Kezdőlap › Munkáltatók › Cyan Technologies Inc
Cyan Technologies Inc: H-1B fizetések és szponzoráció
Cyan Technologies Inc 30 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 29. Medián ajánlott fizetés: $96 034.
Egy H-1B függő munkáltatónak nagy arányban vannak H-1B munkavállalói (például 15% vagy több egy 51 vagy több fős munkavállalói állományból), és extra szabályokat kell követnie az amerikai munkavállalók kiszorításának megakadályozására.
Szponzorálja Cyan Technologies Inc a H-1B vízumokat?
Cyan Technologies Inc 30 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. jún. 23. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Business Analyst | 6 | $91 874 |
| Network Engineer | 6 | $104 800 |
| Data Analyst | 4 | $96 481 |
| Software Engineer | 3 | $109 845 |
| Jira Admin | 3 | $85 238 |
| Data Science | 3 | $81 994 |
| Java Developer | 2 | $123 698 |
| Full Stack Developer | 1 | $106 475 |
| SAP Developer | 1 | $109 283 |
| System Analyst | 1 | $80 413 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2026. év | 30 | $96 034 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- Denton, TX3
- New Castle, DE2
- Chicago, IL2
- Hillsborough, NJ1
- Plainsboro, NJ1
- Hattiesburgh, MS1
- Englewood Cliffs, NJ1
- New Albany, OH1
- Wilmington, DE1
- Plainfield, NJ1
- Poughkeepsie, NY1
- Hartford, CT1
- Plano, TX1
- St. Louis, MO1
- Columbus, OH1
- Dallas, TX1
- Grayson, GA1
- San Antonio, TX1
- Springfield, IL1
- Alpharetta, GA1
Foglalkozások
- Computer Systems Analysts9
- Data Scientists8
- Computer Network Architects6
- Software Developers6
- Network and Computer Systems Administrators1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Network Engineer | $86 382–$86 383 II. szint | Plano, TX | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Jira Admin | $67 683–$67 684 II. szint | Denton, TX | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Data Science | $81 994–$81 995 II. szint | Denton, TX | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Data Science | $81 994–$81 995 II. szint | Denton, TX | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Business Analyst | $91 874–$91 875 II. szint | Tampa, FL | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Data Science | $67 621–$67 622 II. szint | Jefferson, GA | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Business Analyst | $81 702–$81 703 II. szint | Chicago, IL | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Jira Admin | $85 238–$85 239 II. szint | Columbus, OH | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Data Analyst | $91 562–$91 563 II. szint | San Antonio, TX | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| System Analyst | $80 413–$80 414 II. szint | Edmond, OK | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Network Engineer | $104 790–$104 791 II. szint | Hoover, AL | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Data Analyst | $96 928–$96 929 II. szint | Chicago, IL | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Network Engineer | $117 187–$117 188 II. szint | Grayson, GA | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Data Analyst | $99 528–$99 529 II. szint | Nashville, TN | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Data Analyst | $96 034–$96 035 II. szint | Dallas, TX | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Business Analyst | $76 939–$76 940 II. szint | St. Louis, MO | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Network Engineer | $113 818–$113 819 II. szint | Carollton, TX | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| SAP Developer | $109 283–$109 284 II. szint | Alpharetta, GA | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Jira Admin | $87 464–$87 465 II. szint | Springfield, IL | 2026. jún. 23. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Java Developer | $131 997–$131 998 II. szint | Plainfield, NJ | 2026. jún. 19. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Java Developer | $115 398–$115 399 II. szint | Poughkeepsie, NY | 2026. jún. 19. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Full Stack Developer | $106 475–$106 934 II. szint | Hartford, CT | 2026. jún. 18. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $76 000–$86 000 II. szint | Wilmington, DE | 2026. jún. 12. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $109 845–$109 846 II. szint | New Castle, DE | 2026. jún. 12. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Network Engineer | $104 811–$104 812 II. szint | New Albany, OH | 2026. jún. 11. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Business Analyst | $103 917–$103 918 II. szint | Englewood Cliffs, NJ | 2026. jún. 9. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $109 845–$109 846 II. szint | New Castle, DE | 2026. máj. 29. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Network Engineer | $77 438–$77 440 II. szint | Hattiesburgh, MS | 2026. máj. 27. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Business Analyst | $103 917–$103 918 II. szint | Plainsboro, NJ | 2026. ápr. 17. | 2026. ápr. 23. | Tanúsított |
| Business Analyst | $103 917–$103 918 II. szint | Hillsborough, NJ | 2026. ápr. 10. | 2026. ápr. 13. | Elutasítva |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).