Kezdőlap › Munkáltatók › Automann, Inc.
Automann, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Automann, Inc. 37 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 35. Medián ajánlott fizetés: $87 250.
Szponzorálja Automann, Inc. a H-1B vízumokat?
Automann, Inc. 37 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. máj. 27. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) Automann, Inc. cégnél: 3 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Mechanical Engineer | 9 | $92 934 |
| Industrial Engineer | 8 | $98 325 |
| Purchasing Associate | 4 | $70 888 |
| Purchasing Analyst | 3 | $71 000 |
| Mechanical Engineer II | 3 | $98 325 |
| Quality Engineer | 3 | $74 027 |
| Quality Control & Design Engineer | 2 | $77 553 |
| Purchasing & Inventory Associate | 2 | $77 910 |
| Purchasing Associate - Technical | 1 | $119 025 |
| Application Engineer | 1 | $98 000 |
| Management Analyst | 1 | $74 402 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 9 | $74 750 |
| 2024. év | 9 | $88 000 |
| 2025. év | 5 | $98 325 |
| 2026. év | 14 | $90 106 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)22%
- II. szint (képzett)65%
- III. szint (tapasztalt)11%
- IV. szint (teljesen kompetens)3%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Mechanical Engineers16
- Purchasing Agents, Except Wholesale, Retail, and Farm Products10
- Industrial Engineers10
- Management Analysts1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Industrial Engineer | $110 000 III. szint | Hiram, GA | 2026. máj. 27. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Industrial Engineer | $112 468 III. szint | Duncanville, TX | 2026. máj. 20. | 2026. szept. 7. | Tanúsított |
| Purchasing & Inventory Associate | $81 819 II. szint | Monroe Township, NJ | 2026. ápr. 30. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer | $93 018 II. szint | Duncanville, TX | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Management Analyst | $74 402 I. szint | Monroe Township, NJ | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Purchasing Associate | $61 800 I. szint | Monroe Township, NJ | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer | $87 880 II. szint | Ontario, CA | 2026. ápr. 16. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer | $87 880 II. szint | San Bernardino, CA | 2026. ápr. 16. | 2026. okt. 1. | Visszavonva |
| Mechanical Engineer II | $100 901 II. szint | Monroe Township, NJ | 2026. ápr. 9. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Quality Control & Design Engineer | $90 106 II. szint | New Lenox, IL | 2026. ápr. 2. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer | $110 000 II. szint | Monroe Township, NJ | 2026. febr. 11. | 2026. márc. 2. | Tanúsított |
| Application Engineer | $98 000 II. szint | Monroe Township, NJ | 2025. nov. 20. | 2025. dec. 8. | Tanúsított |
| Purchasing Analyst | $71 000 II. szint | Ontario, CA | 2025. nov. 13. | 2025. nov. 13. | Tanúsított |
| Purchasing Analyst | $71 000 II. szint | Ontario, CA | 2025. szept. 30. | 2025. okt. 28. | Tanúsított |
| Purchasing Associate - Technical | $119 025 IV. szint | Monroe Township, NJ | 2025. máj. 20. | 2025. szept. 13. | Tanúsított |
| Quality Engineer | $74 027 I. szint | Monroe Township, NJ | 2025. ápr. 23. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Purchasing Associate | $67 275 I. szint | Monroe Township, NJ | 2025. ápr. 23. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Industrial Engineer | $98 325 II. szint | Monroe Township, NJ | 2025. ápr. 23. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer II | $98 325 II. szint | Monroe Township, NJ | 2025. márc. 19. | 2025. szept. 13. | Tanúsított |
| Industrial Engineer | $88 000 II. szint | Hiram, GA | 2024. júl. 11. | 2024. szept. 9. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer | $97 500 II. szint | Monroe Township, NJ | 2024. máj. 14. | 2024. nov. 10. | Tanúsított |
| Quality Engineer | $89 600 II. szint | Duncanville, TX | 2024. máj. 6. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer | $92 850 II. szint | New Lenox, IL | 2024. máj. 3. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Quality Engineer | $71 500 I. szint | Duncanville, TX | 2024. ápr. 11. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Industrial Engineer | $84 500 I. szint | Monroe Township, NJ | 2024. ápr. 10. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer | $84 635 II. szint | Ontario, CA | 2024. ápr. 9. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Purchasing Associate | $87 250 II. szint | Monroe Township, NJ | 2024. ápr. 9. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer | $122 265 III. szint | Monroe Township, NJ | 2023. okt. 20. | 2024. ápr. 6. | Tanúsított |
| Purchasing & Inventory Associate | $74 000 II. szint | Monroe Township, NJ | 2023. aug. 14. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Industrial Engineer | $101 650 III. szint | Duncanville, TX | 2023. máj. 25. | 2023. szept. 7. | Tanúsított |
| Quality Control & Design Engineer | $65 000 I. szint | New Lenox, IL | 2023. máj. 18. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Purchasing Associate | $74 500 II. szint | Monroe Township, NJ | 2023. máj. 18. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer | $75 000 I. szint | Ontario, CA | 2023. máj. 18. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer II | $84 500 II. szint | Monroe Township, NJ | 2023. máj. 11. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Industrial Engineer | $84 480 II. szint | New Lenox, IL | 2023. máj. 1. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Industrial Engineer | $84 480 II. szint | New Lenox, IL | 2023. ápr. 27. | 2023. okt. 1. | Visszavonva |
| Purchasing Analyst | $63 918 II. szint | Ontario, CA | 2022. okt. 11. | 2022. okt. 31. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).