Kezdőlap › Munkáltatók › CyberArk Software USA, LP
CyberArk Software USA, LP: H-1B fizetések és szponzoráció
CyberArk Software USA, LP 26 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 26. Medián ajánlott fizetés: $166 000.
Szponzorálja CyberArk Software USA, LP a H-1B vízumokat?
CyberArk Software USA, LP 26 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. jún. 8. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) CyberArk Software USA, LP cégnél: 3 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Senior Software Engineer | 4 | $172 686 |
| Staff Software Development Engineer in Test | 2 | $155 500 |
| Senior Software Development Engineer in Test | 2 | $112 000 |
| Staff Software Engineer | 2 | $210 578 |
| Software Engineer | 2 | $150 000 |
| Sr. Software Engineer | 1 | $184 700 |
| Manager, R&D | 1 | $240 000 |
| Senior Staff Software Engineer | 1 | $199 600 |
| R&D Group Manager, Idaptive | 1 | $260 000 |
| Principal Software Engineer | 1 | $262 500 |
| Staff Site Reliability Engineer | 1 | $158 000 |
| Staff Platform Engineer | 1 | $224 000 |
| Senior Site Reliability Engineer | 1 | $141 000 |
| Senior Production Engineer | 1 | $141 000 |
| Staff Engineer, Software | 1 | — |
| Senior Security Architect | 1 | $209 000 |
| Staff SW Engr – Platform Engrng (Machine Identity Security) | 1 | $190 279 |
| Senior SDET - Performance Test Engineer | 1 | $165 422 |
| Sr Software Engineer – Backend (Machine Identity Security) | 1 | $157 632 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 2 | $124 500 |
| 2024. év | 2 | $212 350 |
| 2025. év | 13 | $166 000 |
| 2026. év | 9 | $176 582 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)10%
- II. szint (képzett)33%
- III. szint (tapasztalt)24%
- IV. szint (teljesen kompetens)33%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- Santa Clara, CA16
- Salt Lake City, UT3
- South Jordan, UT2
- Livermore, CA1
- Celina, TX1
- Morgan Hill, CA1
- Allen, TX1
- Hutto, TX1
Foglalkozások
- Software Developers15
- Software Quality Assurance Analysts and Testers6
- Computer and Information Systems Managers2
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Information Security Analysts1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Software Engineer | $157 632–$204 500 | Santa Clara, CA | 2026. jún. 8. | 2026. jún. 8. | Tanúsított |
| Sr Software Engineer – Backend (Machine Identity Security) | $157 632–$221 880 | Santa Clara, CA | 2026. máj. 15. | 2026. máj. 18. | Tanúsított |
| Senior SDET - Performance Test Engineer | $165 422–$215 500 III. szint | Santa Clara, CA | 2026. máj. 13. | 2026. máj. 13. | Tanúsított |
| Staff SW Engr – Platform Engrng (Machine Identity Security) | $190 279–$245 000 | Santa Clara, CA | 2026. máj. 6. | 2026. máj. 6. | Tanúsított |
| Senior Security Architect | $209 000 IV. szint | Salt Lake City, UT | 2026. ápr. 23. | 2026. ápr. 23. | Tanúsított |
| Staff Engineer, Software | $149 429–$169 500 részmunkaidős | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer | $187 741–$221 880 II. szint | Santa Clara, CA | 2026. ápr. 22. | 2026. ápr. 22. | Tanúsított |
| Senior Production Engineer | $141 000–$196 000 E-3 · II. szint | Santa Clara, CA | 2025. dec. 23. | 2026. márc. 1. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer | $188 000–$200 000 II. szint | Santa Clara, CA | 2025. szept. 24. | 2025. okt. 14. | Tanúsított |
| Software Engineer | $150 000–$160 000 I. szint | Santa Clara, CA | 2025. aug. 27. | 2025. szept. 15. | Tanúsított |
| Staff Software Development Engineer in Test | $166 000–$200 000 III. szint | Santa Clara, CA | 2025. aug. 22. | 2025. dec. 27. | Tanúsított |
| Staff Site Reliability Engineer | $158 000–$210 000 IV. szint | Allen, TX | 2025. aug. 15. | 2025. aug. 25. | Tanúsított |
| Staff Platform Engineer | $224 000–$229 000 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. júl. 29. | 2025. aug. 25. | Tanúsított |
| Senior Site Reliability Engineer | $141 000–$176 000 IV. szint | Hutto, TX | 2025. júl. 22. | 2025. aug. 4. | Tanúsított |
| Senior Software Development Engineer in Test | $120 000–$130 000 III. szint | South Jordan, UT | 2025. júl. 16. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $150 000–$176 000 I. szint | Santa Clara, CA | 2025. júl. 10. | 2025. júl. 21. | Tanúsított |
| Principal Software Engineer | $262 500 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. ápr. 9. | 2025. ápr. 9. | Tanúsított |
| Staff Software Engineer | $181 155 III. szint | Salt Lake City, UT | 2025. ápr. 1. | 2025. ápr. 1. | Tanúsított |
| Staff Software Engineer | $240 000 IV. szint | Morgan Hill, CA | 2025. márc. 11. | 2025. márc. 21. | Tanúsított |
| Senior Staff Software Engineer | $199 600 IV. szint | Celina, TX | 2025. márc. 11. | 2025. márc. 21. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer | $134 071 III. szint | Salt Lake City, UT | 2025. febr. 28. | 2025. márc. 4. | Tanúsított |
| R&D Group Manager, Idaptive | $260 000 II. szint | Santa Clara, CA | 2024. dec. 23. | 2025. jún. 20. | Tanúsított |
| Manager, R&D | $240 000 | Santa Clara, CA | 2024. máj. 7. | 2024. máj. 20. | Tanúsított |
| Sr. Software Engineer | $184 700 II. szint | Santa Clara, CA | 2024. márc. 15. | 2024. jún. 19. | Tanúsított |
| Senior Software Development Engineer in Test | $104 000 II. szint | South Jordan, UT | 2023. jan. 30. | 2023. márc. 1. | Tanúsított |
| Staff Software Development Engineer in Test | $145 000 II. szint | Livermore, CA | 2023. jan. 30. | 2023. márc. 1. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).