Kezdőlap › Munkáltatók › Hughes Network Systems LLC › Customer Networks Engineer
Customer Networks Engineer a(z) Hughes Network Systems LLC cégnél: H-1B fizetések
10 munkavállalási engedély kérelem a(z) Customer Networks Engineer pozícióra a(z) Hughes Network Systems LLC cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $105 400; középső 50%: $99 110–$107 709.
Kérelmek (LCA)10
Medián ajánlott fizetés$105 400
Fizetések középső fele$99 110–$107 709
10–90. percentilis$91 000–$115 231
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 3 | $105 400 |
| 2024. év | 7 | $106 835 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $106 835 I. szint | Germantown, MD | 2024. jún. 13. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $108 000 I. szint | Germantown, MD | 2024. máj. 16. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $91 000 I. szint | Germantown, MD | 2024. máj. 16. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $113 300 I. szint | Germantown, MD | 2024. máj. 16. | 2024. szept. 5. | Tanúsított |
| $91 000 I. szint | Germantown, MD | 2024. máj. 3. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $101 238 I. szint | Germantown, MD | 2024. ápr. 26. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $132 610 II. szint | Germantown, MD | 2024. ápr. 26. | 2024. szept. 1. | Tanúsított |
| $98 401 I. szint | Germantown, MD | 2023. aug. 28. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $105 400 II. szint | Germantown, MD | 2023. máj. 24. | 2023. szept. 22. | Tanúsított |
| $105 400 II. szint | Germantown, MD | 2023. ápr. 20. | 2023. szept. 23. | Tanúsított |
Egyéb állások a(z) Hughes Network Systems LLC cégnél
- Principal Engineer I - Software$143 021
- SMTS - Software$133 640
- Engineer III - Customer Networks$104 500
- Principal Engineer II - Software$151 969
- MTS 3 - Hardware$105 592
- Engineer III - Systems$103 500
- MTS 3 - Software$108 120
- Software Engineer$114 938
- Software Engineer SMTS$116 133
- Software Engineer, MTS 1$81 475
- Engineer II - Systems$98 444
- Systems Engineer$105 000
- Principal Engineer I$135 000
- SMTS - Hardware$130 632
- Software Engineer, MTS 2$93 727
- Principal Engineer I - Customer Networks$123 933
- Senior Engineer - Customer Networks$116 132
- Software Engineer, MTS 3$105 713
- Senior Engineer - Systems$116 210
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).