Kezdőlap › Munkáltatók › Express Global Solutions LLC
Express Global Solutions LLC: H-1B fizetések és szponzoráció
Express Global Solutions LLC 27 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 26. Medián ajánlott fizetés: $100 048.
Egy H-1B függő munkáltatónak nagy arányban vannak H-1B munkavállalói (például 15% vagy több egy 51 vagy több fős munkavállalói állományból), és extra szabályokat kell követnie az amerikai munkavállalók kiszorításának megakadályozására.
Szponzorálja Express Global Solutions LLC a H-1B vízumokat?
Express Global Solutions LLC 27 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. máj. 26. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) Express Global Solutions LLC cégnél: 5 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Developer | 12 | $98 904 |
| Software Engineer | 7 | $105 976 |
| Front End Developer | 2 | $101 192 |
| IT Project Manager | 2 | $70 792 |
| DevOps Engineer | 1 | $82 056 |
| Senior Software Engineer | 1 | $160 000 |
| ERP Business Analyst | 1 | $93 974 |
| Cloud Engineer | 1 | $90 896 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 11 | $98 904 |
| 2024. év | 9 | $101 192 |
| 2025. év | 3 | $93 974 |
| 2026. év | 4 | $112 950 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- Irving, TX12
- Tracy, CA3
- Pleasanton, CA3
- Santa Clara, CA1
- Garland, TX1
- Farmers Branch, TX1
- Austin, TX1
- Hamilton, NJ1
- San Leandro, CA1
- Plainsboro, NJ1
- Manteca, CA1
- Houston, TX1
Foglalkozások
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $119 923 II. szint | Irving, TX | 2026. máj. 26. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer | $119 923 II. szint | Irving, TX | 2026. máj. 11. | 2026. okt. 11. | Tanúsított |
| Software Engineer | $105 976 II. szint | Houston, TX | 2026. máj. 11. | 2026. aug. 21. | Tanúsított |
| Cloud Engineer | $90 896 I. szint | Irving, TX | 2026. ápr. 17. | 2026. aug. 14. | Tanúsított |
| Software Developer | $90 438 I. szint | Manteca, CA | 2025. júl. 2. | 2025. júl. 9. | Tanúsított |
| Software Developer | $95 493 I. szint | Plainsboro, NJ | 2025. ápr. 10. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| ERP Business Analyst | $93 974 I. szint | Pleasanton, CA | 2024. okt. 9. | 2024. okt. 21. | Tanúsított |
| IT Project Manager | $71 510 I. szint | Pleasanton, CA | 2024. szept. 4. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Senior Software Engineer | $160 000 II. szint | Pleasanton, CA | 2024. aug. 21. | 2025. jan. 24. | Tanúsított |
| Front End Developer | $101 192 II. szint | Irving, TX | 2024. máj. 31. | 2024. jún. 3. | Tanúsított |
| Software Developer | $113 443 I. szint | San Leandro, CA | 2024. máj. 23. | 2024. szept. 30. | Tanúsított |
| Front End Developer | $101 192 II. szint | Irving, TX | 2024. máj. 20. | 2024. jún. 3. | Tanúsított |
| Software Engineer | $101 192 II. szint | Irving, TX | 2024. máj. 10. | 2024. jún. 3. | Tanúsított |
| Software Developer | $101 192 II. szint | Irving, TX | 2024. máj. 10. | 2024. jún. 3. | Tanúsított |
| IT Project Manager | $70 075 II. szint | Irving, TX | 2024. ápr. 3. | 2024. ápr. 10. | Tanúsított |
| Software Developer | $101 192 II. szint | Irving, TX | 2023. nov. 27. | 2023. dec. 25. | Tanúsított |
| Software Developer | $105 810 II. szint | Tracy, CA | 2023. szept. 1. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $105 810 II. szint | Tracy, CA | 2023. aug. 30. | 2023. okt. 1. | Visszavonva |
| Software Engineer | $101 192 II. szint | Farmers Branch, TX | 2023. aug. 18. | 2023. aug. 21. | Tanúsított |
| Software Developer | $87 880 I. szint | Tracy, CA | 2023. aug. 15. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| DevOps Engineer | $82 056 I. szint | Irving, TX | 2023. aug. 7. | 2023. aug. 14. | Tanúsított |
| Software Engineer | $96 866 II. szint | Austin, TX | 2023. aug. 4. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $89 253 I. szint | Hamilton, NJ | 2023. júl. 20. | 2023. aug. 7. | Tanúsított |
| Software Developer | $98 904 II. szint | Garland, TX | 2023. ápr. 28. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $98 904 II. szint | Irving, TX | 2023. márc. 30. | 2023. ápr. 8. | Tanúsított |
| Software Developer | $98 904 II. szint | Irving, TX | 2023. márc. 29. | 2023. ápr. 8. | Tanúsított |
| Software Engineer | $141 378 II. szint | Santa Clara, CA | 2022. dec. 8. | 2023. máj. 4. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).