Kezdőlap › Munkáltatók › Eminence Technology Solutions Inc › Software Developer, Applications
Software Developer, Applications a(z) Eminence Technology Solutions Inc cégnél: H-1B fizetések
76 munkavállalási engedély kérelem a(z) Software Developer, Applications pozícióra a(z) Eminence Technology Solutions Inc cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $98 904; középső 50%: $82 056–$99 923.
Kérelmek (LCA)76
Medián ajánlott fizetés$98 904
Fizetések középső fele$82 056–$99 923
10–90. percentilis$81 453–$105 997
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 38 | $98 904 |
| 2024. év | 22 | $82 056 |
| 2025. év | 9 | $84 094 |
| 2026. év | 7 | $112 923 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $112 923–$112 924 II. szint | Plano, TX | 2026. máj. 26. | 2026. jún. 2. | Tanúsított |
| $112 923–$112 924 II. szint | Irving, TX | 2026. máj. 20. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $90 896–$90 897 I. szint | Irving, TX | 2026. ápr. 10. | 2026. ápr. 17. | Tanúsított |
| $90 896–$90 897 I. szint | Richardson, TX | 2026. febr. 17. | 2026. febr. 25. | Tanúsított |
| $112 923–$112 924 II. szint | Plano, TX | 2026. jan. 23. | 2026. jan. 30. | Tanúsított |
| $112 923–$112 924 II. szint | Omaha, NE | 2025. dec. 17. | 2026. jan. 5. | Tanúsított |
| $112 923–$112 924 II. szint | Irving, TX | 2025. dec. 5. | 2025. dec. 15. | Tanúsított |
| $105 997–$105 998 II. szint | Irving, TX | 2025. jún. 16. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $84 094–$84 095 I. szint | Irving, TX | 2025. ápr. 22. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $79 810–$79 811 II. szint | Jefferson City, MO | 2025. ápr. 18. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $105 997–$105 998 II. szint | Irving, TX | 2025. ápr. 10. | 2025. ápr. 17. | Tanúsított |
| $84 094–$84 095 I. szint | Irving, TX | 2024. okt. 26. | 2024. nov. 4. | Tanúsított |
| $84 094–$84 095 I. szint | Irving, TX | 2024. okt. 23. | 2024. okt. 28. | Tanúsított |
| $105 997–$105 998 II. szint | Irving, TX | 2024. okt. 18. | 2024. okt. 23. | Tanúsított |
| $108 826–$108 827 II. szint | Leander, TX | 2024. okt. 4. | 2024. okt. 7. | Tanúsított |
| $84 094–$84 095 I. szint | Richardson, TX | 2024. okt. 4. | 2024. okt. 7. | Tanúsított |
| $75 712–$75 713 II. szint | Tallahassee, FL | 2024. aug. 5. | 2024. aug. 12. | Tanúsított |
| $101 192–$101 193 II. szint | Plano, TX | 2024. jún. 20. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $101 192–$101 193 II. szint | Plano, TX | 2024. jún. 20. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $101 192–$101 193 II. szint | Plano, TX | 2024. jún. 20. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $101 192–$101 193 II. szint | Plano, TX | 2024. jún. 20. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $101 192–$101 193 II. szint | Plano, TX | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $101 192–$101 193 II. szint | Plano, TX | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $101 192–$101 193 II. szint | Plano, TX | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $82 056–$82 057 I. szint | Plano, TX | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $82 056–$82 057 I. szint | Plano, TX | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $82 056–$82 057 I. szint | Plano, TX | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $82 056–$82 057 I. szint | Plano, TX | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $82 056–$82 057 I. szint | Plano, TX | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $82 056–$82 057 I. szint | Plano, TX | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $82 056–$82 057 I. szint | Plano, TX | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $82 056–$82 057 I. szint | Plano, TX | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $82 056–$82 057 I. szint | Plano, TX | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $82 056–$82 057 I. szint | Plano, TX | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $82 056–$82 057 I. szint | Plano, TX | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $82 056–$82 057 I. szint | Plano, TX | 2024. jún. 19. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $101 192–$101 193 II. szint | Carrollton, TX | 2023. okt. 20. | 2023. nov. 1. | Tanúsított |
| $101 192–$101 193 II. szint | Carrollton, TX | 2023. okt. 19. | 2023. dec. 13. | Tanúsított |
| $80 850–$80 851 I. szint | Plano, TX | 2023. jún. 16. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $80 850–$80 851 I. szint | Plano, TX | 2023. jún. 16. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $80 850–$80 851 I. szint | Plano, TX | 2023. jún. 16. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $80 850–$80 851 I. szint | Plano, TX | 2023. jún. 16. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $80 850–$80 851 I. szint | Plano, TX | 2023. jún. 16. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $80 850–$80 851 I. szint | Plano, TX | 2023. jún. 16. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Plano, TX | 2023. jún. 13. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Plano, TX | 2023. jún. 13. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Plano, TX | 2023. jún. 13. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Plano, TX | 2023. jún. 13. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Plano, TX | 2023. jún. 13. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Plano, TX | 2023. jún. 13. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Plano, TX | 2023. jún. 13. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Plano, TX | 2023. jún. 13. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Plano, TX | 2023. jún. 13. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Plano, TX | 2023. jún. 13. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Plano, TX | 2023. jún. 13. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Plano, TX | 2023. jún. 13. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Plano, TX | 2023. jún. 13. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Plano, TX | 2023. jún. 13. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Plano, TX | 2023. jún. 13. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Irving, TX | 2023. jún. 13. | 2023. jún. 19. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Irving, TX | 2023. jún. 9. | 2023. jún. 16. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Plano, TX | 2023. jún. 8. | 2023. jún. 12. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Omaha, NE | 2023. jún. 8. | 2023. jún. 12. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Westlake, TX | 2023. máj. 20. | 2023. máj. 24. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Irving, TX | 2023. máj. 19. | 2023. máj. 29. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Irving, TX | 2023. márc. 2. | 2023. márc. 6. | Tanúsított |
| $95 701–$95 702 II. szint | Malvern, PA | 2023. márc. 2. | 2023. márc. 6. | Tanúsított |
| $99 923–$99 924 II. szint | Princeton, NJ | 2023. márc. 2. | 2023. márc. 6. | Tanúsított |
| $99 923–$99 924 II. szint | Princeton, NJ | 2023. márc. 2. | 2023. márc. 6. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Irving, TX | 2023. márc. 2. | 2023. márc. 6. | Tanúsított |
| $90 522–$90 523 II. szint | Dearborn, MI | 2023. febr. 6. | 2023. febr. 13. | Tanúsított |
| $90 552–$90 553 II. szint | Houston, TX | 2023. febr. 6. | 2023. febr. 13. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Irving, TX | 2023. jan. 10. | 2023. jan. 23. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Irving, TX | 2022. nov. 18. | 2022. nov. 28. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Irving, TX | 2022. nov. 17. | 2022. dec. 16. | Tanúsított |
| $98 904–$98 905 II. szint | Nashville, TN | 2022. okt. 11. | 2022. okt. 17. | Tanúsított |
Software Developer, Applications minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Eminence Technology Solutions Inc cégnél
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).