Kezdőlap › Munkáltatók › Claritas Rx Inc.
Claritas Rx Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Claritas Rx Inc. 15 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 15. Medián ajánlott fizetés: $120 328.
Szponzorálja Claritas Rx Inc. a H-1B vízumokat?
Claritas Rx Inc. 15 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. jún. 11. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Data Scientist | 3 | $116 646 |
| DevOps Engineer | 2 | $131 414 |
| Software Engineer | 2 | $85 415 |
| Data Science Analyst | 1 | $110 000 |
| Data Software Engineer | 1 | $130 000 |
| Data Analytics Scientist | 1 | $140 000 |
| Data Statistician | 1 | $169 323 |
| Finance Manager | 1 | $112 000 |
| Data Quality and Operations Scientist | 1 | $215 000 |
| Data Engineer | 1 | $80 000 |
| Database Engineer | 1 | $165 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2024. év | 2 | $118 487 |
| 2025. év | 6 | $111 000 |
| 2026. év | 7 | $142 000 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)33%
- II. szint (képzett)33%
- III. szint (tapasztalt)20%
- IV. szint (teljesen kompetens)13%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- South San Francisco, CA5
- Chicago, IL3
- Little Elm, TX1
- Daly City, CA1
- Atlanta, GA1
- Aubery, TX1
- Monroe, NC1
- Dublin, CA1
- Redmond, WA1
Foglalkozások
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Database Engineer | $165 000 IV. szint | Redmond, WA | 2026. jún. 11. | 2026. jún. 29. | Tanúsított |
| Data Engineer | $80 000 I. szint | Chicago, IL | 2026. márc. 19. | 2026. szept. 16. | Tanúsított |
| Data Scientist | $142 000 II. szint | South San Francisco, CA | 2026. márc. 19. | 2026. szept. 16. | Tanúsított |
| Software Engineer | $85 467 I. szint | Chicago, IL | 2026. márc. 2. | 2026. aug. 28. | Tanúsított |
| Data Quality and Operations Scientist | $215 000 IV. szint | Dublin, CA | 2025. dec. 10. | 2026. jan. 5. | Tanúsított |
| Data Statistician | $169 323 II. szint | South San Francisco, CA | 2025. máj. 16. | 2025. nov. 8. | Tanúsított, majd visszavonva |
| DevOps Engineer | $142 500 III. szint | Monroe, NC | 2025. máj. 8. | 2025. máj. 15. | Tanúsított |
| Finance Manager | $112 000 II. szint | South San Francisco, CA | 2025. ápr. 16. | 2025. szept. 6. | Tanúsított |
| Data Science Analyst | $110 000 I. szint | Daly City, CA | 2025. márc. 7. | 2025. szept. 5. | Tanúsított |
| Data Scientist | $85 000 I. szint | Atlanta, GA | 2025. márc. 5. | 2025. szept. 2. | Tanúsított |
| Data Software Engineer | $130 000 III. szint | Aubery, TX | 2025. márc. 4. | 2025. szept. 2. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Data Analytics Scientist | $140 000 II. szint | South San Francisco, CA | 2025. márc. 4. | 2025. szept. 2. | Tanúsított |
| Software Engineer | $85 363 I. szint | Chicago, IL | 2025. márc. 4. | 2025. szept. 2. | Tanúsított |
| DevOps Engineer | $120 328–$133 255 III. szint | Little Elm, TX | 2024. febr. 8. | 2024. ápr. 1. | Tanúsított |
| Data Scientist | $116 646–$156 002 II. szint | South San Francisco, CA | 2023. dec. 5. | 2024. ápr. 1. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).