Kezdőlap › Munkáltatók › Brains Technology Solutions, Inc › Software Engineer
Software Engineer a(z) Brains Technology Solutions, Inc cégnél: H-1B fizetések
121 munkavállalási engedély kérelem a(z) Software Engineer pozícióra a(z) Brains Technology Solutions, Inc cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $90 000; középső 50%: $85 000–$103 376.
Kérelmek (LCA)121
Medián ajánlott fizetés$90 000
Fizetések középső fele$85 000–$103 376
10–90. percentilis$81 000–$112 944
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 67 | $85 000 |
| 2024. év | 21 | $91 021 |
| 2025. év | 15 | $107 120 |
| 2026. év | 18 | $112 934 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $98 322–$98 384 II. szint | New Jersey City, NJ | 2026. jún. 23. | 2026. jún. 26. | Tanúsított |
| $99 840–$104 000 II. szint | New Jersey City, NJ | 2026. jún. 23. | 2026. jún. 26. | Tanúsított |
| $98 322–$98 384 II. szint | New Jersey City, NJ | 2026. jún. 19. | 2026. jún. 26. | Tanúsított |
| $112 923–$112 944 II. szint | Frisco, TX | 2026. ápr. 27. | 2026. máj. 5. | Tanúsított |
| $112 923–$112 944 II. szint | Plano, TX | 2026. ápr. 6. | 2026. ápr. 13. | Tanúsított |
| $109 304–$109 408 II. szint | Sandy Springs, GA | 2026. febr. 2. | 2026. márc. 30. | Tanúsított |
| $112 944–$112 965 II. szint | Krugerville, TX | 2025. dec. 15. | 2025. dec. 15. | Tanúsított |
| $157 019–$157 040 IV. szint | Krugerville, TX | 2025. dec. 15. | 2025. dec. 15. | Tanúsított |
| $134 992–$135 013 III. szint | Krugerville, TX | 2025. dec. 15. | 2025. dec. 15. | Tanúsított |
| $112 944–$112 965 II. szint | Krugerville, TX | 2025. dec. 15. | 2025. dec. 15. | Tanúsított |
| $112 528–$112 549 II. szint | Charlotte, NC | 2025. dec. 10. | 2025. dec. 17. | Tanúsított |
| $134 992–$135 013 III. szint | Krugerville, TX | 2025. dec. 8. | 2026. ápr. 24. | Tanúsított |
| $112 944–$113 360 II. szint | Krugerville, TX | 2025. dec. 3. | 2026. ápr. 24. | Tanúsított |
| $112 944–$113 048 II. szint | Plano, TX | 2025. nov. 18. | 2025. nov. 25. | Tanúsított |
| $187 824–$187 928 II. szint | San Jose, CA | 2025. nov. 10. | 2025. nov. 17. | Tanúsított |
| $102 336–$102 960 III. szint | Bentonville, AR | 2025. nov. 7. | 2025. nov. 17. | Tanúsított |
| $103 376–$104 000 II. szint | Nashville, TN | 2025. nov. 5. | 2025. nov. 14. | Tanúsított |
| $112 944–$113 360 II. szint | Irving, TX | 2025. nov. 4. | 2025. nov. 11. | Tanúsított |
| $111 176–$111 280 II. szint | Phoenix, AZ | 2025. júl. 28. | 2025. júl. 28. | Tanúsított |
| $111 072–$111 080 II. szint | Phoenix, AZ | 2025. júl. 15. | 2025. júl. 15. | Tanúsított |
| $108 160–$108 368 II. szint | Naperville, IL | 2025. júl. 1. | 2025. nov. 9. | Tanúsított |
| $82 992–$83 200 I. szint | Atlanta, GA | 2025. jún. 27. | 2025. júl. 14. | Tanúsított |
| $103 210–$103 211 II. szint | Houston, TX | 2025. jún. 20. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $146 432–$146 640 I. szint | Sunnyvale, CA | 2025. máj. 6. | 2025. máj. 6. | Tanúsított |
| $97 760–$97 968 II. szint | Farmington Hills, MI | 2025. máj. 2. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $107 120–$108 160 II. szint | Aurora, IL | 2025. ápr. 23. | 2025. szept. 30. | Tanúsított |
