Kezdőlap › Munkáltatók › Dynamic Software Consultants, Inc
Dynamic Software Consultants, Inc: H-1B fizetések és szponzoráció
Dynamic Software Consultants, Inc 13 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 13. Medián ajánlott fizetés: $98 904.
Szponzorálja Dynamic Software Consultants, Inc a H-1B vízumokat?
Dynamic Software Consultants, Inc 13 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. márc. 25. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Developer | 13 | $98 904 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 5 | $98 904 |
| 2024. év | 1 | $79 851 |
| 2025. év | 5 | $79 851 |
| 2026. év | 2 | $134 971 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $134 971–$134 972 III. szint | Irving, TX | 2026. márc. 25. | 2026. máj. 20. | Tanúsított |
| Software Developer | $134 971–$134 972 III. szint | Irving, TX | 2026. febr. 9. | 2026. febr. 16. | Tanúsított |
| Software Developer | $112 923–$112 924 II. szint | Richardson, TX | 2025. szept. 23. | 2026. márc. 2. | Tanúsított |
| Software Developer | $112 923–$112 924 II. szint | Richardson, TX | 2025. szept. 19. | 2026. márc. 2. | Tanúsított |
| Software Developer | $79 851–$79 852 I. szint | Houston, TX | 2024. nov. 8. | 2024. dec. 5. | Tanúsított |
| Software Developer | $79 851–$79 852 I. szint | Houston, TX | 2024. nov. 8. | 2024. dec. 5. | Tanúsított |
| Software Developer | $79 851–$79 852 I. szint | Houston, TX | 2024. nov. 8. | 2024. dec. 5. | Tanúsított |
| Software Developer | $79 851–$79 852 I. szint | Houston, TX | 2024. szept. 23. | 2024. dec. 5. | Tanúsított |
| Software Developer | $82 056–$82 057 I. szint | Coppell, TX | 2023. júl. 20. | 2023. aug. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $71 094–$71 095 I. szint | Houston, TX | 2023. jún. 21. | 2023. aug. 31. | Tanúsított |
| Software Developer | $124 987–$135 000 III. szint | Prosper, TX | 2023. máj. 10. | 2023. máj. 22. | Tanúsított |
| Software Developer | $116 938–$117 000 III. szint | Irving, TX | 2023. ápr. 25. | 2023. máj. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $98 904–$98 905 II. szint | Richardson, TX | 2022. nov. 4. | 2023. márc. 3. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).