Kezdőlap › Munkáltatók › Comeds Global LLC
Comeds Global LLC: H-1B fizetések és szponzoráció
Comeds Global LLC 19 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 18. Medián ajánlott fizetés: $78 021.
Szponzorálja Comeds Global LLC a H-1B vízumokat?
Comeds Global LLC 19 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. máj. 13. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Design Engineer | 4 | $78 021 |
| Software Developer | 3 | $83 533 |
| Site Reliability Engineer | 2 | $83 533 |
| Full Stack Developer | 2 | $65 062 |
| Mechanical Design Engineer | 2 | $85 394 |
| Data Engineer | 1 | $64 958 |
| Project Manager | 1 | $68 453 |
| Mechanical Engineer | 1 | $78 021 |
| Software Engineer | 1 | $83 533 |
| Project Engineer | 1 | $86 674 |
| Software Quality Assurance Analyst and Tester | 1 | $77 272 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 1 | $64 958 |
| 2024. év | 9 | $78 021 |
| 2025. év | 4 | $75 868 |
| 2026. év | 5 | $83 054 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Software Developers9
- Mechanical Engineers8
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Mechanical Design Engineer | $84 115–$84 116 I. szint | Tucson, AZ | 2026. máj. 13. | 2026. máj. 22. | Tanúsított |
| Software Developer | $89 502–$89 503 II. szint | Piedmont, SC | 2026. ápr. 23. | 2026. máj. 4. | Tanúsított |
| Software Quality Assurance Analyst and Tester | $77 272–$84 000 II. szint | Greer, SC | 2026. ápr. 17. | 2026. ápr. 21. | Tanúsított |
| Design Engineer | $83 054–$84 000 II. szint | Raymond, OH | 2025. dec. 6. | 2025. dec. 15. | Tanúsított |
| Software Developer | $67 787–$85 000 I. szint | Mauldin, SC | 2025. szept. 27. | 2025. okt. 6. | Tanúsított |
| Mechanical Design Engineer | $86 674–$86 675 II. szint | Mauldin, SC | 2025. jún. 10. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Full Stack Developer | $65 062–$65 063 I. szint | Mauldin, SC | 2025. jún. 10. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Project Engineer | $86 674–$86 675 II. szint | Mauldin, SC | 2025. jún. 10. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Full Stack Developer | $65 062–$65 063 I. szint | Mauldin, SC | 2025. jún. 10. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Design Engineer | $78 021–$84 000 II. szint | Mauldin, SC | 2024. jún. 11. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Design Engineer | $78 021–$84 000 II. szint | Mauldin, SC | 2024. jún. 11. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Design Engineer | $78 021–$84 000 II. szint | Mauldin, SC | 2024. jún. 11. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer | $78 021–$84 000 II. szint | Mauldin, SC | 2024. jún. 11. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Project Manager | $68 453–$72 000 II. szint | Mauldin, SC | 2024. jún. 11. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Site Reliability Engineer | $83 533–$84 000 II. szint | Mauldin, SC | 2024. jún. 11. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Site Reliability Engineer | $83 533–$84 000 II. szint | Mauldin, SC | 2024. jún. 10. | 2024. okt. 1. | Visszavonva |
| Software Developer | $83 533–$84 000 II. szint | Mauldin, SC | 2024. jún. 10. | 2024. jún. 14. | Tanúsított |
| Software Engineer | $83 533–$84 000 II. szint | Mauldin, SC | 2024. jún. 5. | 2024. jún. 12. | Tanúsított |
| Data Engineer | $64 958–$66 000 I. szint | Mauldin, SC | 2023. jún. 7. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).