Kezdőlap › Munkáltatók › Embtel, Inc.
Embtel, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Embtel, Inc. 13 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 13. Medián ajánlott fizetés: $101 795.
Szponzorálja Embtel, Inc. a H-1B vízumokat?
Embtel, Inc. 13 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2023. aug. 15. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Technical Analyst | 4 | $101 264 |
| Computer Programmer | 3 | $101 795 |
| Implementation Engineer | 1 | $77 771 |
| Programmer Analyst | 1 | $101 795 |
| Data Analyst | 1 | $85 467 |
| Learning and Development Specialist | 1 | $72 238 |
| Sr Tech Quality Manager/ Business BI Lead | 1 | $163 966 |
| Technical Director | 1 | $70 658 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2025. év | 13 | $101 795 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Computer Programmers4
- Computer Systems Analysts3
- Computer Systems Analysts2
- Data Scientists1
- Training and Development Specialists1
- Business Intelligence Analysts1
- Human Resources Specialists1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Analyst | $85 467 II. szint | Fort Worth, TX | 2023. aug. 15. | 2023. aug. 21. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Learning and Development Specialist | $72 238 II. szint | Fremont, CA | 2023. júl. 14. | 2023. júl. 15. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Programmer Analyst | $101 795 II. szint | Fremont, CA | 2023. jún. 14. | 2023. jún. 22. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Computer Programmer | $101 795 II. szint | Fremont, CA | 2023. ápr. 17. | 2023. ápr. 17. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Computer Programmer | $101 795 II. szint | Fremont, CA | 2023. ápr. 17. | 2023. ápr. 17. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Computer Programmer | $101 795 II. szint | Fremont, CA | 2023. ápr. 17. | 2023. ápr. 17. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Implementation Engineer | $77 771 II. szint | Orlando, FL | 2022. okt. 13. | 2022. okt. 13. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Technical Analyst | $115 814 II. szint | Palo Alto, CA | 2022. aug. 10. | 2022. szept. 10. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Technical Analyst | $110 094 II. szint | Palo Alto, CA | 2022. jún. 3. | 2022. jún. 3. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Technical Analyst | $92 269–$92 500 II. szint | New York, NY | 2021. jan. 21. | 2021. jan. 22. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Sr Tech Quality Manager/ Business BI Lead | $163 966–$164 000 II. szint | Santa Clara, CA | 2020. okt. 12. | 2020. okt. 13. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Technical Director | $70 658–$71 000 II. szint | Fremont, CA | 2020. jún. 18. | 2020. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Technical Analyst | $92 435–$92 500 II. szint | New York, NY | 2019. okt. 25. | 2019. okt. 26. | Tanúsított, majd visszavonva |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).