Kezdőlap › Munkáltatók › Big Lots Management, LLC
Big Lots Management, LLC: H-1B fizetések és szponzoráció
Big Lots Management, LLC 35 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 35. Medián ajánlott fizetés: $118 000.
Szponzorálja Big Lots Management, LLC a H-1B vízumokat?
Big Lots Management, LLC 35 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2024. nov. 11. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Lead Application Analyst | 3 | $140 000 |
| Technical Architect | 2 | $149 450 |
| Lead Front End Web Developer | 2 | $115 000 |
| Sr. Application Analyst | 2 | $122 750 |
| Sr. Data Warehouse Developer | 2 | $122 034 |
| SQL Database Administrator | 2 | $113 589 |
| Technical Architect, Data | 2 | $147 000 |
| Sr. User Experience Designer | 1 | $85 000 |
| Sr. Application Analyst - Sr. ATG eCommerce Developer | 1 | $120 000 |
| Application Analyst - Intermediate Full Stack Developer | 1 | $92 000 |
| Front End Web Developer | 1 | $72 000 |
| Network Engineer | 1 | $75 000 |
| Application Analyst - Java Developer | 1 | $88 566 |
| Manager, Application Development (eCommerce) | 1 | $153 000 |
| Manager, Application Development (SAP) | 1 | $153 000 |
| Manager, Application Development (Supply Chain) | 1 | $130 000 |
| Sr Application Analyst/Sr BI Developer | 1 | $100 000 |
| VP, Extreme Value Sourcing | 1 | $175 000 |
| Sr. Application Analyst - Sr. Data Warehouse Developer | 1 | $111 238 |
| Principal, Corporate Strategy | 1 | $120 000 |
| Senior Data Scientist | 1 | $125 000 |
| Senior Network Engineer | 1 | $125 000 |
| Senior Quality Assurance Analyst | 1 | $85 890 |
| Lead SAP Application Analyst - Abap/pi | 1 | $118 000 |
| Application Analyst - Intermed. - eCommerce Developer | 1 | $85 571 |
| Application Analyst, Intermediate | 1 | $115 000 |
| Data Scientist | 1 | $82 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 4 | $90 283 |
| 2024. év | 2 | $102 945 |
| 2025. év | 29 | $120 000 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)6%
- II. szint (képzett)24%
- III. szint (tapasztalt)29%
- IV. szint (teljesen kompetens)41%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Software Developers12
- Computer Systems Engineers/Architects5
- Software Developers, Applications4
- Network and Computer Systems Administrators2
- Database Architects2
- Computer Systems Analysts2
- Database Administrators2
- Graphic Designers1
- Purchasing Managers1
- Management Analysts1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Technical Architect, Data | $135 000–$175 000 III. szint | Columbus, OH | 2024. nov. 11. | 2025. ápr. 4. | Tanúsított |
| Technical Architect | $153 900–$204 709 IV. szint | Columbus, OH | 2024. júl. 25. | 2024. dec. 24. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Senior Network Engineer | $125 000–$140 000 IV. szint | Columbus, OH | 2024. jún. 11. | 2024. nov. 15. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Lead Application Analyst | $140 000–$150 000 IV. szint | Columbus, OH | 2024. máj. 22. | 2024. nov. 20. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Sr. Application Analyst | $130 500–$140 000 IV. szint | Columbus, OH | 2024. márc. 8. | 2024. júl. 6. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Lead Application Analyst | $130 000–$145 000 III. szint | Columbus, OH | 2024. márc. 8. | 2024. júl. 6. | Tanúsított, majd visszavonva |
| SQL Database Administrator | $113 589–$130 000 IV. szint | Columbus, OH | 2024. febr. 16. | 2024. márc. 13. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Senior Quality Assurance Analyst | $85 890–$105 940 II. szint | Columbus, OH | 2024. jan. 31. | 2024. márc. 15. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Lead Front End Web Developer | $115 000 E-3 · III. szint | Columbus, OH | 2024. jan. 22. | 2024. febr. 14. | Tanúsított, majd visszavonva |
| SQL Database Administrator | $113 589–$130 000 IV. szint | Columbus, OH | 2024. jan. 17. | 2024. ápr. 13. | Tanúsított, majd visszavonva |
