Kezdőlap › Munkáltatók › Gartner, Inc. › Senior Software Engineer
Senior Software Engineer a(z) Gartner, Inc. cégnél: H-1B fizetések
14 munkavállalási engedély kérelem a(z) Senior Software Engineer pozícióra a(z) Gartner, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $138 650; középső 50%: $130 825–$148 500.
Kérelmek (LCA)14
Medián ajánlott fizetés$138 650
Fizetések középső fele$130 825–$148 500
10–90. percentilis$118 227–$153 408
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 7 | $137 000 |
| 2024. év | 3 | $133 300 |
| 2025. év | 3 | $152 028 |
| 2026. év | 1 | $138 250 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $138 250 II. szint | Stamford, CT | 2026. jan. 9. | 2026. márc. 1. | Tanúsított |
| $152 028 II. szint | Arlington, VA | 2025. júl. 31. | 2026. jan. 1. | Tanúsított |
| $158 362 IV. szint | Irving, TX | 2025. jún. 25. | 2025. nov. 28. | Tanúsított |
| $139 050 III. szint | Irving, TX | 2025. máj. 27. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $154 000 II. szint | Stamford, CT | 2024. jan. 31. | 2024. ápr. 19. | Tanúsított |
| $103 546 II. szint | Stamford, CT | 2023. okt. 19. | 2023. okt. 23. | Tanúsított |
| $133 300 II. szint | Arlington, VA | 2023. szept. 26. | 2024. jan. 4. | Tanúsított |
| $117 424 II. szint | Stamford, CT | 2023. jún. 13. | 2023. nov. 12. | Tanúsított |
| $120 100 II. szint | Stamford, CT | 2023. máj. 2. | 2023. máj. 8. | Tanúsított |
| $130 000 III. szint | Stamford, CT | 2023. febr. 17. | 2023. márc. 1. | Tanúsított |
| $137 000 III. szint | Arlington, VA | 2023. jan. 17. | 2023. febr. 1. | Tanúsított |
| $144 000 II. szint | Arlington, VA | 2022. nov. 29. | 2023. jan. 1. | Tanúsított |
| $150 000 III. szint | Stamford, CT | 2022. nov. 16. | 2022. nov. 28. | Tanúsított |
| $140 324 III. szint | Arlington, VA | 2022. okt. 25. | 2023. ápr. 3. | Tanúsított |
Senior Software Engineer minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Gartner, Inc. cégnél
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).