Kezdőlap › Munkáltatók › Blend Labs Inc.
Blend Labs Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Blend Labs Inc. 47 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 46. Medián ajánlott fizetés: $151 558.
Szponzorálja Blend Labs Inc. a H-1B vízumokat?
Blend Labs Inc. 47 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. jún. 9. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) Blend Labs Inc. cégnél: 12 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Engineer | 22 | $154 275 |
| Consultant, Professional Services | 4 | $133 375 |
| Solution Architect | 4 | $153 115 |
| Security Operations Engineer | 3 | $145 000 |
| Solutions Architect | 2 | $140 000 |
| Customer Success Manager | 2 | $124 950 |
| Deployment Lead | 1 | $155 000 |
| Integrations Developer | 1 | $150 000 |
| Quality Engineer | 1 | $136 000 |
| Portfolio Lead, Professional Services | 1 | $178 200 |
| Engineering Manager | 1 | $202 342 |
| Compliance Manager | 1 | $125 900 |
| Integration Engineer | 1 | $147 368 |
| Full Stack Engineer | 1 | $114 000 |
| Product Analyst | 1 | $124 000 |
| Manager, Professional Services | 1 | $161 637 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 16 | $155 000 |
| 2024. év | 20 | $150 242 |
| 2025. év | 6 | $140 125 |
| 2026. év | 5 | $145 000 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)19%
- II. szint (képzett)40%
- III. szint (tapasztalt)17%
- IV. szint (teljesen kompetens)23%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- San Francisco, CA24
- Novato, CA5
- Raleigh, NC2
- Bellevue, WA2
- McLean, VA1
- Jersey City, NJ1
- Seattle, WA1
- Amherst, MA1
- Buffalo, NY1
- East Landsing, MI1
- Medford, MA1
- Irving, TX1
- Glendale, CA1
- Mesa, AZ1
- San Jose, CA1
- San Mateo, CA1
- Dublin, CA1
- McKinney, TX1
Foglalkozások
- Software Developers37
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Computer Systems Analysts2
- Database Architects1
- Information Security Analysts1
- Computer and Information Systems Managers1
- Accountants and Auditors1
- Data Scientists1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Security Operations Engineer | $145 000–$170 000 IV. szint | McKinney, TX | 2026. jún. 9. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Manager, Professional Services | $161 637–$210 000 II. szint | Dublin, CA | 2026. ápr. 17. | 2026. okt. 16. | Tanúsított |
| Full Stack Engineer | $114 000–$153 000 II. szint | Raleigh, NC | 2026. ápr. 16. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Product Analyst | $124 000–$165 000 I. szint | Novato, CA | 2026. ápr. 16. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $214 000–$241 000 IV. szint | San Mateo, CA | 2025. nov. 18. | 2026. ápr. 20. | Tanúsított |
| Software Engineer | $150 000–$204 000 I. szint | San Jose, CA | 2025. júl. 8. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Solutions Architect | $130 000–$174 000 III. szint | Mesa, AZ | 2025. márc. 31. | 2025. máj. 5. | Tanúsított |
| Software Engineer | $226 158–$241 500 IV. szint | Novato, CA | 2025. febr. 13. | 2025. júl. 30. | Tanúsított |
| Consultant, Professional Services | $155 605–$165 000 II. szint | Novato, CA | 2025. jan. 16. | 2025. jún. 20. | Tanúsított |
| Consultant, Professional Services | $130 250–$150 000 I. szint | Novato, CA | 2025. jan. 3. | 2025. jún. 20. | Tanúsított |
| Consultant, Professional Services | $130 250–$150 000 I. szint | Novato, CA | 2024. dec. 27. | 2025. jún. 28. | Tanúsított |
| Software Engineer | $131 835–$204 700 II. szint | Glendale, CA | 2024. aug. 1. | 2024. aug. 8. | Tanúsított |
| Solution Architect | $153 115–$248 400 II. szint | Bellevue, WA | 2024. júl. 3. | 2024. júl. 15. | Tanúsított |
| Solution Architect | $153 115–$248 400 II. szint | Bellevue, WA | 2024. júl. 3. | 2024. aug. 9. | Tanúsított |
