H1B béradatok

Kezdőlap › Munkáltatók › Centene Management Company, LLC › Senior Application Development Engineer

Senior Application Development Engineer a(z) Centene Management Company, LLC cégnél: H-1B fizetések

89 munkavállalási engedély kérelem a(z) Senior Application Development Engineer pozícióra a(z) Centene Management Company, LLC cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $131 762; középső 50%: $122 000–$140 035.

Kérelmek (LCA)89
Medián ajánlott fizetés$131 762
Fizetések középső fele$122 000–$140 035
10–90. percentilis$116 794–$148 131

Pénzügyi év szerint

Pénzügyi évLCA-kMediánbér
2023. év11$127 000
2024. év28$126 269
2025. év35$132 709
2026. év15$133 999

Kérelmek

AlapbérHelyszínBenyújtvaKezdő dátumÁllapot
$118 044Liberty Hill, TX2026. márc. 5.2026. júl. 11.Tanúsított
$141 188
II. szint
Tampa, FL2026. márc. 2.2026. márc. 11.Tanúsított
$133 999
III. szint
Aurora, IL2026. jan. 20.2026. ápr. 6.Tanúsított
$154 236
III. szint
Tampa, FL2026. jan. 15.2026. ápr. 6.Tanúsított
$121 686Getzville, NY2026. jan. 6.2026. ápr. 12.Tanúsított
$150 975
III. szint
Tampa, FL2025. dec. 2.2026. febr. 23.Tanúsított
$116 254
III. szint
Zephyrhills, FL2025. nov. 19.2025. dec. 1.Tanúsított
$141 188
II. szint
Tampa, FL2025. nov. 6.2026. jan. 24.Tanúsított
$136 703
E-3 · II. szint
St. Louis, MO2025. nov. 5.2025. nov. 29.Tanúsított
$131 762
III. szint
St. Louis, MO2025. nov. 3.2025. dec. 22.Tanúsított
$139 905
II. szint
Tampa, FL2025. szept. 26.2026. jan. 26.Tanúsított
$115 205
II. szint
St. Louis, MO2025. szept. 26.2025. dec. 1.Tanúsított
$138 217
III. szint
St. Louis, MO2025. szept. 23.2026. febr. 8.Tanúsított
$140 035
II. szint
St. Louis, MO2025. szept. 10.2026. jan. 26.Tanúsított
$132 282
II. szint
St. Louis, MO2025. szept. 5.2025. okt. 18.Tanúsított
$145 414
II. szint
St. Louis, MO2025. szept. 2.2025. okt. 7.Tanúsított
$151 846
III. szint
Riverview, FL2025. aug. 19.2025. dec. 19.Tanúsított
$148 637
II. szint
Alpharetta, GA2025. aug. 18.2025. szept. 1.Tanúsított
$140 576
III. szint
St. Louis, MO2025. aug. 18.2026. jan. 9.Tanúsított
$122 832
II. szint
Tampa, FL2025. aug. 15.2025. szept. 7.Tanúsított
$145 414
II. szint
St. Louis, MO2025. aug. 4.2025. okt. 7.Tanúsított, majd visszavonva
$132 709
II. szint
Prosper, TX2025. júl. 31.2025. okt. 4.Tanúsított
$124 027
II. szint
Prosper, TX2025. júl. 9.2025. okt. 4.Tanúsított, majd visszavonva
$135 000
III. szint
St. Charles, MO2025. jún. 2.2025. jún. 13.Tanúsított
$153 536
IV. szint
Tampa, FL2025. máj. 29.2025. szept. 7.Tanúsított
$118 000
IV. szint
Maryland Heights, MO2025. ápr. 21.2025. máj. 1.Tanúsított
$141 489Iselin, NJ2025. ápr. 7.2025. ápr. 11.Tanúsított
$129 153
II. szint
Melissa, TX2025. ápr. 7.2025. aug. 10.Tanúsított
$148 005
III. szint
St. Louis, MO2025. márc. 31.2025. ápr. 4.Tanúsított
$139 325
III. szint
St. Louis, MO2025. márc. 17.2025. márc. 20.Tanúsított, majd visszavonva
$128 337
II. szint
Liberty Hill, TX2025. febr. 21.2025. aug. 1.Tanúsított
$152 656
IV. szint
Tampa, FL2025. febr. 12.2025. jún. 30.Tanúsított
$125 000
II. szint
St. Louis, MO2025. febr. 6.2025. ápr. 12.Tanúsított
$120 700
III. szint
St. Louis, MO2025. jan. 21.2025. ápr. 22.Tanúsított
$127 638
II. szint
Waxhaw, NC2024. dec. 13.2025. ápr. 4.Tanúsított
$133 789
III. szint
Ballwin, MO2024. dec. 11.2024. dec. 16.Tanúsított
$126 531
II. szint
St. Louis, MO2024. dec. 4.2025. márc. 11.Tanúsított
$133 411
II. szint
Monmouth Junction, NJ2024. dec. 2.2025. márc. 28.Tanúsított
$132 641
III. szint
Lake St. Louis, MO2024. nov. 27.2025. márc. 16.Tanúsított
$132 673
II. szint
Maryland Heights, MO2024. okt. 29.2025. jan. 14.Tanúsított
$149 133
II. szint
Tampa, FL2024. okt. 23.2025. febr. 2.Tanúsított
$149 133
II. szint
Tampa, FL2024. okt. 22.2025. febr. 2.Tanúsított