| $103 230–$104 000 II. szint | Houston, TX | 2025. ápr. 10. | 2025. szept. 29. | Tanúsított |
| $106 080–$108 160 II. szint | Frisco, TX | 2025. ápr. 4. | 2025. szept. 29. | Tanúsított |
| $90 896–$91 520 III. szint | Flowood, MS | 2025. febr. 19. | 2025. febr. 19. | Tanúsított |
| $122 699–$122 720 II. szint | McLean, VA | 2025. jan. 8. | 2025. jan. 15. | Tanúsított |
| $104 000–$106 080 II. szint | Hartford, CT | 2024. dec. 10. | 2024. dec. 10. | Tanúsított |
| $107 120–$108 160 II. szint | Chicago, IL | 2024. nov. 27. | 2024. nov. 27. | Tanúsított |
| $146 640–$147 680 I. szint | Milpitas, CA | 2024. okt. 24. | 2024. okt. 24. | Tanúsított |
| $111 488–$112 320 II. szint | Cary, NC | 2024. szept. 17. | 2024. dec. 14. | Tanúsított |
| $84 032–$85 280 I. szint | Omaha, NE | 2024. szept. 17. | 2024. szept. 29. | Tanúsított |
| $92 560–$93 600 I. szint | Charlotte, NC | 2024. szept. 10. | 2024. okt. 29. | Tanúsított |
| $84 240–$85 280 I. szint | Omaha, NE | 2024. szept. 3. | 2024. szept. 3. | Tanúsított |
| $105 997–$106 080 II. szint | Irving, TX | 2024. júl. 19. | 2024. júl. 22. | Tanúsított |
| $87 360–$89 440 I. szint | Charlotte, NC | 2024. jún. 20. | 2024. jún. 20. | Tanúsított |
| $104 000–$106 080 II. szint | Cumming, GA | 2024. jún. 6. | 2024. jún. 6. | Tanúsított |
| $91 520–$93 600 II. szint | Farmington Hills, MI | 2024. máj. 23. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $82 160–$83 200 I. szint | McKinney, TX | 2024. máj. 23. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $87 360–$93 600 I. szint | Charlotte, NC | 2024. máj. 15. | 2024. máj. 15. | Tanúsított |
| $91 104–$93 600 II. szint | Farmington Hills, MI | 2024. máj. 9. | 2024. máj. 9. | Tanúsított |
| $82 160–$83 200 I. szint | McKinney, TX | 2024. máj. 8. | 2024. máj. 8. | Tanúsított |
| $91 021–$91 520 II. szint | Farmington Hills, MI | 2024. febr. 20. | 2024. febr. 20. | Tanúsított |
| $83 200 I. szint | Irving, TX | 2024. febr. 12. | 2024. febr. 12. | Tanúsított |
| $82 056–$83 200 I. szint | Irving, TX | 2024. febr. 9. | 2024. febr. 9. | Tanúsított |
| $109 387–$110 240 II. szint | Stamford, CT | 2024. jan. 24. | 2024. jan. 24. | Tanúsított |
| $91 021–$93 600 II. szint | Farmington Hills, MI | 2024. jan. 24. | 2024. jan. 24. | Tanúsított |
| $103 272–$114 400 II. szint | Cary, NC | 2024. jan. 8. | 2024. jan. 8. | Tanúsított |
| $89 606–$93 600 II. szint | Springfield, IL | 2023. dec. 30. | 2024. jan. 2. | Tanúsított |
| $88 442–$93 600 I. szint | Rockville, MD | 2023. dec. 19. | 2023. dec. 25. | Tanúsított |
| $102 690–$104 000 II. szint | Bolingbrook, IL | 2023. dec. 18. | 2023. dec. 25. | Tanúsított |
| $101 192–$104 000 II. szint | Frisco, TX | 2023. szept. 21. | 2023. szept. 21. | Tanúsított |
| $85 000 I. szint | Farmington Hills, MI | 2023. szept. 5. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $85 000 I. szint | Farmington Hills, MI | 2023. aug. 24. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $85 000 I. szint | Farmington Hills, MI | 2023. aug. 17. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $92 186–$104 000 I. szint | Edison, NJ | 2023. aug. 15. | 2023. aug. 15. | Tanúsított |
