H1B béradatok

Kezdőlap › Munkáltatók › Aura Global Solutions Inc

Aura Global Solutions Inc: H-1B fizetések és szponzoráció

Aura Global Solutions Inc 44 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 44. Medián ajánlott fizetés: $88 504.

Kérelmek (LCA)44
Tanúsított44
Munkáltató címeIrving, TX
H-1B függő munkáltatóIgen
Medián ajánlott fizetés$88 504
Fizetések középső fele$84 094–$109 112
10–90. percentilis$81 212–$135 699

Egy H-1B függő munkáltatónak nagy arányban vannak H-1B munkavállalói (például 15% vagy több egy 51 vagy több fős munkavállalói állományból), és extra szabályokat kell követnie az amerikai munkavállalók kiszorításának megakadályozására.

Szponzorálja Aura Global Solutions Inc a H-1B vízumokat?

Aura Global Solutions Inc 44 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. jún. 16. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.

Fizetések munkakör szerint

MunkakörLCA-kMediánbér
Software Developer13$90 355
Software Engineer12$86 986
Full Stack Developer10$90 355
.Net Developer1$83 720
Cloud DevOps Engineer1$80 850
Snowflake Developer1$85 862
Full Stack Java Developer1$75 566
Java Developer1$85 384
Senior Software Developer1$85 384
Java Programmer1$102 877
Quality Analyst1$69 534
IT Engineer1$76 045

Pályázatok pénzügyi év szerint

Pénzügyi évLCA-kMediánbér
2023. év2$82 285
2024. év7$82 056
2025. év20$86 944
2026. év15$112 216

Irányadó bér szintek

A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.

