H1B béradatok

Kezdőlap › Munkáltatók › Cummins Inc. › Technical Group Leader

Technical Group Leader a(z) Cummins Inc. cégnél: H-1B fizetések

16 munkavállalási engedély kérelem a(z) Technical Group Leader pozícióra a(z) Cummins Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $109 356; középső 50%: $95 286–$117 999.

Kérelmek (LCA)16
Medián ajánlott fizetés$109 356
Fizetések középső fele$95 286–$117 999
10–90. percentilis$91 136–$124 208

Pénzügyi év szerint

Pénzügyi évLCA-kMediánbér
2023. év3$90 043
2024. év4$106 278
2025. év3$116 938
2026. év6$109 810

Kérelmek

AlapbérHelyszínBenyújtvaKezdő dátumÁllapot
$109 595–$128 400
III. szint
Seymour, IN2026. máj. 1.2026. okt. 29.Tanúsított
$109 886–$146 400
II. szint
Seymour, IN2026. ápr. 20.2026. máj. 13.Tanúsított
$109 734–$146 400Columbus, IN2026. márc. 17.2026. szept. 11.Tanúsított
$121 181–$146 400
III. szint
Seymour, IN2026. febr. 16.2026. márc. 2.Tanúsított
$121 181–$146 400
III. szint
Columbus, IN2025. okt. 1.2026. márc. 31.Tanúsított
$92 230–$128 400Columbus, IN2025. szept. 30.2025. okt. 13.Tanúsított
$127 234–$146 400
IV. szint
Columbus, IN2025. szept. 22.2026. márc. 19.Tanúsított
$116 938–$144 000
III. szint
Columbus, IN2025. jan. 14.2025. júl. 9.Tanúsított
$92 230–$144 000Columbus, IN2024. dec. 17.2024. dec. 23.Tanúsított
$130 416–$144 000
IV. szint
Columbus, IN2024. szept. 3.2025. febr. 20.Tanúsított
$103 438–$144 000
II. szint
Columbus, IN2024. júl. 12.2025. jan. 10.Tanúsított
$96 304–$144 000
II. szint
Columbus, IN2023. okt. 13.2024. ápr. 10.Tanúsított
$109 117–$144 000
III. szint
Columbus, IN2023. szept. 19.2023. okt. 5.Tanúsított, majd visszavonva
$96 304–$144 000
II. szint
Columbus, IN2023. szept. 11.2024. márc. 11.Tanúsított
$90 043–$133 680
III. szint
Columbus, IN2023. jún. 14.2023. dec. 8.Tanúsított
$89 120–$133 680
II. szint
Columbus, IN2023. máj. 16.2023. nov. 15.Tanúsított

Egyéb állások a(z) Cummins Inc. cégnél

A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).