Kezdőlap › Munkáltatók › Candor PS LLC
Candor PS LLC: H-1B fizetések és szponzoráció
Candor PS LLC 44 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 43. Medián ajánlott fizetés: $100 880.
Szponzorálja Candor PS LLC a H-1B vízumokat?
Candor PS LLC 44 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. máj. 12. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Programmer Analyst | 12 | $100 880 |
| Computer Systems Engineer | 8 | $91 354 |
| Software Developer | 4 | $101 192 |
| Database Administrator | 3 | $91 624 |
| Computer Systems Analyst | 3 | $100 000 |
| Security Engineer | 3 | $91 354 |
| Sr. Software Systems Developer | 3 | $149 240 |
| Technical Program Manager | 2 | $119 480 |
| Management Analyst | 1 | $80 226 |
| Software Tester | 1 | $87 651 |
| Embedded Software Developer | 1 | $135 283 |
| Network Engineer | 1 | — |
| Program Manager | 1 | $123 781 |
| SAP FICO Analyst | 1 | $150 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 23 | $102 627 |
| 2024. év | 12 | $100 880 |
| 2025. év | 4 | $87 610 |
| 2026. év | 5 | $91 354 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- San Jose, CA23
- Sunnyvale, CA4
- Federal Way, WA2
- California, CA1
- Seattle, WA1
- Austin, TX1
- Newark, CA1
- Leander, TX1
- Brea Frisco, TX1
- Celina, TX1
- Glendale, CA1
- Georgetown, TX1
- Irving, TX1
- McLean, VA1
- El Segundo, CA1
- Torrance, CA1
- Arlington Heights, IL1
- Apex, NC1
Foglalkozások
- Computer Programmers13
- Computer Systems Engineers/Architects11
- Software Developers8
- Computer Systems Analysts4
- Management Analysts3
- Database Administrators3
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Network and Computer Systems Administrators1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Programmer Analyst | $83 865 II. szint | Apex, NC | 2026. máj. 12. | 2026. jún. 1. | Tanúsított |
| Sr. Software Systems Developer | $149 240 II. szint | Federal Way, WA | 2026. jan. 12. | 2026. jan. 12. | Tanúsított |
| Sr. Software Systems Developer | $149 240 II. szint | Federal Way, WA | 2025. dec. 18. | 2026. jan. 5. | Tanúsított |
| Programmer Analyst | $80 000 II. szint | Arlington Heights, IL | 2025. dec. 17. | 2025. dec. 22. | Tanúsított |
| Security Engineer | $91 354 II. szint | Torrance, CA | 2025. szept. 26. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Security Engineer | $91 354 II. szint | El Segundo, CA | 2025. júl. 29. | 2025. aug. 1. | Tanúsított |
| Programmer Analyst | $66 602 I. szint | Irving, TX | 2025. máj. 5. | 2025. máj. 5. | Tanúsított |
| Software Developer | $97 157 I. szint | McLean, VA | 2025. ápr. 2. | 2025. ápr. 2. | Tanúsított |
| Programmer Analyst | $83 866 II. szint | Georgetown, TX | 2025. febr. 25. | 2025. márc. 1. | Tanúsított |
| Programmer Analyst | $100 880 I. szint | San Jose, CA | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Computer Systems Engineer | $91 354 I. szint | San Jose, CA | 2024. jún. 14. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Programmer Analyst | $100 880 I. szint | San Jose, CA | 2024. jún. 14. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Programmer Analyst | $100 880 I. szint | San Jose, CA | 2024. jún. 12. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Computer Systems Engineer | $91 354 I. szint | San Jose, CA | 2024. jún. 12. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Security Engineer | $91 354 I. szint | San Jose, CA | 2024. jún. 12. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Sr. Software Systems Developer | $121 222–$140 000 II. szint | Glendale, CA | 2024. máj. 16. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $101 192 II. szint | Celina, TX | 2024. márc. 19. | 2024. márc. 25. | Tanúsított |
| Technical Program Manager | $110 000–$120 000 II. szint | Sunnyvale, CA | 2023. dec. 21. | 2024. jan. 2. | Tanúsított |
| Software Developer | $101 192 II. szint | Brea Frisco, TX | 2023. nov. 16. | 2023. dec. 1. | Tanúsított |
| Database Administrator | $92 123 II. szint | San Jose, CA | 2023. okt. 12. | 2023. okt. 12. | Tanúsított |
| Computer Systems Engineer | $91 354 I. szint | San Jose, CA | 2023. okt. 12. | 2023. okt. 12. | Tanúsított |
| Computer Systems Engineer | $91 354 I. szint | San Jose, CA | 2023. szept. 6. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Programmer Analyst | $100 880 I. szint | San Jose, CA | 2023. szept. 6. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Embedded Software Developer | $135 283 I. szint | Sunnyvale, CA | 2023. aug. 22. | 2024. jan. 1. | Tanúsított |
| Network Engineer | $125 000–$130 000 II. szint | Sunnyvale, CA | 2023. aug. 18. | 2024. jan. 1. | Visszavonva |
| Program Manager | $123 781 II. szint | Sunnyvale, CA | 2023. júl. 25. | 2023. aug. 2. | Tanúsított |
| SAP FICO Analyst | $150 000 IV. szint | Leander, TX | 2023. jún. 29. | 2023. júl. 1. | Tanúsított |
| Management Analyst | $80 226 I. szint | California, CA | 2023. jún. 14. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Database Administrator | $91 624 II. szint | San Jose, CA | 2023. jún. 14. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Computer Systems Engineer | $108 347 II. szint | San Jose, CA | 2023. jún. 14. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Programmer Analyst | $102 627 I. szint | San Jose, CA | 2023. jún. 14. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Programmer Analyst | $102 627 I. szint | San Jose, CA | 2023. jún. 12. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Database Administrator | $91 624 II. szint | San Jose, CA | 2023. máj. 25. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Tester | $87 651 I. szint | San Jose, CA | 2023. máj. 25. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Programmer Analyst | $102 627 I. szint | San Jose, CA | 2023. máj. 25. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Computer Systems Analyst | $90 522 I. szint | San Jose, CA | 2023. máj. 25. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Computer Systems Engineer | $108 347 II. szint | San Jose, CA | 2023. máj. 25. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Computer Systems Engineer | $76 253 I. szint | San Jose, CA | 2023. máj. 4. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Computer Systems Analyst | $115 814 II. szint | San Jose, CA | 2023. máj. 4. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Computer Systems Engineer | $108 347 II. szint | San Jose, CA | 2023. máj. 4. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Programmer Analyst | $102 627 I. szint | San Jose, CA | 2023. máj. 4. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Technical Program Manager | $128 960 III. szint | Seattle, WA | 2023. máj. 1. | 2023. máj. 10. | Tanúsított |
| Computer Systems Analyst | $100 000 II. szint | Austin, TX | 2023. ápr. 24. | 2023. máj. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $132 870 II. szint | Newark, CA | 2023. ápr. 19. | 2023. máj. 3. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).