Kezdőlap › Munkáltatók › Eficens Systems Inc › Systems Engineer
Systems Engineer a(z) Eficens Systems Inc cégnél: H-1B fizetések
75 munkavállalási engedély kérelem a(z) Systems Engineer pozícióra a(z) Eficens Systems Inc cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $82 000; középső 50%: $77 250–$84 000.
Kérelmek (LCA)75
Medián ajánlott fizetés$82 000
Fizetések középső fele$77 250–$84 000
10–90. percentilis$70 100–$92 280
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 8 | $78 500 |
| 2024. év | 55 | $82 800 |
| 2025. év | 10 | $79 200 |
| 2026. év | 1 | $93 000 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $93 000–$113 000 II. szint | Northlake, TX | 2026. jan. 27. | 2026. jan. 27. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $84 000–$104 000 II. szint | Irving, TX | 2024. okt. 17. | 2024. okt. 17. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $72 000–$92 000 II. szint | Kent, OH | 2024. okt. 15. | 2024. okt. 15. | Tanúsított |
| $78 000–$98 000 II. szint | Austin, TX | 2024. okt. 11. | 2024. okt. 11. | Tanúsított |
| $80 400–$100 000 II. szint | Roswell, GA | 2024. okt. 8. | 2024. okt. 8. | Tanúsított |
| $78 000–$98 000 II. szint | Austin, TX | 2024. szept. 30. | 2024. szept. 30. | Tanúsított |
| $82 800–$102 000 II. szint | Chesterfield, MO | 2024. szept. 20. | 2024. szept. 20. | Tanúsított |
| $112 000–$132 000 II. szint | Herndon, VA | 2024. szept. 16. | 2024. szept. 16. | Tanúsított |
| $95 800–$115 000 II. szint | Dublin, OH | 2024. szept. 10. | 2024. szept. 10. | Tanúsított |
| $84 000–$104 000 II. szint | Irving, TX | 2024. szept. 10. | 2024. szept. 10. | Tanúsított |
| $83 700–$103 000 II. szint | Irving, TX | 2024. szept. 3. | 2024. szept. 3. | Tanúsított |
| $84 000–$104 000 II. szint | Irving, TX | 2024. aug. 30. | 2024. aug. 30. | Tanúsított |
| $80 400–$100 000 II. szint | Lithonia, GA | 2024. aug. 29. | 2024. aug. 29. | Tanúsított |
| $81 100–$101 000 II. szint | Sylmar, CA | 2024. aug. 28. | 2024. aug. 28. | Tanúsított |
| $84 000–$104 000 II. szint | The Colony, TX | 2024. aug. 28. | 2024. aug. 28. | Tanúsított |
| $83 000–$103 000 II. szint | O'Fallon, MO | 2024. aug. 28. | 2024. aug. 28. | Tanúsított |
| $84 000–$104 000 II. szint | Irving, TX | 2024. aug. 28. | 2024. aug. 28. | Tanúsított |
| $92 400–$112 000 II. szint | Martinsburg, WV | 2024. aug. 28. | 2024. aug. 28. | Tanúsított |
| $80 040–$100 000 II. szint | Scottsdale, AZ | 2024. aug. 27. | 2024. aug. 28. | Tanúsított |
| $84 000–$104 000 II. szint | Farmers Branch, TX | 2024. aug. 26. | 2024. aug. 26. | Tanúsított |
| — II. szint | McKinney, TX | 2024. aug. 20. | 2024. aug. 20. | Tanúsított |
| $75 000–$95 000 I. szint | Columbus, OH | 2024. aug. 20. | 2024. aug. 20. | Tanúsított |
| $83 600–$103 000 II. szint | Las Vegas, NV | 2024. aug. 20. | 2024. aug. 20. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $80 050–$100 000 II. szint | Scottsdale, AZ | 2024. aug. 20. | 2024. aug. 20. | Tanúsított |
| $74 000–$94 000 II. szint | Melbourne, FL | 2024. aug. 19. | 2024. aug. 19. | Tanúsított |
| $80 400–$100 000 II. szint | Alpharetta, GA | 2024. aug. 14. | 2024. aug. 14. | Tanúsított |
| $84 000–$104 000 II. szint | McKinney, TX | 2024. aug. 14. | 2024. aug. 14. | Tanúsított |
| $81 100–$101 000 II. szint | Atlanta, GA | 2024. aug. 14. | 2024. aug. 14. | Tanúsított |
| $108 100–$128 000 II. szint | Redmond, WA | 2024. aug. 12. | 2024. aug. 12. | Tanúsított |
| $84 000–$104 000 II. szint | McKinney, TX | 2024. aug. 8. | 2024. aug. 8. | Tanúsított |
| $84 000–$104 000 II. szint | Irving, TX | 2024. aug. 7. | 2024. aug. 7. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $76 050–$96 000 II. szint | Land O Lakes, FL | 2024. aug. 5. | 2024. aug. 5. | Tanúsított |
| $80 000–$100 000 I. szint | Redmond, WA | 2024. aug. 1. | 2024. aug. 1. | Tanúsított |
| $112 000–$132 000 II. szint | McLean, VA | 2024. júl. 29. | 2024. júl. 29. | Tanúsított |
| $83 700–$103 000 II. szint | McKinney, TX | 2024. júl. 26. | 2024. júl. 26. | Tanúsított |
| $90 010–$110 000 II. szint | Jersey City, NJ | 2024. júl. 24. | 2024. júl. 24. | Tanúsított |
| $83 000–$103 000 II. szint | Chesterfield, MO | 2024. júl. 24. | 2024. júl. 24. | Tanúsított |
| $83 000–$103 000 II. szint | Chesterfield, MO | 2024. júl. 19. | 2024. júl. 19. | Tanúsított |
| $90 010–$110 000 II. szint | Holmdel, NJ | 2024. júl. 18. | 2024. júl. 18. | Tanúsított |
| $84 000–$104 000 II. szint | Irving, TX | 2024. júl. 18. | 2024. júl. 18. | Tanúsított |
| $88 200–$108 000 II. szint | Phoenix, AZ | 2024. júl. 15. | 2024. júl. 15. | Tanúsított |
