Kezdőlap › Munkáltatók › DermBiont, Inc.
DermBiont, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
DermBiont, Inc. 9 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 9. Medián ajánlott fizetés: $110 000.
Szponzorálja DermBiont, Inc. a H-1B vízumokat?
DermBiont, Inc. 9 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2024. szept. 20. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Research Associate | 2 | $49 733 |
| Medical Director | 1 | $230 000 |
| Bioprocess CMC Scientist | 1 | $100 929 |
| Formulation Scientist | 1 | $110 000 |
| Study Builder Manager and Systems Administrator | 1 | $175 000 |
| Principal Bioprocess CMC Engineer | 1 | $167 323 |
| Bioinformatics Scientist II | 1 | $110 545 |
| CMC Documentation Manager | 1 | $67 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 4 | $75 331 |
| 2024. év | 5 | $110 545 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)11%
- II. szint (képzett)44%
- III. szint (tapasztalt)11%
- IV. szint (teljesen kompetens)33%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Molecular and Cellular Biologists4
- Biological Technicians2
- Medical Scientists, Except Epidemiologists1
- Database Administrators1
- Chemical Engineers1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| CMC Documentation Manager | $67 000 I. szint | Boston, MA | 2024. szept. 20. | 2024. szept. 27. | Tanúsított |
| Principal Bioprocess CMC Engineer | $167 323 IV. szint | Worcester, MA | 2024. ápr. 9. | 2024. szept. 30. | Tanúsított |
| Study Builder Manager and Systems Administrator | $175 000 IV. szint | Boston, MA | 2024. ápr. 9. | 2024. szept. 30. | Tanúsított |
| Formulation Scientist | $110 000 II. szint | Raleigh, NC | 2023. nov. 22. | 2023. dec. 4. | Tanúsított |
| Bioprocess CMC Scientist | $100 929 II. szint | Worcester, MA | 2023. szept. 22. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Bioinformatics Scientist II | $110 545 III. szint | Boston, MA | 2021. dec. 2. | 2021. dec. 13. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Research Associate | $49 733 II. szint | Boston, MA | 2020. jún. 19. | 2020. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Research Associate | $49 733 II. szint | Boston, MA | 2020. jún. 19. | 2020. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Medical Director | $230 000 IV. szint | Emeryville, CA | 2020. máj. 13. | 2020. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).