Kezdőlap › Munkáltatók › Inflammatix, Inc.
Inflammatix, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Inflammatix, Inc. 10 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 10. Medián ajánlott fizetés: $135 000.
Szponzorálja Inflammatix, Inc. a H-1B vízumokat?
Inflammatix, Inc. 10 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2025. ápr. 30. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Quality Systems Manager | 2 | $126 027 |
| Regulatory Affairs Specialist III | 1 | $135 000 |
| Biostatistician | 1 | — |
| Clinical Operations Manager | 1 | $126 589 |
| Manager, Planning & Materials | 1 | $130 000 |
| Scientist | 1 | $80 933 |
| Senior Machine Learning Scientist | 1 | $174 096 |
| Senior Machine Learning Specialist | 1 | $174 096 |
| Senior Manager, Clinical Operations | 1 | $138 133 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 3 | $126 589 |
| 2024. év | 5 | $152 048 |
| 2025. év | 1 | $135 824 |
| 2026. év | 1 | $138 133 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- Peabody, MA2
- Burlingame, CA2
- San Francisco, CA2
- San Diego, CA1
- Collegeville, PA1
- Sunnyvale, CA1
- King of Prussia, PA1
Foglalkozások
- Bioengineers and Biomedical Engineers2
- Medical Scientists, Except Epidemiologists2
- Molecular and Cellular Biologists2
- Regulatory Affairs Specialists1
- Statisticians1
- Industrial Engineers1
- Biochemists and Biophysicists1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Manager, Clinical Operations | $138 133–$180 000 IV. szint | King of Prussia, PA | 2025. ápr. 30. | 2025. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Senior Machine Learning Scientist | $174 096–$195 000 IV. szint | San Francisco, CA | 2024. aug. 15. | 2025. jan. 3. | Tanúsított |
| Senior Machine Learning Specialist | $174 096–$195 000 IV. szint | San Francisco, CA | 2024. aug. 7. | 2025. jan. 3. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Clinical Operations Manager | $126 589–$156 589 IV. szint | Collegeville, PA | 2023. aug. 15. | 2023. dec. 28. | Tanúsított |
| Manager, Planning & Materials | $130 000 III. szint | Sunnyvale, CA | 2023. júl. 26. | 2023. aug. 7. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Quality Systems Manager | $135 824–$165 824 IV. szint | Peabody, MA | 2023. márc. 21. | 2023. aug. 17. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Biostatistician | $94 827–$125 050 részmunkaidős · I. szint | Burlingame, CA | 2023. febr. 14. | 2023. febr. 20. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Quality Systems Manager | $116 230–$135 824 III. szint | Peabody, MA | 2023. jan. 4. | 2023. jan. 9. | Tanúsított |
| Regulatory Affairs Specialist III | $135 000–$155 000 IV. szint | San Diego, CA | 2022. júl. 28. | 2022. aug. 22. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Scientist | $80 933–$104 853 I. szint | Burlingame, CA | 2021. aug. 24. | 2021. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).