Kezdőlap › Munkáltatók › Hewlett Packard Enterprise Company › Systems/Software Engineer
Systems/Software Engineer a(z) Hewlett Packard Enterprise Company cégnél: H-1B fizetések
105 munkavállalási engedély kérelem a(z) Systems/Software Engineer pozícióra a(z) Hewlett Packard Enterprise Company cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $145 000; középső 50%: $126 751–$166 789.
Kérelmek (LCA)105
Medián ajánlott fizetés$145 000
Fizetések középső fele$126 751–$166 789
10–90. percentilis$116 340–$197 120
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 103 | $145 000 |
| 2024. év | 2 | $143 750 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $174 000–$228 000 II. szint | San Jose, CA | 2024. márc. 21. | 2024. szept. 14. | Tanúsított |
| $113 500–$145 500 II. szint | Roseville, CA | 2024. márc. 14. | 2024. szept. 6. | Tanúsított |
| $135 291 IV. szint | Fort Collins, CO | 2023. júl. 17. | 2024. jan. 9. | Tanúsított |
| $142 470 II. szint | San Jose, CA | 2023. jún. 29. | 2023. jún. 30. | Tanúsított |
| $149 476 IV. szint | Durham, NC | 2023. jún. 29. | 2023. dec. 23. | Tanúsított |
| $168 800 IV. szint | Durham, NC | 2023. jún. 27. | 2023. dec. 23. | Tanúsított |
| $170 000 III. szint | Roseville, CA | 2023. jún. 1. | 2023. jún. 14. | Tanúsított |
| $140 000 II. szint | Roseville, CA | 2023. jún. 1. | 2023. jún. 14. | Tanúsított |
| $135 000 III. szint | Houston, TX | 2023. máj. 31. | 2023. jún. 9. | Tanúsított |
| $244 263 IV. szint | San Jose, CA | 2023. máj. 25. | 2023. nov. 2. | Tanúsított |
| $172 536 IV. szint | San Jose, CA | 2023. máj. 24. | 2023. nov. 10. | Tanúsított |
| $167 854 IV. szint | Austin, TX | 2023. máj. 16. | 2023. nov. 7. | Tanúsított |
| $156 000 III. szint | Roseville, CA | 2023. máj. 16. | 2023. jún. 10. | Tanúsított |
| $144 585 III. szint | Plano, TX | 2023. máj. 9. | 2023. szept. 25. | Tanúsított |
| $140 000 III. szint | Durham, NC | 2023. máj. 9. | 2023. máj. 24. | Tanúsított |
| $230 000 IV. szint | San Jose, CA | 2023. máj. 2. | 2023. máj. 9. | Tanúsított |
| $145 000 II. szint | Andover, MA | 2023. máj. 1. | 2023. máj. 16. | Tanúsított |
| $200 000 IV. szint | Roseville, CA | 2023. ápr. 26. | 2023. máj. 12. | Tanúsított |
| $163 997 IV. szint | Bloomington, MN | 2023. ápr. 5. | 2023. ápr. 11. | Tanúsított |
| $140 135 IV. szint | Fort Collins, CO | 2023. ápr. 5. | 2023. aug. 14. | Tanúsított |
| $144 786 III. szint | Fruit Cove, FL | 2023. márc. 24. | 2023. márc. 28. | Tanúsított |
| $131 000 II. szint | Durham, NC | 2023. márc. 23. | 2023. szept. 16. | Tanúsított |
| $123 800 II. szint | Durham, NC | 2023. márc. 21. | 2023. szept. 13. | Tanúsított |
| $120 000 II. szint | San Jose, CA | 2023. márc. 21. | 2023. szept. 15. | Tanúsított |
| $130 195 II. szint | Roseville, CA | 2023. márc. 17. | 2023. szept. 7. | Tanúsított |
| $135 960 IV. szint | Spring, TX | 2023. márc. 17. | 2023. szept. 5. | Tanúsított |
| $187 300–$265 200 IV. szint | Durham, NC | 2023. márc. 17. | 2023. szept. 9. | Tanúsított |
| $184 461 III. szint | Seattle, WA | 2023. márc. 15. | 2023. aug. 7. | Tanúsított |
| $123 800–$137 721 II. szint | Durham, NC | 2023. márc. 14. | 2023. szept. 9. | Tanúsított |
| $160 000 III. szint | Roseville, CA | 2023. márc. 10. | 2023. aug. 15. | Tanúsított |
| $167 060–$180 000 III. szint | San Jose, CA | 2023. márc. 10. | 2023. aug. 18. | Tanúsított |
| $126 751–$169 000 III. szint | Spring, TX | 2023. márc. 10. | 2023. aug. 15. | Tanúsított |
| $180 300 III. szint | Roseville, CA | 2023. márc. 10. | 2023. aug. 30. | Tanúsított |
| $146 665–$158 000 III. szint | Roseville, CA | 2023. márc. 10. | 2023. aug. 28. | Tanúsított |