| VP, Extreme Value Sourcing | $175 000–$250 000 IV. szint | Columbus, OH | 2023. dec. 14. | 2024. jan. 2. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Sr. Data Warehouse Developer | $127 006–$131 797 | Sugar Hill, GA | 2023. dec. 12. | 2023. dec. 20. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Sr. Application Analyst - Sr. Data Warehouse Developer | $111 238 III. szint | Columbus, OH | 2023. nov. 1. | 2023. nov. 6. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Principal, Corporate Strategy | $120 000–$190 000 IV. szint | Columbus, OH | 2023. szept. 28. | 2023. okt. 30. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Lead Application Analyst | $140 000–$150 000 III. szint | Columbus, OH | 2023. szept. 27. | 2023. nov. 6. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Senior Data Scientist | $125 000–$135 000 IV. szint | Columbus, OH | 2023. szept. 27. | 2023. nov. 30. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Sr. Data Warehouse Developer | $117 062–$131 797 III. szint | Columbus, OH | 2023. aug. 13. | 2023. aug. 22. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Manager, Application Development (Supply Chain) | $130 000–$160 000 IV. szint | Columbus, OH | 2023. aug. 10. | 2023. aug. 21. | Tanúsított |
| Sr Application Analyst/Sr BI Developer | $100 000–$110 000 II. szint | Columbus, OH | 2023. aug. 9. | 2023. aug. 24. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Lead Front End Web Developer | $115 000 E-3 · III. szint | Columbus, OH | 2023. jún. 8. | 2023. jún. 19. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Manager, Application Development (SAP) | $153 000–$186 012 IV. szint | Columbus, OH | 2023. jún. 8. | 2023. júl. 10. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Manager, Application Development (eCommerce) | $153 000–$186 012 IV. szint | Columbus, OH | 2023. jún. 8. | 2023. jún. 19. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Sr. Application Analyst | $115 000–$125 000 II. szint | Columbus, OH | 2023. jún. 7. | 2023. jún. 26. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Sr. Application Analyst - Sr. ATG eCommerce Developer | $120 000 III. szint | Columbus, OH | 2023. márc. 6. | 2023. márc. 10. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Front End Web Developer | $72 000–$90 000 E-3 · I. szint | Columbus, OH | 2023. febr. 9. | 2023. ápr. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Network Engineer | $75 000–$105 000 II. szint | Columbus, OH | 2023. jan. 19. | 2023. febr. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Sr. User Experience Designer | $85 000–$110 000 IV. szint | Columbus, OH | 2022. dec. 21. | 2022. dec. 22. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Technical Architect | $145 000 III. szint | Columbus, OH | 2022. nov. 16. | 2023. febr. 18. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Application Analyst - Java Developer | $88 566–$95 000 II. szint | Columbus, OH | 2022. júl. 12. | 2022. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Lead SAP Application Analyst - Abap/pi | $118 000–$139 500 IV. szint | Columbus, OH | 2022. júl. 12. | 2022. dec. 10. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Application Analyst, Intermediate | $115 000 II. szint | Mount Juliet, TN | 2022. jún. 8. | 2022. jún. 8. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Application Analyst - Intermed. - eCommerce Developer | $85 571–$95 000 II. szint | Columbus, OH | 2022. ápr. 28. | 2022. máj. 18. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Data Scientist | $82 000 II. szint | Columbus, OH | 2022. ápr. 7. | 2022. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Technical Architect, Data | $159 000 III. szint | Columbus, OH | 2022. márc. 30. | 2022. ápr. 4. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Application Analyst - Intermediate Full Stack Developer | $92 000 I. szint | Ashburn, VA | 2022. márc. 8. | 2022. márc. 8. | Tanúsított, majd visszavonva |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).