Kezdőlap › Munkáltatók › Charter Communications, Inc. › Network Engineer II
Network Engineer II a(z) Charter Communications, Inc. cégnél: H-1B fizetések
24 munkavállalási engedély kérelem a(z) Network Engineer II pozícióra a(z) Charter Communications, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $89 398; középső 50%: $86 418–$91 458.
Kérelmek (LCA)24
Medián ajánlott fizetés$89 398
Fizetések középső fele$86 418–$91 458
10–90. percentilis$80 773–$98 913
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 8 | $85 935 |
| 2024. év | 4 | $87 183 |
| 2025. év | 10 | $91 458 |
| 2026. év | 2 | $100 602 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $100 602–$120 000 | Greenwood Village, CO | 2026. febr. 27. | 2026. júl. 17. | Tanúsított |
| $100 602–$120 010 | Greenwood Village, CO | 2025. nov. 20. | 2026. márc. 7. | Tanúsított |
| $88 394–$120 010 | Greenwood Village, CO | 2025. júl. 15. | 2025. aug. 2. | Tanúsított |
| $91 458–$120 010 I. szint | Greenwood Village, CO | 2025. máj. 30. | 2025. aug. 7. | Tanúsított |
| $91 458–$120 010 I. szint | Greenwood Village, CO | 2025. máj. 15. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $91 458–$120 010 I. szint | Greenwood Village, CO | 2025. ápr. 22. | 2025. szept. 20. | Tanúsított |
| $91 458–$120 010 I. szint | Greenwood Village, CO | 2025. márc. 6. | 2025. aug. 2. | Tanúsított |
| $88 394–$120 010 | Greenwood Village, CO | 2025. febr. 13. | 2025. febr. 26. | Tanúsított |
| $91 458–$120 000 I. szint | Greenwood Village, CO | 2025. jan. 17. | 2025. ápr. 15. | Tanúsított |
| $88 394–$120 000 | Greenwood Village, CO | 2024. okt. 10. | 2024. nov. 7. | Tanúsított |
| $89 398–$120 000 I. szint | Greenwood Village, CO | 2024. jún. 25. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $94 973–$120 000 | Greenwood Village, CO | 2024. jún. 17. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $89 398–$120 000 I. szint | Greenwood Village, CO | 2023. szept. 21. | 2024. márc. 21. | Tanúsított |
| $76 232–$90 000 I. szint | Greenwood Village, CO | 2023. szept. 20. | 2023. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $89 586–$120 000 II. szint | Greenwood Village, CO | 2023. jún. 28. | 2023. júl. 17. | Tanúsított |
| $107 702–$120 000 II. szint | Englewood, CO | 2023. máj. 1. | 2023. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $91 582–$109 100 II. szint | Charlotte, NC | 2022. aug. 5. | 2022. nov. 4. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $86 902–$116 700 I. szint | Greenwood Village, CO | 2022. ápr. 18. | 2022. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $86 902–$116 700 I. szint | Greenwood Village, CO | 2021. nov. 11. | 2021. dec. 6. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $80 420–$116 700 | Greenwood Village, CO | 2021. máj. 3. | 2021. júl. 31. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $84 968–$116 700 I. szint | Greenwood Village, CO | 2021. ápr. 19. | 2021. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $80 420–$116 700 | Greenwood Village, CO | 2021. ápr. 5. | 2021. aug. 7. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $84 968–$116 700 I. szint | Greenwood Village, CO | 2021. márc. 8. | 2021. márc. 22. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $81 598–$116 700 I. szint | Greenwood Village, CO | 2020. febr. 4. | 2020. júl. 31. | Tanúsított, majd visszavonva |
Network Engineer II minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Charter Communications, Inc. cégnél
- Software Engineer IV$98 062
- Principal Engineer I$137 925
- BI ETL Developer II$103 896
- Software Engineer V$117 021
- Systems Engineer IV$122 206
- Software Engineer VI$133 973
- Network Engineer III$107 702
- Network Engineer IV$112 137
- Principal Engineer II$159 598
- Systems Engineer III$102 482
- Principal Software Engineer I$140 046
- BI Application Developer II$101 109
- Principal Architect I$134 482
- BI ETL Developer III$115 651
- Software Engineer III$90 979
- Senior Software Developer$103 896
- Principal Architect II$133 973
- Software Developer$85 114
- Systems Engineer II$95 462
- Lead Software Developer$122 970
- DevOps Engineer$102 773
- BI Architect II$117 582
- Sr. Test Engineer$112 481
- Lead Test Engineer$130 686
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).