| $115 500 I. szint | Seattle, WA | 2023. márc. 10. | 2023. aug. 31. | Tanúsított |
| $95 700–$109 200 II. szint | Spring, TX | 2023. márc. 8. | 2023. szept. 6. | Tanúsított |
| $123 000 II. szint | San Jose, CA | 2023. márc. 8. | 2023. szept. 1. | Tanúsított |
| $115 000 II. szint | Spring, TX | 2023. márc. 8. | 2023. aug. 25. | Tanúsított |
| $98 092 II. szint | Bloomington, MN | 2023. márc. 8. | 2023. aug. 16. | Tanúsított |
| $120 000–$130 000 II. szint | San Jose, CA | 2023. márc. 8. | 2023. aug. 27. | Tanúsított |
| $135 000 II. szint | Roseville, CA | 2023. márc. 8. | 2023. szept. 1. | Tanúsított |
| $135 000 II. szint | Roseville, CA | 2023. márc. 8. | 2023. szept. 1. | Tanúsított |
| $100 000–$110 035 II. szint | Durham, NC | 2023. márc. 8. | 2023. aug. 30. | Tanúsított |
| $150 725 III. szint | Durham, NC | 2023. márc. 8. | 2023. aug. 18. | Tanúsított |
| $124 236–$158 000 III. szint | Roseville, CA | 2023. márc. 3. | 2023. aug. 19. | Tanúsított |
| $202 387–$265 200 IV. szint | Durham, NC | 2023. márc. 2. | 2023. aug. 30. | Tanúsított |
| $107 443–$130 000 | San Jose, CA | 2023. márc. 2. | 2023. aug. 26. | Tanúsított |
| $123 800–$134 971 II. szint | Durham, NC | 2023. márc. 1. | 2023. aug. 29. | Tanúsított |
| $166 506 III. szint | Durham, NC | 2023. márc. 1. | 2023. aug. 26. | Tanúsított |
| $123 800–$134 971 II. szint | Durham, NC | 2023. márc. 1. | 2023. aug. 26. | Tanúsított |
| $120 000–$130 000 II. szint | San Jose, CA | 2023. márc. 1. | 2023. aug. 25. | Tanúsított |
| $110 000–$120 000 II. szint | Seattle, WA | 2023. márc. 1. | 2023. aug. 23. | Tanúsított |
| $155 000 III. szint | Andover, MA | 2023. márc. 1. | 2023. aug. 23. | Tanúsított |
| $160 386 II. szint | Andover, MA | 2023. márc. 1. | 2023. aug. 24. | Tanúsított |
| $166 506 III. szint | Durham, NC | 2023. márc. 1. | 2023. aug. 23. | Tanúsított |
| $123 800–$137 721 II. szint | Durham, NC | 2023. febr. 27. | 2023. aug. 23. | Tanúsított |
| $205 000 IV. szint | Seattle, WA | 2023. febr. 23. | 2023. aug. 22. | Tanúsított |
| $140 000 II. szint | Roseville, CA | 2023. febr. 22. | 2023. aug. 16. | Tanúsított |
| $111 420 II. szint | Austin, TX | 2023. febr. 21. | 2023. aug. 18. | Tanúsított |
| $166 506 III. szint | Durham, NC | 2023. febr. 21. | 2023. aug. 18. | Tanúsított |
| $120 000–$131 560 II. szint | Spring, TX | 2023. febr. 21. | 2023. aug. 17. | Tanúsított |
| $149 754 II. szint | Bloomington, MN | 2023. febr. 15. | 2023. aug. 12. | Tanúsított |
| $125 000–$134 971 II. szint | Durham, NC | 2023. febr. 15. | 2023. aug. 8. | Tanúsított |
| $150 429–$153 470 II. szint | San Jose, CA | 2023. febr. 15. | 2023. aug. 8. | Tanúsított |
| $130 000–$140 000 II. szint | Roseville, CA | 2023. febr. 15. | 2023. aug. 2. | Tanúsított |
| $127 500–$134 971 II. szint | Durham, NC | 2023. febr. 15. | 2023. aug. 2. | Tanúsított |
| $152 000 III. szint | Queen Creek, AZ | 2023. febr. 15. | 2023. aug. 8. | Tanúsított |
| $126 896–$140 000 II. szint | Roseville, CA | 2023. febr. 15. | 2023. aug. 4. | Tanúsított |
| $153 000–$155 260 II. szint | New York, NY | 2023. febr. 10. | 2023. febr. 23. | Tanúsított |
| $151 443–$174 412 IV. szint | Roseville, CA | 2023. febr. 9. | 2023. aug. 5. | Tanúsított |
| $140 440–$200 000 IV. szint | Durham, NC | 2023. febr. 7. | 2023. júl. 27. | Tanúsított |
| $162 740–$200 000 IV. szint | Durham, NC | 2023. febr. 7. | 2023. júl. 25. | Tanúsított |
| $141 580–$235 896 IV. szint | Austin, TX | 2023. febr. 6. | 2023. júl. 14. | Tanúsított |
| $132 600–$153 470 II. szint | San Jose, CA | 2023. febr. 6. | 2023. júl. 20. | Tanúsított |
| $166 789–$175 000 III. szint | San Jose, CA | 2023. febr. 6. | 2023. júl. 19. | Tanúsított |
