Kezdőlap › Munkáltatók › Imbuesys, Inc.
Imbuesys, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Imbuesys, Inc. 14 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 13. Medián ajánlott fizetés: $104 000.
Egy H-1B függő munkáltatónak nagy arányban vannak H-1B munkavállalói (például 15% vagy több egy 51 vagy több fős munkavállalói állományból), és extra szabályokat kell követnie az amerikai munkavállalók kiszorításának megakadályozására.
Szponzorálja Imbuesys, Inc. a H-1B vízumokat?
Imbuesys, Inc. 14 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. márc. 9. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Software Developer | 4 | $109 377 |
| Software Engineer | 3 | $102 190 |
| QA Analyst | 2 | $87 672 |
| NetSuite Systems Analyst | 1 | $94 661 |
| AEM Developer | 1 | $121 597 |
| SQL Server Developer | 1 | $101 192 |
| Software Developer/Data Analyst | 1 | $106 558 |
| Lead Software Engineer | 1 | $132 267 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 4 | $98 426 |
| 2024. év | 6 | $105 279 |
| 2025. év | 2 | $87 672 |
| 2026. év | 2 | $113 838 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- Georgetown, TX2
- Appleton, WI1
- Beverly, MA1
- Madison, WI1
- San Diego, CA1
- Grand Prairie, TX1
- Coppell, TX1
- Tempe, AZ1
- Dallas, TX1
- Chicago, IL1
- Round Rock, TX1
- Irving, TX1
- Liberty Hill, TX1
Foglalkozások
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $114 754 II. szint | Liberty Hill, TX | 2026. márc. 9. | 2026. jún. 22. | Tanúsított |
| Software Engineer | $112 923 II. szint | Irving, TX | 2026. jan. 27. | 2026. febr. 9. | Tanúsított |
| QA Analyst | $87 672 II. szint | Georgetown, TX | 2025. júl. 9. | 2025. aug. 26. | Tanúsított |
| QA Analyst | $87 672 II. szint | Georgetown, TX | 2025. júl. 2. | 2025. aug. 26. | Visszavonva |
| Software Developer/Data Analyst | $106 558–$116 558 II. szint | Chicago, IL | 2024. aug. 30. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| Lead Software Engineer | $132 267 III. szint | Round Rock, TX | 2024. júl. 26. | 2024. okt. 4. | Tanúsított |
| Software Developer | $115 918 II. szint | Tempe, AZ | 2024. máj. 15. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| SQL Server Developer | $101 192–$111 192 II. szint | Dallas, TX | 2024. ápr. 4. | 2024. ápr. 4. | Tanúsított |
| Software Engineer | $93 600 II. szint | Coppell, TX | 2024. jan. 23. | 2024. febr. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $104 000 II. szint | Grand Prairie, TX | 2023. okt. 5. | 2023. dec. 18. | Tanúsított |
| Software Engineer | $102 190 III. szint | Madison, WI | 2023. aug. 16. | 2023. szept. 30. | Tanúsított |
| AEM Developer | $121 597 II. szint | San Diego, CA | 2023. júl. 7. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Software Developer | $93 000 II. szint | Appleton, WI | 2023. jún. 13. | 2023. jún. 22. | Tanúsított |
| NetSuite Systems Analyst | $94 661 II. szint | Beverly, MA | 2023. ápr. 27. | 2023. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).