Kezdőlap › Munkáltatók › Bombora, Inc.
Bombora, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Bombora, Inc. 11 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 10. Medián ajánlott fizetés: $146 230.
Szponzorálja Bombora, Inc. a H-1B vízumokat?
Bombora, Inc. 11 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. máj. 8. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) Bombora, Inc. cégnél: 4 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| DevOps Engineer | 2 | $163 000 |
| Project Manager, User Experience | 1 | $125 000 |
| Marketing Operations and Analytics Associate | 1 | $60 000 |
| DevOps Engineer II | 1 | $144 840 |
| Machine Learning Engineer II | 1 | $145 860 |
| Automation Engineer IV | 1 | $142 600 |
| Sr. DevOps Engineer | 1 | $165 000 |
| Data Engineer IV | 1 | $161 000 |
| Senior Data Scientist IV | 1 | $206 000 |
| Test Automation Engineer IV | 1 | $146 600 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 3 | $125 000 |
| 2024. év | 3 | $145 860 |
| 2025. év | 2 | $183 500 |
| 2026. év | 3 | $154 800 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)9%
- II. szint (képzett)27%
- III. szint (tapasztalt)18%
- IV. szint (teljesen kompetens)45%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Software Developers4
- Business Intelligence Analysts2
- Computer Systems Analysts2
- Database Architects1
- Data Scientists1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| DevOps Engineer | $163 000 IV. szint | Leander, TX | 2026. máj. 8. | 2026. aug. 1. | Tanúsított |
| DevOps Engineer | $159 000 IV. szint | Leander, TX | 2026. máj. 8. | 2026. aug. 1. | Visszavonva |
| Test Automation Engineer IV | $146 600 IV. szint | Lakeville, MN | 2025. nov. 19. | 2026. febr. 18. | Tanúsított |
| Senior Data Scientist IV | $206 000 IV. szint | New York, NY | 2025. szept. 9. | 2025. szept. 9. | Tanúsított |
| Data Engineer IV | $161 000 III. szint | Vermillion, SD | 2025. ápr. 1. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Sr. DevOps Engineer | $165 000 III. szint | Austin, TX | 2024. szept. 13. | 2024. okt. 7. | Tanúsított |
| Automation Engineer IV | $142 600 IV. szint | Lakeville, MN | 2024. ápr. 16. | 2024. aug. 23. | Tanúsított |
| Machine Learning Engineer II | $145 860 II. szint | Addison, TX | 2024. jan. 12. | 2024. jún. 29. | Tanúsított |
| DevOps Engineer II | $144 840 II. szint | Leander, TX | 2023. júl. 28. | 2023. aug. 1. | Tanúsított |
| Project Manager, User Experience | $125 000 II. szint | New York, NY | 2022. jún. 6. | 2022. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Marketing Operations and Analytics Associate | $60 000 I. szint | New York, NY | 2021. dec. 14. | 2022. jan. 7. | Tanúsított, majd visszavonva |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).