| $121 500 II. szint | Seattle, WA | 2023. febr. 6. | 2023. júl. 14. | Tanúsított |
| $159 515–$185 000 III. szint | Bloomington, MN | 2023. febr. 3. | 2023. febr. 15. | Tanúsított |
| $140 442–$175 000 III. szint | San Jose, CA | 2023. febr. 2. | 2023. aug. 1. | Tanúsított |
| $165 220–$174 412 IV. szint | Roseville, CA | 2023. febr. 2. | 2023. júl. 26. | Tanúsított |
| $145 420 II. szint | Chicago, IL | 2023. jan. 31. | 2023. júl. 27. | Tanúsított |
| $112 582–$140 000 II. szint | Roseville, CA | 2023. jan. 30. | 2023. júl. 26. | Tanúsított |
| $128 254–$175 000 III. szint | Roseville, CA | 2023. jan. 25. | 2023. júl. 22. | Tanúsított |
| $271 026 IV. szint | San Jose, CA | 2023. jan. 25. | 2023. júl. 22. | Tanúsított |
| $150 446–$153 470 II. szint | San Jose, CA | 2023. jan. 24. | 2023. júl. 14. | Tanúsított |
| $178 161 IV. szint | Buffalo Grove, IL | 2023. jan. 24. | 2023. júl. 13. | Tanúsított |
| $130 038 III. szint | Antioch, TN | 2023. jan. 20. | 2023. febr. 2. | Tanúsított |
| $112 026–$115 000 II. szint | Nashua, NH | 2023. jan. 20. | 2023. júl. 15. | Tanúsított |
| $128 692–$175 000 III. szint | Roseville, CA | 2023. jan. 20. | 2023. júl. 14. | Tanúsított |
| $145 500–$153 470 II. szint | San Jose, CA | 2023. jan. 19. | 2023. jún. 27. | Tanúsított |
| $145 553–$146 173 II. szint | Bloomington, MN | 2023. jan. 13. | 2023. júl. 14. | Tanúsított |
| $117 600 II. szint | Boise, ID | 2023. jan. 13. | 2023. júl. 6. | Tanúsított |
| $210 000 IV. szint | Poughkeepsie, NY | 2023. jan. 13. | 2023. júl. 12. | Tanúsított |
| $175 000 III. szint | Roseville, CA | 2023. jan. 5. | 2023. jún. 22. | Tanúsított |
| $195 913–$220 000 IV. szint | San Jose, CA | 2022. dec. 19. | 2023. jún. 17. | Tanúsított |
| $170 000–$180 000 III. szint | San Jose, CA | 2022. dec. 16. | 2022. dec. 26. | Tanúsított |
| $206 000–$267 000 IV. szint | San Jose, CA | 2022. dec. 14. | 2023. jún. 15. | Tanúsított |
| $146 000–$147 600 III. szint | Durham, NC | 2022. dec. 7. | 2023. máj. 13. | Tanúsított |
| $197 925–$220 000 IV. szint | Milpitas, CA | 2022. dec. 5. | 2023. jún. 2. | Tanúsított |
| $210 650–$220 000 IV. szint | San Jose, CA | 2022. nov. 22. | 2023. máj. 20. | Tanúsított |
| $145 671–$175 000 III. szint | San Jose, CA | 2022. nov. 18. | 2023. máj. 15. | Tanúsított |
| $169 000 III. szint | Rockville, MD | 2022. nov. 8. | 2022. nov. 24. | Tanúsított |
| $198 043–$236 011 IV. szint | Spring, TX | 2022. nov. 4. | 2023. ápr. 20. | Tanúsított |
| $167 000 III. szint | Seattle, WA | 2022. nov. 3. | 2022. nov. 18. | Tanúsított |
| $131 196–$174 412 IV. szint | Roseville, CA | 2022. okt. 28. | 2023. ápr. 20. | Tanúsított |
| $119 925–$160 000 III. szint | Fort Collins, CO | 2022. okt. 19. | 2023. ápr. 15. | Tanúsított |
Systems/Software Engineer minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Hewlett Packard Enterprise Company cégnél
- Cloud Developer III$151 251
- Cloud Developer II$132 579
- Senior Cloud Developer$185 687
- Cloud Developer$149 142
- Systems/Software Engineer II$131 144
- Systems/Software Engineer III$139 443
- Principal Cloud Developer$210 704
- Senior Systems/Software Engineer$178 740
- Sr. Cloud Developer$180 000
- Principal Systems/Software Engineer$201 053
- Systems/Software Engineer I$98 218
- Cloud Developer I$108 575
- Software Designer$150 660
- Senior IT Developer/Engineer$140 005
- Systems/Software Engineer VI$168 937
- Product Manager III$143 746
- IT Developer/Engineer$139 349
- Systems/Software Engineer V$160 000
- Engineer$143 100
- Product Manager II$135 068
- Product Manager$150 000
- AI and Machine Learning Engineer III$153 000
- Principal Engineer$143 790
- Senior Engineer$152 412
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).