Kezdőlap › Munkáltatók › Crave Infotech LLC
Crave Infotech LLC: H-1B fizetések és szponzoráció
Crave Infotech LLC 44 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 37. Medián ajánlott fizetés: $115 918.
Egy H-1B függő munkáltatónak nagy arányban vannak H-1B munkavállalói (például 15% vagy több egy 51 vagy több fős munkavállalói állományból), és extra szabályokat kell követnie az amerikai munkavállalók kiszorításának megakadályozására.
Szponzorálja Crave Infotech LLC a H-1B vízumokat?
Crave Infotech LLC 44 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. jún. 16. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) Crave Infotech LLC cégnél: 3 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| SAP Software Developer | 11 | $115 918 |
| SAP Software Engineer | 6 | $110 947 |
| SAP BTP Solution Architect | 4 | $127 826 |
| Senior Technical Architect | 3 | $115 918 |
| Software Developer | 3 | $119 787 |
| Software Engineer | 3 | $112 507 |
| SAP BW 4 HANA Analyst | 2 | $109 300 |
| SAP Functional Consultant | 2 | $115 959 |
| SAP Solution Architect | 2 | $123 998 |
| SAP CPI Integration Consultant | 2 | $112 507 |
| SAP Consultant | 1 | $110 000 |
| Solution Architect | 1 | — |
| Computer Systems Analyst | 1 | $104 125 |
| DevOps Engineer | 1 | $123 656 |
| Sapsoftware Engineer | 1 | $131 997 |
| Project Manager | 1 | $126 610 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 12 | $110 000 |
| 2024. év | 10 | $115 918 |
| 2025. év | 6 | $131 997 |
| 2026. év | 16 | $112 507 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- Piscataway, NJ19
- Indianapolis, IN7
- North Brunswick Township, NJ3
- Jersey City, NJ2
- North Brunswick, NJ2
- Dallas, TX2
- Edison, NJ2
- Bocca Raton, FL2
- Boca Raton, FL2
- Pscataway, NJ1
- North Brunswick Townsh, NJ1
- Hilsborough, NJ1
Foglalkozások
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Project Manager | $126 610–$130 000 III. szint | Edison, NJ | 2026. jún. 16. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $112 507–$113 000 III. szint | Indianapolis, IN | 2026. máj. 20. | 2026. máj. 21. | Tanúsított |
| Software Engineer | $112 507–$113 000 III. szint | Indianapolis, IN | 2026. máj. 5. | 2026. máj. 5. | Tanúsított |
| SAP Software Developer | $112 507–$116 000 III. szint | Indianapolis, IN | 2026. ápr. 27. | 2026. ápr. 27. | Tanúsított |
| SAP Software Developer | $112 507–$116 000 III. szint | Indianapolis, IN | 2026. ápr. 27. | 2026. ápr. 27. | Tanúsított |
| SAP CPI Integration Consultant | $112 507–$130 000 III. szint | Indianapolis, IN | 2026. ápr. 14. | 2026. ápr. 20. | Tanúsított |
| SAP CPI Integration Consultant | $112 507–$120 000 III. szint | Indianapolis, IN | 2026. jan. 16. | 2026. jan. 17. | Tanúsított |
| Software Engineer | $112 507–$113 000 III. szint | Indianapolis, IN | 2026. jan. 12. | 2026. jan. 12. | Tanúsított |
| SAP Software Engineer | $131 997–$132 000 II. szint | North Brunswick Township, NJ | 2026. jan. 12. | 2026. jan. 12. | Tanúsított |
| SAP Software Engineer | $110 947–$132 000 II. szint | Boca Raton, FL | 2026. jan. 12. | 2026. jan. 12. | Tanúsított |
| SAP Software Engineer | $131 997–$132 000 II. szint | North Brunswick Townsh, NJ | 2026. jan. 12. | 2026. jan. 12. | Visszavonva |
| SAP Software Engineer | $131 997–$132 000 II. szint | North Brunswick Township, NJ | 2025. dec. 22. | 2025. dec. 22. | Tanúsított, majd visszavonva |
| SAP BTP Solution Architect | $131 997–$132 000 II. szint | Hilsborough, NJ | 2025. dec. 22. | 2025. dec. 22. | Tanúsított, majd visszavonva |
| SAP Software Engineer | $110 947–$132 000 II. szint | Boca Raton, FL | 2025. dec. 22. | 2025. dec. 22. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Senior Technical Architect | $110 947–$130 000 II. szint | Bocca Raton, FL | 2025. nov. 10. | 2025. nov. 10. | Tanúsított |
