Kezdőlap › Munkáltatók › CieNet Technologies, LLC
CieNet Technologies, LLC: H-1B fizetések és szponzoráció
CieNet Technologies, LLC 22 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 22. Medián ajánlott fizetés: $108 000.
Egy H-1B függő munkáltatónak nagy arányban vannak H-1B munkavállalói (például 15% vagy több egy 51 vagy több fős munkavállalói állományból), és extra szabályokat kell követnie az amerikai munkavállalók kiszorításának megakadályozására.
Szponzorálja CieNet Technologies, LLC a H-1B vízumokat?
CieNet Technologies, LLC 22 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. ápr. 24. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) CieNet Technologies, LLC cégnél: 3 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Verification Engineer | 6 | $81 000 |
| Sr. Software Engineer | 4 | $120 500 |
| Sr. Software Verification Engineer | 3 | $147 000 |
| Principal Software Engineer | 2 | $152 000 |
| Android Software Engineer | 1 | $150 000 |
| Software QA Engineer | 1 | $82 000 |
| Software Engineer | 1 | $106 000 |
| Software Quality Assurance Engineer | 1 | $81 000 |
| Software Engineer “ Camera Tuning | 1 | $110 000 |
| Senior Software Engineer | 1 | $115 000 |
| Quality Assurance Engineer | 1 | $94 994 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 5 | $82 000 |
| 2024. év | 6 | $120 500 |
| 2025. év | 7 | $110 000 |
| 2026. év | 4 | $95 497 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)27%
- II. szint (képzett)50%
- III. szint (tapasztalt)14%
- IV. szint (teljesen kompetens)9%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Quality Assurance Engineer | $94 994 I. szint | San Jose, CA | 2026. ápr. 24. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Verification Engineer | $96 000 II. szint | Warren, MI | 2026. ápr. 13. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Verification Engineer | $75 000 I. szint | Warren, MI | 2026. febr. 5. | 2026. márc. 2. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer | $115 000 II. szint | Warren, MI | 2025. nov. 6. | 2025. dec. 15. | Tanúsított |
| Software Quality Assurance Engineer | $81 000 II. szint | Warren, MI | 2025. ápr. 24. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer “ Camera Tuning | $110 000 I. szint | San Diego, CA | 2025. ápr. 23. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Sr. Software Verification Engineer | $92 000 III. szint | Warren, MI | 2025. ápr. 4. | 2025. szept. 29. | Tanúsított |
| Sr. Software Verification Engineer | $147 000 II. szint | Mountain View, CA | 2025. márc. 11. | 2025. szept. 1. | Tanúsított |
| Sr. Software Verification Engineer | $147 000 II. szint | Mountain View, CA | 2025. márc. 3. | 2025. szept. 1. | Tanúsított |
| Sr. Software Engineer | $100 000 II. szint | Warren, MI | 2025. febr. 18. | 2025. aug. 19. | Tanúsított |
| Principal Software Engineer | $167 000 IV. szint | Warren, MI | 2024. nov. 11. | 2025. febr. 25. | Tanúsított |
| Software Engineer | $106 000 II. szint | Warren, MI | 2024. júl. 2. | 2024. okt. 31. | Tanúsított |
| Software QA Engineer | $82 000 II. szint | Warren, MI | 2024. máj. 20. | 2024. aug. 6. | Tanúsított |
| Sr. Software Engineer | $121 000 III. szint | Warren, MI | 2024. máj. 20. | 2024. aug. 6. | Tanúsított |
| Sr. Software Engineer | $120 000 III. szint | Warren, MI | 2024. máj. 13. | 2024. aug. 6. | Tanúsított |
| Software Verification Engineer | $121 000 I. szint | Santa Clar, CA | 2024. ápr. 10. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Sr. Software Engineer | $138 000 I. szint | Santa Clara, CA | 2024. márc. 14. | 2024. aug. 6. | Tanúsított |
| Software Verification Engineer | $80 000 II. szint | Warren, MI | 2023. aug. 3. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Verification Engineer | $79 000 II. szint | Warren, MI | 2023. jún. 5. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Principal Software Engineer | $137 000 IV. szint | Warren, MI | 2023. máj. 1. | 2023. okt. 26. | Tanúsított |
| Software Verification Engineer | $82 000 I. szint | Warren, MI | 2023. márc. 13. | 2023. júl. 29. | Tanúsított |
| Android Software Engineer | $150 000 II. szint | Santa Clara, CA | 2022. nov. 28. | 2023. jan. 3. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).