Kezdőlap › Munkáltatók › Exo Imaging, Inc.
Exo Imaging, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Exo Imaging, Inc. 14 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 14. Medián ajánlott fizetés: $170 000.
Szponzorálja Exo Imaging, Inc. a H-1B vízumokat?
Exo Imaging, Inc. 14 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. márc. 24. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) Exo Imaging, Inc. cégnél: 7 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Senior Ultrasound Imaging Systems Engineer | 3 | $158 100 |
| Senior Electrical Engineer | 1 | $170 000 |
| Senior Mechanical Engineer | 1 | $160 000 |
| Director of Software Applications Engineering | 1 | $237 952 |
| Manager, Business Applications | 1 | $170 000 |
| Senior Test Engineer | 1 | $177 933 |
| GPU Engineer | 1 | $160 400 |
| Sr. Cloud Software Engineer | 1 | $168 619 |
| Manager of Regulatory Affairs | 1 | $173 000 |
| Senior Software Engineer | 1 | $187 200 |
| Senior Software QA Automation Engineer | 1 | $136 800 |
| Senior Hardware Electrical Engineer | 1 | $250 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 5 | $160 000 |
| 2024. év | 6 | $171 500 |
| 2025. év | 2 | $193 400 |
| 2026. év | 1 | $170 000 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)21%
- II. szint (képzett)14%
- III. szint (tapasztalt)21%
- IV. szint (teljesen kompetens)43%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Bioengineers and Biomedical Engineers3
- Software Developers3
- Electrical Engineers2
- Mechanical Engineers1
- Computer and Information Systems Managers1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Industrial Engineers1
- Regulatory Affairs Managers1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Ultrasound Imaging Systems Engineer | $170 000 IV. szint | Santa Clara, CA | 2026. márc. 24. | 2026. jún. 15. | Tanúsított |
| Senior Hardware Electrical Engineer | $250 000 IV. szint | Santa Clara, CA | 2025. szept. 10. | 2025. szept. 15. | Tanúsított |
| Senior Software QA Automation Engineer | $136 800 IV. szint | Acworth, GA | 2025. máj. 2. | 2025. júl. 29. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer | $187 200 II. szint | Santa Clara, CA | 2024. aug. 13. | 2024. nov. 22. | Tanúsított |
| Senior Test Engineer | $177 933 IV. szint | Santa Clara, CA | 2024. jún. 13. | 2024. okt. 4. | Tanúsított |
| GPU Engineer | $160 400 I. szint | Santa Clara, CA | 2024. jún. 13. | 2024. okt. 25. | Tanúsított |
| Manager of Regulatory Affairs | $173 000 I. szint | Santa Clara, CA | 2024. ápr. 18. | 2024. aug. 30. | Tanúsított |
| Sr. Cloud Software Engineer | $168 619 I. szint | Santa Clara, CA | 2024. ápr. 18. | 2024. aug. 16. | Tanúsított |
| Manager, Business Applications | $170 000 II. szint | Santa Clara, CA | 2023. okt. 5. | 2023. okt. 12. | Tanúsított |
| Senior Ultrasound Imaging Systems Engineer | $158 100 IV. szint | Santa Clara, CA | 2023. jún. 1. | 2023. jún. 15. | Tanúsított |
| Director of Software Applications Engineering | $237 952 III. szint | Santa Clara, CA | 2023. jún. 1. | 2023. nov. 16. | Tanúsított |
| Senior Mechanical Engineer | $160 000 III. szint | Santa Clara, CA | 2023. jan. 4. | 2023. jan. 17. | Tanúsított |
| Senior Electrical Engineer | $170 000 III. szint | Santa Clara, CA | 2022. dec. 19. | 2022. dec. 29. | Tanúsított |
| Senior Ultrasound Imaging Systems Engineer | $158 100 IV. szint | Santa Clara, CA | 2022. szept. 26. | 2022. dec. 22. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).