Kezdőlap › Munkáltatók › Cadence Design Systems, Inc. › Lead Application Engineer
Lead Application Engineer a(z) Cadence Design Systems, Inc. cégnél: H-1B fizetések
71 munkavállalási engedély kérelem a(z) Lead Application Engineer pozícióra a(z) Cadence Design Systems, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $130 354; középső 50%: $118 508–$139 443.
Kérelmek (LCA)71
Medián ajánlott fizetés$130 354
Fizetések középső fele$118 508–$139 443
10–90. percentilis$104 472–$153 061
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 14 | $127 920 |
| 2024. év | 12 | $129 892 |
| 2025. év | 16 | $139 246 |
| 2026. év | 29 | $130 723 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $127 709–$191 100 | San Jose, CA | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $109 619–$175 500 | Austin, TX | 2026. jún. 18. | 2026. júl. 1. | Tanúsított |
| $127 709–$191 100 | San Jose, CA | 2026. jún. 16. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $127 709–$191 100 | San Jose, CA | 2026. jún. 16. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $139 235–$191 100 II. szint | San Jose, CA | 2026. jún. 11. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $139 235–$191 100 II. szint | San Jose, CA | 2026. jún. 9. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $112 362–$175 000 II. szint | Austin, TX | 2026. jún. 8. | 2026. szept. 21. | Tanúsított |
| $139 235–$191 100 II. szint | San Jose, CA | 2026. jún. 3. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $119 704–$169 000 III. szint | Novi, MI | 2026. jún. 1. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $112 362–$175 500 II. szint | Austin, TX | 2026. máj. 6. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $93 642–$171 600 II. szint | Farmington Hills, MI | 2026. ápr. 6. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $110 512–$171 600 | Farmington Hills, MI | 2026. ápr. 6. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $156 853–$191 000 II. szint | San Jose, CA | 2026. ápr. 6. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $116 771–$171 600 IV. szint | Hollidaysburg, PA | 2026. ápr. 6. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $153 061–$191 000 | San Jose, CA | 2026. ápr. 3. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $124 485–$191 000 | San Jose, CA | 2026. ápr. 3. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $134 809–$175 500 | Austin, TX | 2026. ápr. 3. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $119 704–$169 000 III. szint | Novi, MI | 2026. ápr. 3. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $153 061–$191 100 | San Jose, CA | 2026. ápr. 3. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $135 907–$175 500 III. szint | Austin, TX | 2026. ápr. 3. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $134 809–$175 500 | Austin, TX | 2026. ápr. 3. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $151 513–$191 100 | San Jose, CA | 2026. márc. 18. | 2026. ápr. 6. | Tanúsított |
| $156 853–$191 100 II. szint | San Jose, CA | 2026. márc. 4. | 2026. aug. 21. | Tanúsított |
| $130 723–$171 600 | Hillsboro, OR | 2026. márc. 2. | 2026. aug. 21. | Tanúsított |
| $108 671–$171 600 | Burlington, MA | 2026. márc. 2. | 2026. aug. 21. | Tanúsított |
| $112 362–$175 500 II. szint | Austin, TX | 2026. jan. 2. | 2026. júl. 3. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $139 630–$175 500 III. szint | Austin, TX | 2025. dec. 16. | 2026. jan. 5. | Tanúsított |
| $150 799–$185 900 | San Jose, CA | 2025. nov. 13. | 2025. dec. 1. | Tanúsított |
| $139 235–$185 900 II. szint | San Jose, CA | 2025. nov. 4. | 2026. febr. 20. | Tanúsított |
| $166 650–$185 900 | San Jose, CA | 2025. szept. 17. | 2025. szept. 22. | Tanúsított |
| $166 650–$185 900 | San Jose, CA | 2025. szept. 5. | 2025. szept. 22. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $139 235–$185 900 II. szint | San Jose, CA | 2025. aug. 22. | 2026. jan. 23. | Tanúsított |
| $140 733–$185 900 IV. szint | Ontario, CA | 2025. aug. 22. | 2026. jan. 9. | Tanúsított |
| $132 142–$185 900 II. szint | San Jose, CA | 2025. aug. 22. | 2025. dec. 19. | Tanúsított |
| $135 640–$169 000 | Austin, TX | 2025. jún. 26. | 2025. júl. 7. | Tanúsított |
| $117 312–$169 000 II. szint | Austin, TX | 2025. máj. 21. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $135 640–$169 000 | Austin, TX | 2025. máj. 21. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $104 472–$185 900 | San Jose, CA | 2025. máj. 7. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $139 256–$185 900 II. szint | San Jose, CA | 2025. márc. 18. | 2025. aug. 26. | Tanúsított |
