Kezdőlap › Munkáltatók › Cb&i LLC
Cb&i LLC: H-1B fizetések és szponzoráció
Cb&i LLC 15 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 15. Medián ajánlott fizetés: $170 000.
Szponzorálja Cb&i LLC a H-1B vízumokat?
Cb&i LLC 15 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2024. ápr. 30. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) Cb&i LLC cégnél: 4 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Senior Mechanical Engineer | 2 | $148 114 |
| Principal Mechanical Engineer | 2 | $137 970 |
| Senior Cost Controls Specialist | 2 | $124 630 |
| Senior Principal Structural Engineer | 2 | $205 854 |
| Principal Instrumentation and Controls Engineer | 1 | $183 413 |
| Process Engineer | 1 | $80 000 |
| Principal Electrical Engineer | 1 | $185 922 |
| Technical Services Specialist | 1 | $93 704 |
| Principal IT Pillar Specialist | 1 | $221 533 |
| Principal Cost Controls Specialist | 1 | $170 000 |
| Principal Process Engineer | 1 | $201 733 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 11 | $132 663 |
| 2024. év | 3 | $201 817 |
| 2026. év | 1 | $170 000 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Mechanical Engineers5
- Electrical Engineers2
- Construction Managers2
- Civil Engineers2
- Operations Research Analysts1
- Computer and Information Systems Managers1
- Cost Estimators1
- Chemical Engineers1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Principal Structural Engineer | $209 890 IV. szint | Houston, TX | 2024. ápr. 30. | 2024. aug. 25. | Tanúsított |
| Senior Principal Structural Engineer | $201 817 IV. szint | Houston, TX | 2024. márc. 1. | 2024. aug. 25. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Principal Cost Controls Specialist | $170 000 IV. szint | Houston, TX | 2024. febr. 12. | 2024. febr. 26. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Principal Process Engineer | $201 733 IV. szint | Houston, TX | 2024. jan. 3. | 2024. jún. 29. | Tanúsított |
| Senior Mechanical Engineer | $171 772 IV. szint | Houston, TX | 2023. szept. 12. | 2024. márc. 9. | Tanúsított |
| Principal IT Pillar Specialist | $221 533 IV. szint | Houston, TX | 2023. szept. 8. | 2024. febr. 1. | Tanúsított |
| Senior Cost Controls Specialist | $128 260 III. szint | Houston, TX | 2023. ápr. 10. | 2023. szept. 1. | Tanúsított |
| Principal Mechanical Engineer | $143 276 III. szint | Houston, TX | 2023. ápr. 5. | 2023. szept. 18. | Tanúsított |
| Principal Mechanical Engineer | $132 663 III. szint | Houston, TX | 2023. márc. 22. | 2023. szept. 18. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Senior Cost Controls Specialist | $121 000 III. szint | Houston, TX | 2023. márc. 9. | 2023. szept. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Principal Electrical Engineer | $185 922 IV. szint | Houston, TX | 2022. júl. 19. | 2022. júl. 19. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Principal Instrumentation and Controls Engineer | $183 413 E-3 · IV. szint | Houston, TX | 2022. márc. 28. | 2022. szept. 24. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Process Engineer | $80 000 II. szint | Houston, TX | 2021. aug. 17. | 2021. szept. 20. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Technical Services Specialist | $93 704 I. szint | Houston, TX | 2021. jún. 30. | 2021. jún. 30. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Senior Mechanical Engineer | $124 456 III. szint | Seabrook, TX | 2020. jún. 9. | 2020. jún. 9. | Tanúsított, majd visszavonva |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).