Kezdőlap › Munkáltatók › Caterpillar Inc. › Design Engineer
Design Engineer a(z) Caterpillar Inc. cégnél: H-1B fizetések
18 munkavállalási engedély kérelem a(z) Design Engineer pozícióra a(z) Caterpillar Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $96 460; középső 50%: $92 492–$104 282.
Kérelmek (LCA)18
Medián ajánlott fizetés$96 460
Fizetések középső fele$92 492–$104 282
10–90. percentilis$85 074–$107 455
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 1 | $105 000 |
| 2024. év | 3 | $92 227 |
| 2025. év | 12 | $96 460 |
| 2026. év | 2 | $105 206 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $108 285–$111 371 IV. szint | Pontiac, IL | 2026. ápr. 10. | 2026. aug. 27. | Tanúsított |
| $102 128–$113 014 II. szint | Tucson, AZ | 2025. nov. 19. | 2026. jan. 16. | Tanúsított |
| $107 099–$113 568 II. szint | Chillicothe, IL | 2025. aug. 26. | 2025. aug. 26. | Tanúsított |
| $85 405–$110 639 II. szint | Chillicothe, IL | 2025. aug. 21. | 2025. szept. 10. | Tanúsított |
| $95 680–$110 738 II. szint | Chillicothe, IL | 2025. aug. 20. | 2026. febr. 6. | Tanúsított |
| $95 680–$98 000 II. szint | Chillicothe, IL | 2025. júl. 30. | 2025. szept. 1. | Tanúsított |
| $107 099–$113 568 II. szint | Chillicothe, IL | 2025. júl. 22. | 2025. júl. 24. | Tanúsított |
| $95 680–$110 456 II. szint | Chillicothe, IL | 2025. júl. 22. | 2025. nov. 12. | Tanúsított |
| $116 771–$117 929 III. szint | Chicago, IL | 2025. jún. 30. | 2025. júl. 7. | Tanúsított |
| $84 302–$100 900 II. szint | Decatur, IL | 2025. máj. 27. | 2025. máj. 27. | Tanúsított |
| $74 568–$112 348 II. szint | Pontiac, IL | 2025. márc. 24. | 2025. máj. 1. | Tanúsított |
| $97 240–$99 911 II. szint | Tucson, AZ | 2025. febr. 20. | 2025. júl. 31. | Tanúsított |
| $97 240–$117 681 II. szint | Tucson, AZ | 2024. dec. 11. | 2025. máj. 9. | Tanúsított |
| $100 298–$114 342 II. szint | Chillicothe, IL | 2024. nov. 25. | 2025. máj. 8. | Tanúsított |
| $87 339–$95 640 II. szint | Montgomery, IL | 2024. máj. 21. | 2024. máj. 22. | Tanúsított |
| $92 227–$100 500 II. szint | Tucson, AZ | 2024. márc. 15. | 2024. júl. 18. | Tanúsított |
| $93 288–$100 450 II. szint | Chillicothe, IL | 2024. febr. 23. | 2024. máj. 8. | Tanúsított |
| $105 000 II. szint | Chillicothe, IL | 2022. nov. 21. | 2022. dec. 1. | Tanúsított |
Design Engineer minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Caterpillar Inc. cégnél
- Software Engineer$108 638
- Senior Software Engineer$132 101
- Performance / Simulation / Application Engineer$95 680
- Lead Software Engineer$148 949
- Embedded Software Senior Engineer$115 856
- Embedded Software Engineer$94 910
- Control Systems Senior Engineer$106 000
- Data Scientist$96 928
- Autonomy Engineer$97 136
- Control Systems Engineer$93 122
- Senior Design Engineer$115 856
- Senior Performance / Simulation / Application Engineer$109 886
- Senior Autonomy Engineer$114 566
- Senior Engineer - Design$116 771
- Engineer - Design$99 549
- Sr. Software Engineer$132 101
- Electronic Systems Verification & Validation Engineer$85 405
- Embedded SW Sr. Engineer$113 069
- Autonomy Engineering Specialist$127 587
- Engineering Project Team Leader$129 875
- Data Scientist II$117 749
- Embedded SW Engineer$90 979
- Digital Tech Support Analyst$106 558
- Autonomy Sr. Engineer$113 090
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).