Hol vannak az állások

Foglalkozások

Legfrissebb pályázatok

MunkakörAlapbérHelyszínBenyújtvaKezdő dátumÁllapot
IT Engineer$76 045–$76 046
I. szint
St. Louis, MO2026. jún. 16.2026. okt. 1.Tanúsított
Software Engineer$135 699–$135 700
I. szint
Pleasanton, CA2026. jún. 1.2026. okt. 1.Tanúsított
Software Developer$112 216–$112 217
II. szint
Manteca, CA2026. máj. 29.2026. okt. 1.Tanúsított
Software Developer$114 754–$114 755
II. szint
Austin, TX2026. máj. 26.2026. okt. 1.Tanúsított
Software Engineer$112 923–$112 924
II. szint
Frisco, TX2026. máj. 21.2026. okt. 1.Tanúsított
Software Developer$135 699–$135 700
I. szint
Fremont, CA2026. máj. 21.2026. okt. 1.Tanúsított
Quality Analyst$69 534–$69 535
II. szint
St. Louis, MO2026. máj. 21.2026. okt. 1.Tanúsított
Software Developer$112 216–$112 217
II. szint
Lathrop, CA2026. máj. 21.2026. okt. 1.Tanúsított
Software Developer$135 699–$135 700
I. szint
Hayward, CA2026. máj. 15.2026. okt. 1.Tanúsított
Software Engineer$100 901–$100 902
III. szint
Erie, PA2026. máj. 15.2026. okt. 1.Tanúsított
Full Stack Developer$108 077–$108 078
II. szint
North Chicago, IL2026. máj. 1.2026. okt. 1.Tanúsított
Software Developer$112 216–$112 217
II. szint
Manteca, CA2026. ápr. 28.2026. okt. 1.Tanúsított
Full Stack Developer$90 355–$90 356
I. szint
Austin, TX2026. márc. 30.2026. ápr. 2.Tanúsított
Software Engineer$85 467–$85 468
I. szint
Chicago, IL2026. febr. 23.2026. febr. 26.Tanúsított
Full Stack Developer$90 355–$90 356
I. szint
Austin, TX2026. jan. 2.2026. jan. 7.Tanúsított
Software Developer$90 355–$90 356
I. szint
Austin, TX2025. szept. 22.2025. szept. 29.Tanúsított
Java Programmer$102 877–$102 878
I. szint
Sunnyvale, CA2025. aug. 22.2025. aug. 29.Tanúsított
Full Stack Developer$88 504–$88 505
I. szint
Manteca, CA2025. jún. 9.2025. okt. 1.Tanúsított
Full Stack Developer$88 504–$88 505
I. szint
Manteca, CA2025. jún. 9.2025. okt. 1.Tanúsított
Full Stack Developer$146 307–$146 308
I. szint
Sunnyvale, CA2025. jún. 7.2025. okt. 1.Tanúsított
Software Developer$85 384–$85 385
I. szint
Austin, TX2025. jún. 3.2025. okt. 1.Tanúsított
Full Stack Developer$146 307–$146 308
I. szint
Sunnyvale, CA2025. máj. 29.2025. okt. 1.Tanúsított
Software Developer$84 094–$84 095
I. szint
Richardson, TX2025. máj. 21.2025. okt. 1.Tanúsított
Software Developer$85 384–$85 385
I. szint
Austin, TX2025. máj. 21.2025. okt. 1.Tanúsított
Software Engineer$88 504–$88 505
I. szint
Tracy, CA2025. máj. 19.2025. okt. 1.Tanúsított
Software Developer$85 384–$85 385
I. szint
Austin, TX2025. máj. 2.2025. okt. 1.Tanúsított
Java Developer$85 384–$85 385
I. szint
Austin, TX2025. máj. 1.2025. okt. 1.Tanúsított
Software Engineer$84 094–$84 095
I. szint
Lewisville, TX2025. máj. 1.2025. okt. 1.Tanúsított
Software Engineer$95 493–$95 494
I. szint
Jersey City, NJ2025. máj. 1.2025. okt. 1.Tanúsított
Software Developer$85 384–$85 385
I. szint
Austin, TX2025. máj. 1.2025. okt. 1.Tanúsított
Senior Software Developer$85 384–$85 385
I. szint
Austin, TX2025. ápr. 17.2025. okt. 1.Tanúsított
Software Engineer$146 307–$146 308
I. szint
Sunnyvale, CA2025. ápr. 11.2025. okt. 1.Tanúsított
Software Engineer$77 438–$77 439
I. szint
Bentonville, AR2025. ápr. 9.2025. okt. 1.Tanúsított
Full Stack Developer$105 997–$105 998
II. szint
Marykand Heights, MO2024. dec. 30.2025. jan. 8.Tanúsított
Full Stack Developer$84 094–$84 095
I. szint
Marykand Heights, MO2024. dec. 27.2025. jan. 8.Tanúsított
Software Engineer$82 056–$82 057
I. szint
Irving, TX2024. jún. 12.2024. okt. 1.Tanúsított
Software Engineer$82 056–$82 057
I. szint
Irving, TX2024. jún. 12.2024. okt. 1.Tanúsított
Software Developer$82 056–$82 057
I. szint
Fort Worth, TX2024. jún. 12.2024. okt. 1.Tanúsított
Full Stack Java Developer$75 566–$75 567
I. szint
Austin, TX2024. máj. 30.2024. okt. 1.Tanúsított
Software Engineer$82 056–$82 057
I. szint
Irving, TX2024. máj. 29.2024. okt. 1.Tanúsított
Full Stack Developer$89 856–$89 857
I. szint
Sacramento, CA2024. máj. 10.2024. okt. 1.Tanúsított
Snowflake Developer$85 862–$85 863
I. szint
Woonsocket, RI2023. szept. 29.2023. okt. 1.Tanúsított
Cloud DevOps Engineer$80 850–$80 851
I. szint
Dallas, TX2023. jún. 16.2023. okt. 1.Tanúsított
.Net Developer$83 720–$83 721
I. szint
Denver, CO2023. jún. 16.2023. okt. 1.Tanúsított

A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).