Kezdőlap › Munkáltatók › Beacon Hill Staffing Group LLC › Software Developer
Software Developer a(z) Beacon Hill Staffing Group LLC cégnél: H-1B fizetések
49 munkavállalási engedély kérelem a(z) Software Developer pozícióra a(z) Beacon Hill Staffing Group LLC cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $106 080; középső 50%: $98 800–$118 560.
Kérelmek (LCA)49
Medián ajánlott fizetés$106 080
Fizetések középső fele$98 800–$118 560
10–90. percentilis$88 608–$120 640
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 22 | $118 560 |
| 2024. év | 21 | $104 000 |
| 2025. év | 4 | $106 080 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $106 080–$135 200 II. szint | Forney, TX | 2024. nov. 12. | 2024. dec. 2. | Tanúsított |
| $99 840–$137 280 II. szint | Urbana, IL | 2024. nov. 7. | 2024. dec. 22. | Tanúsított |
| $106 080–$145 600 II. szint | Little Elm, TX | 2024. okt. 28. | 2024. nov. 25. | Tanúsított |
| $106 080–$135 200 II. szint | Roanoke, TX | 2024. okt. 1. | 2024. okt. 28. | Tanúsított |
| $99 840–$122 720 I. szint | Waltham City, MA | 2024. aug. 21. | 2024. szept. 3. | Tanúsított |
| $114 400–$126 880 III. szint | Johnston, IA | 2024. aug. 20. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $106 080–$147 680 II. szint | Westlake, TX | 2024. aug. 16. | 2024. szept. 9. | Tanúsított |
| $106 080–$141 440 II. szint | Irving, TX | 2024. aug. 5. | 2024. aug. 19. | Tanúsított |
| $104 000–$122 720 II. szint | Richfield, MN | 2024. júl. 9. | 2024. okt. 12. | Tanúsított |
| $106 080–$127 712 II. szint | Westlake, TX | 2024. júl. 9. | 2024. aug. 5. | Tanúsított |
| $110 365–$131 040 II. szint | Durham, NC | 2024. jún. 27. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $81 120–$124 800 I. szint | Middletown City, CT | 2024. máj. 22. | 2024. jún. 24. | Tanúsított |
| $83 200–$141 440 I. szint | Westlake, TX | 2024. máj. 14. | 2024. jún. 10. | Tanúsított |
| $87 360–$106 080 I. szint | Woonsocket, RI | 2024. máj. 14. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $89 440–$145 600 I. szint | Durham, NC | 2024. máj. 13. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $70 720–$131 040 I. szint | Tampa, FL | 2024. máj. 13. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $83 200–$128 960 I. szint | Irving, TX | 2024. máj. 13. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $89 440–$156 000 I. szint | Durham, NC | 2024. máj. 10. | 2024. jún. 17. | Tanúsított |
| $114 400–$137 280 II. szint | Sacramento, CA | 2024. máj. 1. | 2024. máj. 13. | Tanúsított |
| $114 400–$137 280 II. szint | Sacramento, CA | 2024. máj. 1. | 2024. máj. 13. | Visszavonva |
| $106 080–$122 720 III. szint | Moline, IL | 2024. máj. 1. | 2024. jún. 14. | Tanúsított |
| $120 640–$156 000 III. szint | Salt Lake City, UT | 2024. márc. 19. | 2024. ápr. 15. | Tanúsított |
| $114 400–$131 040 III. szint | Painesville, OH | 2024. febr. 20. | 2024. ápr. 11. | Tanúsított |
| $106 080–$124 800 III. szint | St. Louis, MO | 2024. jan. 8. | 2024. ápr. 5. | Tanúsított |
| $89 440–$110 240 I. szint | Durham, NC | 2023. nov. 20. | 2023. dec. 11. | Tanúsított |
| $89 440–$110 240 részmunkaidős · I. szint | Durham, NC | 2023. nov. 17. | 2023. dec. 11. | Tanúsított |
| $97 760–$116 480 II. szint | High Point, NC | 2023. okt. 17. | 2023. okt. 30. | Tanúsított |
| $122 720–$135 200 III. szint | Maryland Heights, MO | 2023. aug. 25. | 2023. szept. 5. | Tanúsított |
| $122 720–$135 200 III. szint | Maryland Heights, MO | 2023. aug. 25. | 2023. szept. 1. | Tanúsított |
| $128 960–$153 920 II. szint | Salt Lake, UT | 2023. aug. 22. | 2023. szept. 5. | Tanúsított |
| $120 640–$139 360 III. szint | Farmers Branch, TX | 2023. júl. 21. | 2023. aug. 3. | Tanúsított |
| $101 920–$118 560 II. szint | Richardson, TX | 2023. júl. 20. | 2023. aug. 14. | Tanúsított |
| $120 640–$166 400 III. szint | Richardson, TX | 2023. júl. 17. | 2023. aug. 7. | Tanúsított |
| $120 640–$137 280 III. szint | Westlake, TX | 2023. júl. 7. | 2023. júl. 24. | Tanúsított |
| $120 640–$139 360 III. szint | Irving, TX | 2023. júl. 3. | 2023. júl. 17. | Tanúsított |
| $117 520–$133 120 III. szint | Westlake, TX | 2023. jún. 21. | 2023. júl. 10. | Tanúsított |
| $97 760–$112 320 II. szint | Philadelphia, PA | 2023. jún. 13. | 2023. júl. 17. | Tanúsított |
| $118 560–$145 600 III. szint | Moline, IL | 2023. máj. 30. | 2023. aug. 17. | Tanúsított |
| $118 560–$149 760 III. szint | Irving, TX | 2023. ápr. 28. | 2023. máj. 15. | Tanúsított |
| $94 640–$110 240 II. szint | Palm Bay, FL | 2023. ápr. 26. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $104 000–$120 640 II. szint | Greenwood Village, CO | 2023. ápr. 25. | 2023. máj. 8. | Tanúsított |
| $118 560–$149 760 III. szint | Irving, TX | 2023. ápr. 25. | 2023. máj. 22. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $99 840–$135 200 III. szint | Urbana, IL | 2023. ápr. 7. | 2023. ápr. 24. | Tanúsított |
| $158 080–$183 040 III. szint | Durham, NC | 2023. febr. 7. | 2023. febr. 27. | Tanúsított |
| $108 160–$126 880 I. szint | West Des Moines, IA | 2022. dec. 12. | 2023. jan. 1. | Tanúsított |
| $104 000–$122 720 III. szint | Coralville, IA | 2022. nov. 21. | 2022. nov. 30. | Tanúsított |
| $108 160–$126 880 I. szint | Greenwood Village, CO | 2022. nov. 17. | 2022. dec. 5. | Tanúsított |
| $118 560–$145 600 III. szint | Irving, TX | 2022. okt. 31. | 2022. nov. 21. | Tanúsított |
| $97 760–$126 880 III. szint | Moline, IL | 2022. szept. 29. | 2022. okt. 24. | Tanúsított |
Software Developer minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Beacon Hill Staffing Group LLC cégnél
- Software Engineer$110 240
- Senior Software Engineer$120 640
- Senior Software Developer$110 240
- Data Engineer$124 800
- Data Analyst$85 280
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).