Kezdőlap › Munkáltatók › Enshire, Inc
Enshire, Inc: H-1B fizetések és szponzoráció
Enshire, Inc 15 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 14. Medián ajánlott fizetés: $98 435.
Szponzorálja Enshire, Inc a H-1B vízumokat?
Enshire, Inc 15 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2025. dec. 16. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Developer | 9 | $98 435 |
| Senior Treasury Analyst | 2 | $106 590 |
| Application Engineer | 1 | $112 632 |
| Java Developer | 1 | $83 000 |
| Project Analyst | 1 | $90 000 |
| SAP Consultant | 1 | $131 560 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 3 | $92 100 |
| 2024. év | 9 | $98 435 |
| 2025. év | 2 | $111 780 |
| 2026. év | 1 | $121 181 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Software Developers11
- Financial and Investment Analysts2
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Computer Systems Analysts1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Treasury Analyst | $121 181 II. szint | Newark, CA | 2025. dec. 16. | 2025. dec. 16. | Tanúsított |
| SAP Consultant | $131 560 II. szint | San Jose, CA | 2025. szept. 9. | 2025. szept. 9. | Tanúsított |
| Senior Treasury Analyst | $92 000 II. szint | Liberty Hill, TX | 2025. aug. 4. | 2025. aug. 6. | Tanúsított |
| Software Developer | $85 400 I. szint | Round Rock, TX | 2024. aug. 16. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Project Analyst | $90 000 II. szint | Round Rock, TX | 2024. ápr. 10. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $125 000 II. szint | Round Rock, TX | 2024. márc. 15. | 2024. ápr. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $100 000 II. szint | Round Rock, TX | 2024. márc. 14. | 2024. márc. 14. | Tanúsított |
| Software Developer | $100 000 II. szint | Round Rock, TX | 2024. márc. 8. | 2024. márc. 8. | Tanúsított |
| Software Developer | $125 000 II. szint | Round Rock, TX | 2024. febr. 23. | 2024. ápr. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $96 870 II. szint | Round Rock, TX | 2023. okt. 18. | 2023. okt. 23. | Tanúsított |
| Software Developer | $96 870 II. szint | Round Rock, TX | 2023. okt. 18. | 2023. okt. 23. | Tanúsított |
| Software Developer | — II. szint | Round Rock, TX | 2023. okt. 18. | 2023. okt. 23. | Elutasítva |
| Software Developer | $92 100 II. szint | Round Rock, TX | 2023. jún. 14. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Java Developer | $83 000 II. szint | Warrensburg, MO | 2023. jún. 14. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Application Engineer | $112 632–$115 487 III. szint | Austin, TX | 2023. jan. 26. | 2023. febr. 1. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).