Kezdőlap › Munkáltatók › Broadcom Corporation › R&D Engineer Hardware
R&D Engineer Hardware a(z) Broadcom Corporation cégnél: H-1B fizetések
34 munkavállalási engedély kérelem a(z) R&D Engineer Hardware pozícióra a(z) Broadcom Corporation cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $156 499; középső 50%: $139 255–$176 488.
Kérelmek (LCA)34
Medián ajánlott fizetés$156 499
Fizetések középső fele$139 255–$176 488
10–90. percentilis$126 157–$183 501
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 8 | $131 857 |
| 2024. év | 6 | $166 182 |
| 2025. év | 10 | $164 020 |
| 2026. év | 10 | $147 235 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $173 930 IV. szint | Irvine, CA | 2026. márc. 27. | 2026. szept. 5. | Tanúsított |
| $147 365–$171 000 | Irvine, CA | 2026. márc. 3. | 2026. aug. 17. | Tanúsított |
| $216 091 IV. szint | San Jose, CA | 2026. febr. 19. | 2026. jún. 20. | Tanúsított |
| $130 291–$171 000 IV. szint | Mendota Heights, MN | 2026. jan. 30. | 2026. júl. 29. | Tanúsított |
| $143 227–$171 000 | Chandler, AZ | 2026. jan. 23. | 2026. júl. 22. | Tanúsított |
| $138 715 III. szint | Chandler, AZ | 2026. jan. 15. | 2026. júl. 11. | Tanúsított |
| $199 771–$225 000 | San Jose, CA | 2026. jan. 12. | 2026. júl. 7. | Tanúsított |
| $124 848 | Irvine, CA | 2026. jan. 8. | 2026. júl. 7. | Tanúsított |
| $147 235–$171 000 | Irvine, CA | 2026. jan. 8. | 2026. júl. 1. | Tanúsított |
| $147 235–$171 000 | Irvine, CA | 2025. dec. 17. | 2026. jún. 8. | Tanúsított |
| $173 930–$203 000 IV. szint | Irvine, CA | 2025. júl. 31. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $161 179 IV. szint | Austin, TX | 2025. júl. 23. | 2025. aug. 8. | Tanúsított |
| $160 638–$171 000 IV. szint | Irvine, CA | 2025. máj. 2. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $164 020–$225 000 | San Jose, CA | 2025. ápr. 18. | 2025. szept. 15. | Tanúsított |
| $160 638–$203 000 IV. szint | Irvine, CA | 2025. ápr. 9. | 2025. aug. 2. | Tanúsított |
| $164 020–$190 000 | San Jose, CA | 2025. márc. 25. | 2025. aug. 2. | Tanúsított |
| $204 901–$260 000 IV. szint | San Jose, CA | 2025. jan. 3. | 2025. jún. 15. | Tanúsított |
| $185 000 IV. szint | Mendota Heights, MN | 2024. dec. 30. | 2025. jan. 6. | Tanúsított |
| $108 576–$127 500 II. szint | Irvine, CA | 2024. okt. 18. | 2025. ápr. 7. | Tanúsított |
| $166 941–$182 000 IV. szint | San Diego, CA | 2024. okt. 18. | 2024. okt. 31. | Tanúsított |
| $145 642 IV. szint | Chandler, AZ | 2024. aug. 13. | 2024. aug. 26. | Tanúsított |
| $152 360–$185 000 IV. szint | Irvine, CA | 2024. márc. 12. | 2024. szept. 11. | Tanúsított |
| $180 003–$210 000 IV. szint | San Jose, CA | 2024. febr. 28. | 2024. aug. 2. | Tanúsított |
| $140 876 | Irvine, CA | 2024. jan. 18. | 2024. júl. 19. | Tanúsított |
| $180 003–$210 000 IV. szint | San Jose, CA | 2023. dec. 20. | 2024. jún. 20. | Tanúsított |
| $180 003–$210 000 IV. szint | San Jose, CA | 2023. nov. 2. | 2024. máj. 3. | Tanúsított |
| $145 725 IV. szint | Chandler, AZ | 2023. aug. 29. | 2023. szept. 15. | Tanúsított |
| $112 398–$130 000 | Irvine, CA | 2023. aug. 16. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $177 341–$236 500 IV. szint | San Jose, CA | 2023. jún. 13. | 2023. jún. 20. | Tanúsított |
| $131 243–$132 000 | Irvine, CA | 2023. ápr. 3. | 2023. szept. 30. | Tanúsított |
| $122 387 IV. szint | Mendota Heights, MN | 2023. márc. 15. | 2023. szept. 13. | Tanúsított |
| $132 471 | Chandler, AZ | 2023. febr. 14. | 2023. aug. 15. | Tanúsított |
| $129 211 | Irvine, CA | 2023. jan. 13. | 2023. júl. 15. | Tanúsított |
| $177 341 IV. szint | San Jose, CA | 2022. dec. 30. | 2023. jan. 10. | Tanúsított |
R&D Engineer Hardware minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Broadcom Corporation cégnél
- R&D Engineer IC Design$167 691
- R&D Engineer Software$182 771
- R&D Engineer Firmware$184 558
- R&D Engineer Applications$178 530
- R&D Engineer SW Quality$151 762
- R&D Engineer Software Quality$176 002
- R&D Engineer Test$152 084
- Field Applications Engineer$170 500
- Senior Manager, R&D$216 419
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).