Kezdőlap › Munkáltatók › JPMorgan Chase & Co. › Associate, Analytics Solutions
Associate, Analytics Solutions a(z) JPMorgan Chase & Co. cégnél: H-1B fizetések
32 munkavállalási engedély kérelem a(z) Associate, Analytics Solutions pozícióra a(z) JPMorgan Chase & Co. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $120 000; középső 50%: $105 300–$134 175.
Kérelmek (LCA)32
Medián ajánlott fizetés$120 000
Fizetések középső fele$105 300–$134 175
10–90. percentilis$99 420–$144 800
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 23 | $120 000 |
| 2024. év | 6 | $105 200 |
| 2025. év | 2 | $94 750 |
| 2026. év | 1 | $157 700 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $157 700 II. szint | Jersey City, NJ | 2026. márc. 11. | 2026. szept. 9. | Tanúsított |
| $80 500 I. szint | Newark, DE | 2025. aug. 13. | 2025. szept. 1. | Tanúsított |
| $109 000 | Jersey City, NJ | 2025. máj. 9. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $105 000 II. szint | Jersey City, NJ | 2024. máj. 23. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $105 000 II. szint | Jersey City, NJ | 2024. máj. 23. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $130 000 II. szint | New York, NY | 2024. máj. 17. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $105 000 II. szint | Jersey City, NJ | 2024. máj. 16. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $105 400 II. szint | New York, NY | 2024. máj. 3. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $142 000 III. szint | Plano, TX | 2024. ápr. 22. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $120 000 IV. szint | Tampa, FL | 2023. aug. 16. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $130 000 II. szint | Wilmington, DE | 2023. aug. 11. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $125 000 II. szint | New York, NY | 2023. aug. 10. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $120 000 III. szint | Jersey City, NJ | 2023. júl. 14. | 2023. júl. 28. | Tanúsított |
| $143 000 IV. szint | Newark, DE | 2023. jún. 23. | 2023. júl. 24. | Tanúsított |
| $120 000 III. szint | Plano, TX | 2023. máj. 30. | 2023. jún. 26. | Tanúsított |
| $145 000 III. szint | Jersey City, NJ | 2023. máj. 23. | 2023. jún. 12. | Tanúsított |
| $95 000 II. szint | Plano, TX | 2023. máj. 7. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $160 000 III. szint | Jersey City, NJ | 2023. ápr. 27. | 2023. máj. 22. | Tanúsított |
| $150 000 III. szint | New York, NY | 2023. ápr. 26. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $133 900 IV. szint | Wilmington, DE | 2023. ápr. 24. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $125 000 III. szint | Wilmington, DE | 2023. ápr. 17. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $135 000 III. szint | New York, NY | 2023. márc. 28. | 2023. ápr. 14. | Tanúsított |
| $140 000 IV. szint | Chicago, IL | 2023. márc. 28. | 2023. máj. 1. | Tanúsított |
| $115 000 III. szint | Columbus, OH | 2023. febr. 27. | 2023. aug. 26. | Tanúsított |
| $98 800 II. szint | New York, NY | 2023. febr. 24. | 2023. aug. 26. | Tanúsított |
| $125 000 III. szint | Plano, TX | 2023. febr. 22. | 2023. márc. 1. | Tanúsított |
| $115 000 II. szint | Jersey City, NJ | 2023. jan. 25. | 2023. febr. 13. | Tanúsított |
| $115 000 II. szint | Jersey City, NJ | 2023. jan. 9. | 2023. febr. 13. | Tanúsított |
| $110 000 III. szint | Plano, TX | 2023. jan. 3. | 2023. jan. 31. | Tanúsított |
| $120 000 III. szint | Plano, TX | 2022. nov. 17. | 2022. dec. 19. | Tanúsított |
| $105 000 III. szint | Jersey City, NJ | 2022. okt. 20. | 2022. nov. 28. | Tanúsított |
| $80 000 II. szint | Plano, TX | 2020. febr. 10. | 2020. júl. 31. | Tanúsított, majd visszavonva |
Egyéb állások a(z) JPMorgan Chase & Co. cégnél
- Vice President, Lead Software Engineer$160 000
- Associate, Software Engineer III$139 000
- Associate, Software Engineer$131 000
- Vice President, Software Engineer$160 000
- Vice President, Sr Lead Software Engineer$177 750
- Vice President, Sr Manager of Software Engineering$181 700
- Vice President, Software Engineering$153 300
- Software Engineer$130 000
- Vice President, Product Manager$159 500
- Vice President, Manager of Software Engineering$164 650
- Vice President, Applied AI ML Lead$182 000
- Associate, Software Engineering$126 000
- Associate$150 000
- Vice President, Quantitative Research$205 000
- Associate, Investment Banking$175 000
- Associate, Software Engineer II$121 500
- Associate, Quant Analytics$115 000
- Associate, Quant Analytics Associate Sr$125 000
- Vice President, Quant Modeling Lead$170 000
- Associate, Strategic Analytics$107 000
- Vice President, Data Scientist Lead$162 000
- Vice President, Lead Infrastructure Engineer$157 050
- Financial Analyst$108 723
- Vice President, Technology Support Lead$141 000
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).