Kezdőlap › Munkáltatók › Grab Minds, Inc.
Grab Minds, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Grab Minds, Inc. 17 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 16. Medián ajánlott fizetés: $93 528.
Szponzorálja Grab Minds, Inc. a H-1B vízumokat?
Grab Minds, Inc. 17 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. febr. 13. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Application Developer | 6 | $100 493 |
| Infrastructure/Dev Ops Engineer | 3 | $106 000 |
| Application Programmer Analyst | 2 | $82 100 |
| Data Engineer | 1 | $94 682 |
| .Net Developer | 1 | $115 586 |
| Developer | 1 | $115 586 |
| BI Analyst | 1 | $62 510 |
| Network Engineer | 1 | $81 500 |
| Graphic Designer | 1 | $66 200 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 6 | $115 586 |
| 2024. év | 6 | $83 250 |
| 2025. év | 2 | $95 700 |
| 2026. év | 3 | $97 550 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)41%
- II. szint (képzett)41%
- III. szint (tapasztalt)12%
- IV. szint (teljesen kompetens)6%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
Foglalkozások
- Software Developers11
- Computer Programmers2
- Database Architects1
- Data Scientists1
- Network and Computer Systems Administrators1
- Graphic Designers1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Infrastructure/Dev Ops Engineer | $113 000 II. szint | Plano, TX | 2026. febr. 13. | 2026. febr. 17. | Tanúsított |
| Application Programmer Analyst | $82 100 III. szint | Cedar Rapids, IA | 2026. febr. 12. | 2026. febr. 17. | Tanúsított |
| Application Programmer Analyst | $82 100 III. szint | Cedar Rapids, IA | 2026. febr. 12. | 2026. febr. 17. | Visszavonva |
| Infrastructure/Dev Ops Engineer | $106 000 II. szint | Plano, TX | 2025. jan. 8. | 2025. jan. 16. | Tanúsított |
| Application Developer | $85 400 I. szint | Leander, TX | 2024. okt. 18. | 2024. okt. 21. | Tanúsított |
| BI Analyst | $62 510 II. szint | Dayton, OH | 2024. jún. 18. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Network Engineer | $81 500 II. szint | Midland, TX | 2024. jún. 14. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Application Developer | $85 000 II. szint | Dayton, OH | 2024. jún. 12. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Application Developer | $85 000 II. szint | Dayton, OH | 2024. jún. 12. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Graphic Designer | $66 200 IV. szint | Dayton, OH | 2024. jún. 12. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Application Developer | $135 283–$135 300 I. szint | San Jose, CA | 2023. okt. 18. | 2023. okt. 19. | Tanúsított |
| Data Engineer | $94 682–$94 700 I. szint | Lewisville, TX | 2023. jún. 20. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Application Developer | $115 586–$115 600 I. szint | San Jose, CA | 2023. jún. 20. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Application Developer | $115 586–$115 600 I. szint | San Jose, CA | 2023. jún. 20. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Developer | $115 586–$115 600 I. szint | San Jose, CA | 2023. jún. 14. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| .Net Developer | $115 586–$115 600 I. szint | San Jose, CA | 2023. jún. 14. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Infrastructure/Dev Ops Engineer | $92 373–$92 375 II. szint | Midland, TX | 2023. jún. 13. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).