| Software Engineer | $154 275–$241 500 II. szint | San Francisco, CA | 2024. jún. 17. | 2024. nov. 25. | Tanúsított |
| Software Engineer | $154 275–$241 500 II. szint | San Francisco, CA | 2024. jún. 10. | 2024. dec. 6. | Tanúsított |
| Integration Engineer | $147 368–$217 000 II. szint | San Francisco, CA | 2024. máj. 21. | 2024. okt. 4. | Tanúsított |
| Software Engineer | $131 000–$204 000 I. szint | San Francisco, CA | 2024. máj. 2. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $154 275–$241 500 II. szint | San Francisco, CA | 2024. ápr. 22. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $135 283–$204 700 I. szint | San Francisco, CA | 2024. ápr. 22. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $147 368–$204 700 II. szint | San Francisco, CA | 2024. ápr. 1. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Solution Architect | $153 115–$248 400 II. szint | San Francisco, CA | 2024. ápr. 1. | 2024. aug. 9. | Tanúsított |
| Software Engineer | $184 662–$276 000 II. szint | San Francisco, CA | 2024. febr. 26. | 2024. aug. 2. | Tanúsított |
| Solution Architect | $154 275–$241 500 III. szint | San Francisco, CA | 2024. febr. 22. | 2024. aug. 23. | Tanúsított |
| Security Operations Engineer | $114 795–$154 500 II. szint | San Francisco, CA | 2024. febr. 22. | 2024. aug. 16. | Tanúsított |
| Engineering Manager | $202 342–$324 300 II. szint | San Francisco, CA | 2024. febr. 22. | 2024. júl. 25. | Tanúsított |
| Compliance Manager | $125 900–$170 336 III. szint | San Francisco, CA | 2024. febr. 2. | 2024. jún. 21. | Tanúsított |
| Software Engineer | $147 368–$204 700 II. szint | San Francisco, CA | 2024. jan. 31. | 2024. júl. 12. | Tanúsított |
| Consultant, Professional Services | $136 500 I. szint | San Francisco, CA | 2023. nov. 9. | 2023. nov. 20. | Tanúsított |
| Quality Engineer | $136 000 I. szint | San Francisco, CA | 2023. okt. 6. | 2024. márc. 15. | Tanúsított |
| Portfolio Lead, Professional Services | $178 200 II. szint | San Francisco, CA | 2023. okt. 6. | 2023. okt. 16. | Tanúsított |
| Security Operations Engineer | $160 000 IV. szint | Irving, TX | 2023. szept. 19. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Customer Success Manager | $124 950 II. szint | San Francisco, CA | 2023. júl. 11. | 2023. júl. 31. | Tanúsított |
| Customer Success Manager | $124 950 II. szint | San Francisco, CA | 2023. júl. 10. | 2023. júl. 31. | Visszavonva |
| Software Engineer | $130 000 IV. szint | Amherst, MA | 2023. jún. 7. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Integrations Developer | $150 000 IV. szint | Buffalo, NY | 2023. máj. 17. | 2023. júl. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $175 000 IV. szint | Raleigh, NC | 2023. máj. 15. | 2023. júl. 1. | Tanúsított |
| Solutions Architect | $150 000 IV. szint | East Landsing, MI | 2023. máj. 15. | 2023. jún. 12. | Tanúsított |
| Software Engineer | $130 000 III. szint | Medford, MA | 2023. ápr. 11. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $125 000 I. szint | San Francisco, CA | 2023. ápr. 10. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $155 000 III. szint | Jersey City, NJ | 2023. márc. 14. | 2023. ápr. 15. | Tanúsított |
| Software Engineer | $185 000 IV. szint | Seattle, WA | 2023. febr. 2. | 2023. aug. 3. | Tanúsított |
| Software Engineer | $207 000 IV. szint | San Francisco, CA | 2022. dec. 14. | 2023. jún. 8. | Tanúsított |
| Software Engineer | $175 000 III. szint | San Francisco, CA | 2022. nov. 4. | 2023. máj. 4. | Tanúsított |
| Software Engineer | $195 000 IV. szint | San Francisco, CA | 2022. okt. 27. | 2023. ápr. 20. | Tanúsított |
| Deployment Lead | $155 000 III. szint | McLean, VA | 2022. okt. 4. | 2022. nov. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $175 000 III. szint | San Francisco, CA | 2022. szept. 30. | 2022. okt. 17. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).