| $82 056–$87 360 I. szint | Frisco, TX | 2023. aug. 13. | 2023. aug. 13. | Tanúsított |
| $93 330–$104 000 I. szint | Porteranch, CA | 2023. aug. 13. | 2023. aug. 13. | Tanúsított |
| $76 794–$93 600 I. szint | Houston, TX | 2023. aug. 13. | 2023. aug. 14. | Tanúsított |
| $82 056–$93 600 I. szint | Fortworth, TX | 2023. aug. 13. | 2023. aug. 13. | Tanúsított |
| $74 651–$93 600 I. szint | Troy, MI | 2023. aug. 11. | 2024. febr. 1. | Tanúsított |
| $101 192–$124 800 II. szint | Irving, TX | 2023. aug. 10. | 2024. febr. 1. | Tanúsított |
| $83 325–$93 600 I. szint | Cumming, GA | 2023. aug. 10. | 2023. aug. 10. | Tanúsított |
| $83 325–$93 600 I. szint | Marietta, GA | 2023. aug. 10. | 2023. aug. 10. | Tanúsított |
| $81 744–$93 600 I. szint | Tempe, AZ | 2023. aug. 9. | 2023. aug. 9. | Tanúsított |
| $89 253–$101 920 I. szint | Jersey City, NJ | 2023. aug. 8. | 2023. aug. 8. | Tanúsított |
| $76 794–$87 360 I. szint | Spring, TX | 2023. aug. 8. | 2023. aug. 8. | Tanúsított |
| $89 440–$104 000 I. szint | Jersey City, NJ | 2023. aug. 7. | 2023. aug. 8. | Tanúsított |
| $90 000 I. szint | Houston, TX | 2023. aug. 4. | 2023. aug. 4. | Tanúsított |
| $100 000 II. szint | Houston, TX | 2023. aug. 3. | 2023. aug. 7. | Tanúsított |
| $85 000 I. szint | Hoffman Estates, IL | 2023. júl. 25. | 2023. aug. 1. | Tanúsított |
| $82 056–$87 360 I. szint | McKinney, TX | 2023. júl. 17. | 2023. júl. 18. | Tanúsított |
| $86 000 I. szint | Farmington Hills, MI | 2023. júl. 5. | 2023. júl. 17. | Tanúsított |
| $86 000–$90 000 II. szint | Farmington Hills, MI | 2023. ápr. 28. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $70 000–$80 000 I. szint | Farmington Hills, MI | 2023. ápr. 28. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $70 000–$80 000 I. szint | Farmington Hills, MI | 2023. ápr. 28. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $86 000–$90 000 II. szint | Farmington Hills, MI | 2023. ápr. 28. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $86 000–$90 000 II. szint | Farmington Hills, MI | 2023. ápr. 17. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $93 000–$100 000 II. szint | Pflugerville, TX | 2023. ápr. 10. | 2023. ápr. 11. | Tanúsított |
| $81 000–$85 000 I. szint | McKinney, TX | 2023. ápr. 4. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $81 000–$85 000 I. szint | McKinney, TX | 2023. ápr. 4. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $95 000–$100 000 II. szint | Stevens Point, WI | 2023. márc. 27. | 2023. szept. 26. | Tanúsított |
| $86 000–$90 000 II. szint | Farmington Hills, MI | 2023. márc. 7. | 2023. márc. 15. | Tanúsított |
| $86 000–$90 000 II. szint | Farmington Hills, MI | 2023. febr. 21. | 2023. febr. 21. | Tanúsított |
| $81 000–$100 000 I. szint | Plano, TX | 2023. febr. 13. | 2023. febr. 27. | Tanúsított |
| $100 000–$125 000 II. szint | Plano, TX | 2023. febr. 13. | 2023. febr. 27. | Tanúsított |
| $116 000–$120 000 I. szint | Plano, TX | 2023. jan. 26. | 2023. febr. 6. | Tanúsított |
| $81 000–$90 000 I. szint | Plano, TX | 2023. jan. 26. | 2023. febr. 6. | Tanúsított |
