Kezdőlap › Munkáltatók › L&T Technology Services Limited › Software Engineer and Tester
Software Engineer and Tester a(z) L&T Technology Services Limited cégnél: H-1B fizetések
13 munkavállalási engedély kérelem a(z) Software Engineer and Tester pozícióra a(z) L&T Technology Services Limited cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $83 678; középső 50%: $71 219–$88 088.
Kérelmek (LCA)13
Medián ajánlott fizetés$83 678
Fizetések középső fele$71 219–$88 088
10–90. percentilis$69 992–$100 893
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 1 | $80 059 |
| 2024. év | 4 | $69 992 |
| 2025. év | 4 | $98 384 |
| 2026. év | 4 | $84 339 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $88 088–$98 000 II. szint | East Syracuse, NY | 2026. jún. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $74 090–$84 000 II. szint | East Syracuse, NY | 2026. jún. 21. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $83 678–$93 000 I. szint | Bellevue, WA | 2026. jún. 9. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $85 000–$95 000 I. szint | San Diego, CA | 2026. jún. 4. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $88 088–$98 088 II. szint | Oak Brook, IL | 2025. szept. 15. | 2025. szept. 22. | Tanúsított |
| $1 057 056–$1 177 056 II. szint | Oak Brook, IL | 2025. szept. 13. | 2025. szept. 20. | Tanúsított |
| $94 203–$104 000 II. szint | Raleigh, NC | 2025. máj. 12. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $102 565–$110 000 II. szint | Framingham, MA | 2025. márc. 24. | 2025. ápr. 1. | Tanúsított |
| $69 992–$79 992 II. szint | Peoria, IL | 2024. jún. 14. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $69 992–$79 992 II. szint | Peoria, IL | 2024. jún. 13. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $71 219–$81 219 II. szint | East Moline, IL | 2024. jún. 10. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $69 992–$79 992 II. szint | Chillicothe, IL | 2024. máj. 30. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $80 059–$90 000 II. szint | Peachtree City, GA | 2023. febr. 22. | 2023. márc. 22. | Tanúsított |
Egyéb állások a(z) L&T Technology Services Limited cégnél
- Design Engineer$82 000
- Mechanical Engineer$90 000
- Software Developer$95 175
- Electrical Engineer$91 844
- Mechanical Design Engineer$87 794
- Industrial Engineer$85 862
- Software Engineer & Tester$88 208
- Test Engineer$95 420
- Project Manager$98 171
- Manufacturing Engineer$87 334
- Industrial Designer$82 500
- Software Developer, Applications$98 000
- Information Management Analyst$85 000
- Hardware Engineer$92 248
- Database Administrator$86 653
- Software Developer, Systems Software$94 016
- System Engineer$93 512
- Program Manager$106 000
- Software Engineer$92 789
- Network Engineer$113 714
- Validation Engineer$88 208
- Controls Engineer$90 125
- Electronics Engineer$99 944
- Chemical Process Engineer$91 000
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).