Kezdőlap › Munkáltatók › Blockedge Technologies, Inc.
Blockedge Technologies, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Blockedge Technologies, Inc. 17 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 17. Medián ajánlott fizetés: $89 939.
Szponzorálja Blockedge Technologies, Inc. a H-1B vízumokat?
Blockedge Technologies, Inc. 17 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. máj. 21. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Developer | 4 | $99 288 |
| Sr. Cloud DevOps Engineer | 2 | $123 968 |
| AWS DevOps Engineer | 2 | $86 000 |
| Data Engineer | 2 | $80 538 |
| Software Developer - ETL Informatica | 1 | $82 722 |
| Software Validation Analyst | 1 | $82 306 |
| Software Engineer - QA | 1 | $112 299 |
| Computer Systems Analyst | 1 | $118 789 |
| Business Analyst | 1 | $74 797 |
| ETL Developer | 1 | $100 000 |
| Software Engineer | 1 | $109 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 5 | $89 939 |
| 2024. év | 3 | $112 299 |
| 2025. év | 6 | $86 000 |
| 2026. év | 3 | $80 538 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- Pleasanton, CA3
- Chatham, IL2
- Dunlap, IL2
- Arlington Heights, IL2
- Midvale, UT2
- Antioch, CA1
- Tampa, FL1
- Dublin, CA1
- San Ramon, CA1
- Minneapolis, MN1
- College Station, TX1
Foglalkozások
- Software Developers12
- Bioengineers and Biomedical Engineers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Computer Systems Analysts1
- Management Analysts1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $109 000 III. szint | College Station, TX | 2026. máj. 21. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Data Engineer | $80 538 I. szint | Midvale, UT | 2026. máj. 11. | 2026. máj. 18. | Tanúsított |
| Data Engineer | $80 538 I. szint | Midvale, UT | 2026. márc. 9. | 2026. márc. 16. | Tanúsított, majd visszavonva |
| AWS DevOps Engineer | $86 000 I. szint | Arlington Heights, IL | 2025. szept. 23. | 2025. szept. 23. | Tanúsított |
| AWS DevOps Engineer | $86 000 I. szint | Arlington Heights, IL | 2025. szept. 11. | 2025. szept. 17. | Tanúsított |
| Business Analyst | $74 797 I. szint | Pleasanton, CA | 2025. jún. 12. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $84 448 I. szint | Minneapolis, MN | 2025. jún. 6. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| ETL Developer | $100 000 II. szint | Chatham, IL | 2025. máj. 13. | 2025. okt. 15. | Tanúsított |
| Computer Systems Analyst | $118 789 II. szint | Pleasanton, CA | 2024. dec. 6. | 2024. dec. 16. | Tanúsított |
| Sr. Cloud DevOps Engineer | $115 066–$125 000 II. szint | Dublin, CA | 2023. nov. 6. | 2024. márc. 6. | Tanúsított |
| Software Engineer - QA | $112 299–$120 000 II. szint | San Ramon, CA | 2023. nov. 6. | 2024. febr. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $108 638–$110 000 III. szint | Dunlap, IL | 2023. okt. 11. | 2024. jan. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $108 638–$110 000 III. szint | Dunlap, IL | 2023. aug. 16. | 2024. jan. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $89 939–$90 000 II. szint | Tampa, FL | 2023. júl. 25. | 2023. nov. 18. | Tanúsított |
| Sr. Cloud DevOps Engineer | $132 870–$133 000 II. szint | Pleasanton, CA | 2023. febr. 24. | 2023. márc. 6. | Tanúsított |
| Software Validation Analyst | $82 306–$90 000 I. szint | Antioch, CA | 2023. jan. 31. | 2023. febr. 16. | Tanúsított |
| Software Developer - ETL Informatica | $82 722–$83 000 II. szint | Chatham, IL | 2022. szept. 26. | 2022. okt. 15. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).