| $90 000–$100 000 II. szint | Farmington Hills, MI | 2023. jan. 17. | 2023. ápr. 1. | Tanúsított |
| $74 381–$90 000 II. szint | Farmington Hills, MI | 2023. jan. 13. | 2023. jan. 13. | Tanúsított |
| $72 000–$80 000 I. szint | The Woodlands, TX | 2022. dec. 21. | 2023. jan. 9. | Tanúsított |
| $81 000–$90 000 I. szint | Irving, TX | 2022. dec. 13. | 2022. dec. 27. | Tanúsított |
| $81 000–$90 000 I. szint | Irving, TX | 2022. dec. 11. | 2022. dec. 26. | Tanúsított |
| $81 000–$90 000 I. szint | Johns Creek, GA | 2022. dec. 11. | 2022. dec. 12. | Tanúsított |
| $116 000–$125 000 I. szint | Milpitas, CA | 2022. dec. 6. | 2022. dec. 19. | Tanúsított |
| $82 000–$90 000 I. szint | Farmington Hills, MI | 2022. nov. 18. | 2022. dec. 5. | Tanúsított |
| $95 800–$96 000 II. szint | Haddon Township, NJ | 2022. nov. 14. | 2022. dec. 10. | Tanúsított |
| $85 000–$90 000 I. szint | Ballwin, MO | 2022. nov. 12. | 2022. nov. 28. | Tanúsított |
| $85 000–$90 000 I. szint | Charlotte, NC | 2022. nov. 12. | 2022. nov. 28. | Tanúsított |
| $85 000–$90 000 I. szint | Allen, TX | 2022. nov. 12. | 2022. nov. 28. | Tanúsított |
| $85 000–$90 000 I. szint | Nashua, NH | 2022. nov. 12. | 2022. nov. 28. | Tanúsított |
| $85 000–$90 000 I. szint | Memphis, TN | 2022. nov. 12. | 2022. nov. 28. | Tanúsított |
| $85 000–$90 000 I. szint | Charlotte, NC | 2022. nov. 12. | 2022. nov. 28. | Tanúsított |
| $85 000–$90 000 I. szint | Troy, MI | 2022. nov. 12. | 2022. nov. 28. | Tanúsított |
| $85 000–$90 000 I. szint | Hoffman Estates, IL | 2022. nov. 11. | 2022. nov. 28. | Tanúsított |
| $85 000–$90 000 I. szint | Cumming, GA | 2022. nov. 11. | 2022. nov. 28. | Tanúsított |
| $85 000–$90 000 I. szint | Plano, TX | 2022. nov. 11. | 2022. nov. 28. | Tanúsított |
| $85 000–$90 000 I. szint | Irving, TX | 2022. nov. 11. | 2022. nov. 28. | Tanúsított |
| $85 000–$90 000 I. szint | Irving, TX | 2022. nov. 10. | 2022. nov. 28. | Tanúsított |
| $107 000–$110 000 I. szint | Wixom, MI | 2022. nov. 10. | 2022. nov. 28. | Tanúsított |
| $90 000–$100 000 I. szint | Boston, MA | 2022. nov. 10. | 2022. nov. 28. | Tanúsított |
| $90 000–$100 000 I. szint | Hyde Park, MA | 2022. nov. 10. | 2022. nov. 28. | Tanúsított |
| $95 800–$96 000 II. szint | Haddon Township, NJ | 2022. nov. 1. | 2022. dec. 13. | Tanúsított |
| $86 000–$90 000 II. szint | Farmington Hills, MI | 2022. nov. 1. | 2022. nov. 10. | Tanúsított |
| $95 701 II. szint | Chicago, IL | 2022. okt. 26. | 2022. nov. 1. | Tanúsított |
| $85 405 II. szint | Farmington Hills, MI | 2022. okt. 17. | 2022. nov. 1. | Tanúsított |
| $87 500–$88 000 II. szint | Rochester Hills, MI | 2022. okt. 10. | 2022. okt. 11. | Tanúsított |
| $90 000–$91 000 I. szint | Urb El Paraiso, PR | 2022. szept. 27. | 2022. okt. 1. | Tanúsított |
Software Engineer minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Brains Technology Solutions, Inc cégnél
- Technical Systems Architect$76 960
- Software Developer$91 104
- Database Engineer$84 427
- SAP Functional Consultant$106 080
- Software Quality Assurance Engineer$91 520
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).