Kezdőlap › Munkáltatók › defi AUTO, LLC
defi AUTO, LLC: H-1B fizetések és szponzoráció
defi AUTO, LLC 8 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 8. Medián ajánlott fizetés: $139 384.
Szponzorálja defi AUTO, LLC a H-1B vízumokat?
defi AUTO, LLC 8 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2025. nov. 26. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Lead Software Developer | 2 | $132 542 |
| Software Development Engineer III | 1 | $132 330 |
| Sr. Manager, Software Engineering | 1 | $140 046 |
| Senior Manager, Software Engineering | 1 | $151 455 |
| Senior Software Development Engineer | 1 | $138 721 |
| Senior Software Engineer | 1 | $107 887 |
| Manager, Software Engineering | 1 | $148 475 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 2 | $128 399 |
| 2024. év | 1 | $140 046 |
| 2025. év | 4 | $139 669 |
| 2026. év | 1 | $148 475 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Manager, Software Engineering | $148 475 | Harleysville, PA | 2025. nov. 26. | 2025. dec. 3. | Tanúsított |
| Lead Software Developer | $140 617 | Lewisville, TX | 2025. jún. 12. | 2025. okt. 4. | Tanúsított |
| Senior Manager, Software Engineering | $151 455 IV. szint | Breinigsville, PA | 2024. okt. 23. | 2024. okt. 28. | Tanúsított |
| Senior Software Development Engineer | $138 721 IV. szint | Macungie, PA | 2024. okt. 3. | 2025. márc. 25. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer | $107 887 II. szint | Westlake, TX | 2024. szept. 30. | 2025. márc. 15. | Tanúsított |
| Sr. Manager, Software Engineering | $140 046 IV. szint | King of Prussia, PA | 2024. febr. 28. | 2024. aug. 22. | Tanúsított |
| Lead Software Developer | $124 468 | Westlake, TX | 2023. szept. 22. | 2024. márc. 23. | Tanúsított |
| Software Development Engineer III | $132 330–$142 330 IV. szint | King of Prussia, PA | 2023. jan. 25. | 2023. júl. 6. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).