$130 490
II. szint
Tampa, FL2024. okt. 21.2025. jan. 11.Tanúsított
$120 000
III. szint
Manchester, NH2024. okt. 10.2024. okt. 23.Tanúsított
$122 805Liberty Hill, TX2024. szept. 23.2024. okt. 10.Tanúsított
$117 167
III. szint
St. Louis, MO2024. szept. 23.2024. dec. 15.Tanúsított
$131 431
III. szint
Delaware, OH2024. szept. 17.2024. dec. 15.Tanúsított
$146 858
III. szint
Tampa, FL2024. szept. 16.2024. dec. 17.Tanúsított
$131 364
III. szint
St. Charles, MO2024. szept. 10.2024. okt. 30.Tanúsított, majd visszavonva
$136 816
III. szint
Chesterfield, MO2024. szept. 9.2024. szept. 20.Tanúsított
$148 648
III. szint
Tampa, FL2024. szept. 9.2024. dec. 19.Tanúsított
$115 000
III. szint
Wesley Chapel, FL2024. júl. 29.2024. aug. 8.Tanúsított
$115 000
III. szint
Mount Juliet, TN2024. júl. 12.2024. júl. 18.Tanúsított
$148 000
IV. szint
McDonald, PA2024. júl. 11.2024. júl. 19.Tanúsított
$143 284
III. szint
Tampa, FL2024. júl. 11.2024. dec. 19.Tanúsított
$135 000
III. szint
St. Louis, MO2024. júl. 3.2024. júl. 10.Tanúsított
$127 720
II. szint
St. Louis, MO2024. jún. 27.2024. nov. 22.Tanúsított
$145 600
III. szint
Folsom, CA2024. jún. 26.2024. júl. 1.Tanúsított, majd visszavonva
$131 799
III. szint
Williamsville, NY2024. jún. 17.2024. aug. 2.Tanúsított, majd visszavonva
$118 000
II. szint
Amelia, OH2024. jún. 3.2024. jún. 10.Tanúsított
$118 996
III. szint
San Antonio, TX2024. máj. 7.2024. okt. 1.Tanúsított
$128 000
III. szint
McKinney, TX2024. ápr. 22.2024. máj. 2.Tanúsított
$120 700
III. szint
St. Louis, MO2024. ápr. 12.2024. ápr. 22.Tanúsított
$125 000
III. szint
Northlake, TX2024. ápr. 4.2024. ápr. 17.Tanúsított, majd visszavonva
$118 000
III. szint
Manchester, NH2024. márc. 28.2024. márc. 28.Tanúsított
$133 789
III. szint
St. Louis, MO2024. márc. 26.2024. ápr. 1.Tanúsított
$125 000
III. szint
St. Louis, MO2024. márc. 11.2024. márc. 22.Tanúsított
$143 970
III. szint
St. Louis, MO2024. jan. 11.2024. ápr. 24.Tanúsított
$137 397
II. szint
Piscataway, NJ2024. jan. 8.2024. jún. 1.Tanúsított
$125 090
III. szint
St. Louis, MO2023. nov. 20.2024. jan. 5.Tanúsított, majd visszavonva
$122 772
III. szint
St. Louis, MO2023. nov. 2.2023. dec. 5.Tanúsított
$127 538
III. szint
St. Louis, MO2023. okt. 9.2023. dec. 15.Tanúsított
$122 000
II. szint
Morrisville, NC2023. okt. 9.2023. okt. 17.Tanúsított
$116 844
III. szint
St. Louis, MO2023. szept. 27.2024. jan. 20.Tanúsított
$132 896Rancho Cordova, CA2023. szept. 26.2023. dec. 15.Tanúsított
$133 789
III. szint
St. Louis, MO2023. szept. 19.2023. okt. 23.Tanúsított
$116 596
II. szint
Harrisburg, NC2023. szept. 6.2023. dec. 22.Tanúsított, majd visszavonva
$127 000
E-3 · II. szint
St. Louis, MO2023. aug. 28.2023. nov. 29.Tanúsított
$135 000
III. szint
Iselin, NJ2023. aug. 1.2023. aug. 15.Tanúsított
$122 515
III. szint
St. Louis, MO2023. júl. 6.2023. júl. 12.Tanúsított, majd visszavonva
$119 661
III. szint
East Amherst, NY2023. jún. 30.2023. júl. 12.Tanúsított, majd visszavonva
$106 290
III. szint
Getzville, NY2023. jún. 30.2023. dec. 1.Tanúsított
$112 710
III. szint
Getzville, NY2023. jún. 30.2023. júl. 13.Tanúsított, majd visszavonva
$110 920
III. szint
St. Charles, MO2023. jún. 29.2023. júl. 11.Tanúsított
$143 445
III. szint
Folsom, CA2023. jún. 22.2023. dec. 1.Tanúsított
$129 800
III. szint
Wadley, AL2023. máj. 9.2023. máj. 15.Tanúsított
$117 506
III. szint
St. Louis, MO2022. dec. 21.2022. dec. 22.Tanúsított
$136 475
III. szint
Tampa, FL2022. dec. 12.2022. dec. 19.Tanúsított
$115 091
III. szint
St. Louis, MO2022. nov. 17.2022. nov. 30.Tanúsított

Senior Application Development Engineer minden munkáltatónál →

Egyéb állások a(z) Centene Management Company, LLC cégnél

A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).