Kezdőlap › Munkáltatók › DiDi USA, Inc.
DiDi USA, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
DiDi USA, Inc. 12 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 12. Medián ajánlott fizetés: $128 856.
Egy H-1B függő munkáltatónak nagy arányban vannak H-1B munkavállalói (például 15% vagy több egy 51 vagy több fős munkavállalói állományból), és extra szabályokat kell követnie az amerikai munkavállalók kiszorításának megakadályozására.
Szponzorálja DiDi USA, Inc. a H-1B vízumokat?
DiDi USA, Inc. 12 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. jún. 2. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Strategy and Planning Manager | 3 | $135 000 |
| Recruiting Manager | 3 | $130 000 |
| IT Network Engineer | 2 | $121 300 |
| AI Strategy Principal | 2 | $194 400 |
| Senior DBA Engineer | 1 | $127 712 |
| Senior Program Manager | 1 | $120 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 3 | $135 000 |
| 2024. év | 4 | $124 506 |
| 2025. év | 2 | $194 400 |
| 2026. év | 3 | $121 300 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Market Research Analysts and Marketing Specialists3
- Human Resources Specialists3
- Software Developers2
- Computer Network Architects1
- Database Administrators1
- Financial Quantitative Analysts1
- Network and Computer Systems Administrators1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Recruiting Manager | $150 738–$155 000 IV. szint | San Jose, CA | 2026. jún. 2. | 2026. aug. 16. | Tanúsított |
| IT Network Engineer | $121 300–$242 670 II. szint | San Jose, CA | 2026. máj. 15. | 2026. szept. 1. | Tanúsított |
| AI Strategy Principal | $198 800–$270 000 II. szint | San Jose, CA | 2025. aug. 18. | 2025. szept. 15. | Tanúsított |
| AI Strategy Principal | $190 000–$220 000 II. szint | San Jose, CA | 2025. júl. 24. | 2025. aug. 25. | Tanúsított |
| Recruiting Manager | $130 000–$150 000 II. szint | Mountain View, CA | 2024. aug. 14. | 2024. aug. 26. | Tanúsított |
| Senior DBA Engineer | $127 712–$269 990 III. szint | Mountain View, CA | 2024. ápr. 25. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| IT Network Engineer | $121 300–$242 670 I. szint | Mountain View, CA | 2024. febr. 5. | 2024. febr. 21. | Tanúsított |
| Recruiting Manager | $91 200–$133 380 II. szint | Mountain View, CA | 2023. dec. 4. | 2023. dec. 11. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Strategy and Planning Manager | $135 000–$145 000 II. szint | Coppell, TX | 2023. jún. 1. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Strategy and Planning Manager | $135 000–$145 000 II. szint | Grapevine, TX | 2023. máj. 3. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Strategy and Planning Manager | $120 000–$145 000 H-1B1 (Szingapúr) · II. szint | Mountain View, CA | 2022. dec. 15. | 2022. dec. 15. | Tanúsított |
| Senior Program Manager | $120 000–$160 000 III. szint | Mountain View, CA | 2021. márc. 19. | 2021. ápr. 19. | Tanúsított, majd visszavonva |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).