Kezdőlap › Munkáltatók › JPMorgan Chase & Co. › Vice President, Analytics Solutions
Vice President, Analytics Solutions a(z) JPMorgan Chase & Co. cégnél: H-1B fizetések
10 munkavállalási engedély kérelem a(z) Vice President, Analytics Solutions pozícióra a(z) JPMorgan Chase & Co. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $157 500; középső 50%: $150 000–$170 000.
Kérelmek (LCA)10
Medián ajánlott fizetés$157 500
Fizetések középső fele$150 000–$170 000
10–90. percentilis$127 000–$175 500
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 10 | $157 500 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $175 000 IV. szint | Plano, TX | 2023. jún. 12. | 2023. júl. 25. | Tanúsított |
| $170 000 IV. szint | Tempe, AZ | 2023. ápr. 19. | 2023. máj. 1. | Tanúsított |
| $165 000 IV. szint | Chicago, IL | 2023. ápr. 18. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| $170 000 IV. szint | Tempe, AZ | 2023. ápr. 12. | 2023. ápr. 19. | Tanúsított |
| $180 000 IV. szint | Wilmington, DE | 2023. febr. 1. | 2023. febr. 28. | Tanúsított |
| $150 000 IV. szint | Columbus, OH | 2023. jan. 30. | 2023. márc. 1. | Tanúsított |
| $150 000 IV. szint | Jersey City, NJ | 2023. jan. 25. | 2023. febr. 12. | Tanúsított |
| $150 000 III. szint | Jersey City, NJ | 2023. jan. 13. | 2023. febr. 12. | Tanúsított |
| $127 000 III. szint | Wilmington, DE | 2022. dec. 20. | 2023. jan. 2. | Tanúsított |
| $127 000 IV. szint | Wilmington, DE | 2022. dec. 12. | 2023. jan. 2. | Tanúsított |
Egyéb állások a(z) JPMorgan Chase & Co. cégnél
- Vice President, Lead Software Engineer$160 000
- Associate, Software Engineer III$139 000
- Associate, Software Engineer$131 000
- Vice President, Software Engineer$160 000
- Vice President, Sr Lead Software Engineer$177 750
- Vice President, Sr Manager of Software Engineering$181 700
- Vice President, Software Engineering$153 300
- Software Engineer$130 000
- Vice President, Product Manager$159 500
- Vice President, Manager of Software Engineering$164 650
- Vice President, Applied AI ML Lead$182 000
- Associate, Software Engineering$126 000
- Associate$150 000
- Vice President, Quantitative Research$205 000
- Associate, Investment Banking$175 000
- Associate, Software Engineer II$121 500
- Associate, Quant Analytics$115 000
- Associate, Quant Analytics Associate Sr$125 000
- Vice President, Quant Modeling Lead$170 000
- Associate, Strategic Analytics$107 000
- Vice President, Data Scientist Lead$162 000
- Vice President, Lead Infrastructure Engineer$157 050
- Financial Analyst$108 723
- Vice President, Technology Support Lead$141 000
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).