| Senior Technical Architect | $131 997–$132 000 II. szint | Edison, NJ | 2025. aug. 13. | 2025. aug. 13. | Tanúsított |
| SAP Software Engineer | $110 947–$130 000 II. szint | Bocca Raton, FL | 2025. júl. 25. | 2025. júl. 28. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Sapsoftware Engineer | $131 997–$132 000 II. szint | North Brunswick Township, NJ | 2025. júl. 24. | 2025. júl. 28. | Tanúsított |
| SAP BTP Solution Architect | $131 997–$132 000 II. szint | Piscataway, NJ | 2025. júl. 24. | 2025. aug. 1. | Tanúsított |
| SAP Solution Architect | $131 997–$132 000 II. szint | Piscataway, NJ | 2025. júl. 24. | 2025. júl. 24. | Tanúsított |
| Software Developer | $123 656–$124 000 II. szint | Piscataway, NJ | 2025. jún. 2. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| SAP BTP Solution Architect | $123 656–$124 000 II. szint | Piscataway, NJ | 2024. okt. 8. | 2024. okt. 10. | Tanúsított |
| SAP BTP Solution Architect | $123 656–$124 000 II. szint | Piscataway, NJ | 2024. szept. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| DevOps Engineer | $123 656–$124 000 II. szint | Piscataway, NJ | 2024. szept. 17. | 2024. szept. 30. | Tanúsított |
| Senior Technical Architect | $115 918–$116 000 II. szint | Piscataway, NJ | 2024. jún. 8. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| SAP Functional Consultant | $115 918–$116 000 II. szint | Piscataway, NJ | 2024. jún. 8. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Computer Systems Analyst | $104 125–$104 200 II. szint | Piscataway, NJ | 2024. jún. 7. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| SAP Software Developer | $115 918–$116 000 II. szint | Piscataway, NJ | 2024. jún. 5. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $115 918–$116 000 II. szint | Piscataway, NJ | 2024. jún. 3. | 2024. okt. 1. | Visszavonva |
| Software Developer | $115 918–$116 000 II. szint | Piscataway, NJ | 2024. máj. 29. | 2024. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| SAP Solution Architect | $116 000–$116 500 II. szint | Piscataway, NJ | 2024. ápr. 10. | 2024. szept. 5. | Tanúsított |
| SAP Functional Consultant | $116 000–$116 100 II. szint | Piscataway, NJ | 2023. szept. 26. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| SAP Software Developer | $102 000–$102 500 II. szint | Dallas, TX | 2023. júl. 25. | 2023. szept. 30. | Tanúsított |
| SAP Software Developer | $116 000–$116 500 II. szint | North Brunswick, NJ | 2023. júl. 25. | 2023. szept. 30. | Tanúsított |
| SAP Software Developer | $116 000–$116 500 II. szint | Jersey City, NJ | 2023. júl. 25. | 2023. szept. 30. | Tanúsított |
| SAP Software Developer | $116 000–$116 100 II. szint | North Brunswick, NJ | 2023. júl. 24. | 2023. szept. 30. | Visszavonva |
| SAP Software Developer | $116 000–$116 100 II. szint | Jersey City, NJ | 2023. júl. 24. | 2023. szept. 30. | Visszavonva |
| SAP Software Developer | $102 000–$102 500 II. szint | Dallas, TX | 2023. júl. 24. | 2023. szept. 30. | Visszavonva |
| SAP Software Developer | $116 000–$116 500 II. szint | Piscataway, NJ | 2023. júl. 7. | 2023. szept. 30. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Solution Architect | $116 000–$116 500 II. szint | Piscataway, NJ | 2023. júl. 6. | 2023. szept. 30. | Visszavonva |
| SAP Software Developer | $116 000–$116 500 II. szint | Pscataway, NJ | 2023. júl. 5. | 2023. szept. 30. | Visszavonva |
| SAP Consultant | $110 000–$111 000 II. szint | Piscataway, NJ | 2023. máj. 25. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| SAP BW 4 HANA Analyst | $109 300 II. szint | Piscataway, NJ | 2022. nov. 29. | 2023. jan. 2. | Tanúsított |
| SAP BW 4 HANA Analyst | $109 300 II. szint | Piscataway, NJ | 2022. nov. 23. | 2022. dec. 19. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).