| $139 256–$185 900 II. szint | San Jose, CA | 2025. febr. 13. | 2025. jún. 13. | Tanúsított |
| $149 367–$185 900 | San Jose, CA | 2025. febr. 6. | 2025. márc. 14. | Tanúsított |
| $126 118–$185 900 | San Joes, CA | 2025. jan. 17. | 2025. jún. 6. | Tanúsított |
| $104 166–$165 100 II. szint | Hillsboro, OR | 2025. jan. 17. | 2025. júl. 4. | Tanúsított |
| $148 210–$185 900 | San Jose, CA | 2024. okt. 17. | 2024. nov. 4. | Tanúsított |
| $169 770–$185 900 III. szint | San Jose, CA | 2024. júl. 30. | 2024. szept. 10. | Tanúsított |
| $147 066–$185 900 | San Jose, CA | 2024. jún. 26. | 2024. júl. 15. | Tanúsított |
| $124 904–$165 100 III. szint | Cary, NC | 2024. jún. 25. | 2024. dec. 13. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $147 066–$185 900 | San Jose, CA | 2024. máj. 28. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $130 054–$169 000 | Austin, TX | 2024. máj. 22. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $121 585–$169 000 | Austin, TX | 2024. máj. 3. | 2024. szept. 11. | Tanúsított |
| $146 459–$185 900 | San Jose, CA | 2024. márc. 22. | 2024. aug. 7. | Tanúsított |
| $97 698–$158 600 II. szint | Burlington, MA | 2024. márc. 12. | 2024. szept. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $129 730–$174 200 II. szint | San Jose, CA | 2024. febr. 14. | 2024. febr. 26. | Tanúsított |
| $129 730–$174 200 II. szint | San Jose, CA | 2024. jan. 8. | 2024. jan. 22. | Tanúsított |
| $151 216–$161 200 IV. szint | Austin, TX | 2023. dec. 13. | 2024. ápr. 19. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $106 267–$174 200 II. szint | Folsom, CA | 2023. okt. 9. | 2023. okt. 23. | Tanúsított |
| $109 699–$161 200 II. szint | Austin, TX | 2023. aug. 28. | 2023. szept. 21. | Tanúsított |
| $158 746–$174 200 III. szint | San Jose, CA | 2023. aug. 25. | 2023. szept. 11. | Tanúsított |
| $99 341–$161 200 II. szint | Austin, TX | 2023. jún. 26. | 2023. júl. 3. | Tanúsított |
| $95 014–$158 600 II. szint | Folsom, CA | 2023. jún. 9. | 2023. jún. 19. | Tanúsított |
| $125 486–$158 600 III. szint | Hillsboro, OR | 2023. jún. 2. | 2023. nov. 30. | Tanúsított |
| $125 486–$158 600 III. szint | Hillsboro, OR | 2023. ápr. 25. | 2023. aug. 20. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $99 341–$161 200 II. szint | Austin, TX | 2023. ápr. 11. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $94 453–$174 200 II. szint | Irvine, CA | 2023. márc. 29. | 2023. aug. 20. | Tanúsított |
| $130 354–$174 200 II. szint | San Jose, CA | 2023. febr. 6. | 2023. febr. 20. | Tanúsított |
| $130 354–$174 200 II. szint | San Jose, CA | 2023. febr. 3. | 2023. febr. 13. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $130 354–$174 200 II. szint | San Jose, CA | 2023. jan. 12. | 2023. jan. 23. | Tanúsított |
| $130 354–$174 200 II. szint | San Jose, CA | 2023. jan. 12. | 2023. jan. 23. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $136 947–$174 200 IV. szint | Torrance, CA | 2022. dec. 20. | 2023. jan. 9. | Tanúsított |
| $137 116–$174 200 | San Jose, CA | 2022. dec. 19. | 2023. máj. 11. | Tanúsított |
| $136 947–$162 500 III. szint | San Jose, CA | 2020. aug. 20. | 2021. jan. 25. | Tanúsított, majd visszavonva |
Lead Application Engineer minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Cadence Design Systems, Inc. cégnél
- Lead Software Engineer$141 378
- Principal Software Engineer$154 606
- Principal Application Engineer$161 179
- Software Engineer II$127 490
- Sr. Principal Software Engineer$167 978
- Lead Design Engineer$126 464
- Principal Design Engineer$156 853
- Principal Product Engineer$161 859
- Sr. Principal Application Engineer$171 350
- Sr. Application Engineer$110 656
- Sr. Principal Design Engineer$177 341
- Software Architect$192 941
- Lead Product Engineer$127 584
- Sr. Principal Product Engineer$167 109
- Design Engineer II$110 656
- Software Engineer$133 807
- Sr. Solutions Engineer - AE$108 181
- Product Engineer II$110 718
- Product Engineering Architect$195 397
- Principal Solutions Engineer - AE$156 916
- Application Engineer$108 722
- Lead Solutions Engineer - AE$126 464
- Scientific Developer I$81 598
- Sr. Principal Solutions Engineer - AE$155 980
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).