Kezdőlap › Munkáltatók › eMetric LLC
eMetric LLC: H-1B fizetések és szponzoráció
eMetric LLC 9 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 9. Medián ajánlott fizetés: $126 369.
Szponzorálja eMetric LLC a H-1B vízumokat?
eMetric LLC 9 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. ápr. 17. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Engineer | 3 | $129 826 |
| Technology Manager – Service Delivery | 1 | $175 000 |
| Senior Software Engineer | 1 | $111 658 |
| Database Developer | 1 | $119 374 |
| Senior Systems Analyst | 1 | $126 369 |
| Database Manager | 1 | $180 000 |
| Software Engineer II | 1 | $108 696 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 1 | $175 000 |
| 2024. év | 2 | $120 742 |
| 2025. év | 5 | $126 369 |
| 2026. év | 1 | $108 696 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)11%
- II. szint (képzett)22%
- III. szint (tapasztalt)44%
- IV. szint (teljesen kompetens)22%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Software Developers5
- Computer and Information Systems Managers1
- Database Administrators1
- Computer Systems Analysts1
- Database Architects1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer II | $108 696 II. szint | San Antonio, TX | 2026. ápr. 17. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Database Manager | $180 000 IV. szint | San Antonio, TX | 2025. aug. 7. | 2026. jan. 27. | Tanúsított |
| Senior Systems Analyst | $126 369 III. szint | Round Rock, TX | 2025. ápr. 7. | 2025. szept. 15. | Tanúsított |
| Software Engineer | $96 847 I. szint | San Antonio, TX | 2025. ápr. 7. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Database Developer | $119 374 III. szint | Brandon, FL | 2025. jan. 18. | 2025. jún. 4. | Tanúsított |
| Software Engineer | $131 950 III. szint | San Antonio, TX | 2024. nov. 18. | 2025. febr. 20. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer | $111 658 II. szint | San Antonio, TX | 2024. márc. 20. | 2024. szept. 5. | Tanúsított |
| Software Engineer | $129 826 III. szint | San Antonio, TX | 2024. márc. 18. | 2024. szept. 1. | Tanúsított |
| Technology Manager – Service Delivery | $175 000 IV. szint | San Antonio, TX | 2023. júl. 5. | 2024. jan. 1. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).