| $80 040–$100 000 II. szint | Scottsdale, AZ | 2024. júl. 12. | 2024. júl. 12. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $80 400–$100 000 II. szint | Alpharetta, GA | 2024. júl. 12. | 2024. júl. 12. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $80 400–$100 000 II. szint | Buford, GA | 2024. júl. 12. | 2024. júl. 12. | Tanúsított |
| $84 000–$104 000 II. szint | McKinney, TX | 2024. júl. 11. | 2024. júl. 11. | Tanúsított |
| $80 500–$100 000 II. szint | Lawrenceville, GA | 2024. júl. 10. | 2024. júl. 10. | Tanúsított |
| $78 500–$98 000 II. szint | New York, NY | 2024. jún. 6. | 2024. jún. 7. | Tanúsított |
| $90 000–$110 000 II. szint | Columbus, OH | 2024. máj. 28. | 2024. máj. 28. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $104 000–$124 000 II. szint | Manassas, VA | 2024. ápr. 19. | 2024. ápr. 19. | Tanúsított |
| $70 075–$90 000 II. szint | Celina, TX | 2024. ápr. 17. | 2024. ápr. 17. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $70 075–$90 000 II. szint | Plano, TX | 2024. ápr. 17. | 2024. ápr. 17. | Tanúsított |
| $78 000–$98 000 II. szint | Newport Beach, CA | 2024. ápr. 17. | 2024. ápr. 17. | Tanúsított |
| $82 000–$102 000 I. szint | South San Francisco, CA | 2024. ápr. 16. | 2024. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $74 000–$94 000 II. szint | Phoenix, AZ | 2024. ápr. 16. | 2024. ápr. 16. | Tanúsított |
| $82 000–$102 000 II. szint | Charlotte, NC | 2024. ápr. 15. | 2024. ápr. 15. | Tanúsított |
| $70 000–$90 000 II. szint | Pflugerville, TX | 2024. ápr. 15. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $90 000–$110 000 II. szint | Irving, TX | 2024. ápr. 4. | 2024. ápr. 4. | Tanúsított |
| $70 100–$90 000 II. szint | Frisco, TX | 2024. ápr. 3. | 2024. ápr. 3. | Tanúsított |
| $70 100–$90 000 II. szint | Frisco, TX | 2024. márc. 7. | 2024. márc. 7. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $90 000–$110 000 II. szint | Dublin, OH | 2024. febr. 26. | 2024. febr. 26. | Tanúsított |
| $70 100–$90 000 II. szint | Wylie, TX | 2024. febr. 14. | 2024. febr. 14. | Tanúsított |
| $70 100–$90 000 II. szint | Celina, TX | 2024. febr. 9. | 2024. febr. 9. | Tanúsított |
| $85 000–$105 000 II. szint | Malvern, PA | 2024. febr. 8. | 2024. febr. 8. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $87 000–$107 000 II. szint | Lake Stevens, WA | 2024. febr. 7. | 2024. febr. 7. | Tanúsított |
| $67 000–$97 000 II. szint | Pflugerville, TX | 2023. nov. 22. | 2023. dec. 8. | Tanúsított |
| $74 000–$94 000 II. szint | Phoenix, AZ | 2023. nov. 1. | 2023. nov. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $82 000–$102 000 II. szint | Charlotte, NC | 2023. aug. 21. | 2023. aug. 21. | Tanúsított |
| $76 000–$96 000 II. szint | Morrisville, NC | 2023. aug. 21. | 2023. aug. 21. | Tanúsított |
| $104 000–$124 000 II. szint | Vienna, VA | 2023. júl. 25. | 2023. júl. 25. | Tanúsított |
| $76 000–$106 000 II. szint | Alpharetta, GA | 2023. júl. 25. | 2023. júl. 25. | Tanúsított |
| $92 000–$102 000 II. szint | Suwanee, GA | 2023. júl. 18. | 2023. júl. 19. | Tanúsított |
| $77 000–$97 000 II. szint | St. Louis, MO | 2023. jún. 21. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $73 000–$93 000 II. szint | Frisco, TX | 2023. jún. 17. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $70 000–$90 000 II. szint | Farmington Hills, MI | 2023. máj. 17. | 2023. máj. 17. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $80 000–$120 000 II. szint | Pflugerville, TX | 2023. márc. 8. | 2023. márc. 8. | Tanúsított |
Systems Engineer minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Eficens Systems Inc cégnél
- Software (devops) Engineer$99 000
- Software Engineer$99 000
- Software Developer$100 000
- Software (java) Developer$99 000
- Data Engineer$92 200
- Computer Programmer$85 600
- Computer Programmer/engineer$83 600
- Software (cloud) Engineer$99 000
- Software (java Full Stack) Developer$99 000
- Automation Engineer$86 000
- Software (full Stack Java) Developer$86 000
- IT Project Manager$86 500
- Software (full Stack) Developer$100 000
- Database Engineer$87 100
- Computer (devops) Programmer$84 000
- Software (devops/cloud) Engineer$98 000
- Database Administrator$90 050
- Software (azure Devops) Engineer$101 200
- Software (site Reliability) Engineer$93 500
- Software (cloud/devops) Engineer$97 000
- Software (salesforce) Developer$102 500
- Technical Manager—
- Systems Administrator$87 000
- Software (AWS Devops) Engineer$104 000
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).