Kezdőlap › Munkáltatók › Lakeshore Learning Materials, LLC
Lakeshore Learning Materials, LLC: H-1B fizetések és szponzoráció
Lakeshore Learning Materials, LLC 14 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 13. Medián ajánlott fizetés: $159 049.
Szponzorálja Lakeshore Learning Materials, LLC a H-1B vízumokat?
Lakeshore Learning Materials, LLC 14 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. márc. 9. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) Lakeshore Learning Materials, LLC cégnél: 4 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Site Reliability Engineer | 3 | $152 200 |
| Principal Site Reliability Engineer | 3 | $200 875 |
| IT Manager - SAP Materials Management | 1 | $195 000 |
| Quality Assurance Engineer | 1 | $111 159 |
| Data Analyst | 1 | $74 360 |
| Sr. Web Developer | 1 | $155 000 |
| Tech Manager / Architect | 1 | $220 000 |
| Director, Data Engineering | 1 | $200 000 |
| IT ERP Manager SD | 1 | $185 000 |
| IT Basis Administrator | 1 | $140 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 3 | $194 250 |
| 2024. év | 3 | $131 680 |
| 2025. év | 3 | $159 049 |
| 2026. év | 5 | $185 000 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)7%
- II. szint (képzett)36%
- III. szint (tapasztalt)43%
- IV. szint (teljesen kompetens)14%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- North Brunswick, NJ3
- Prosper, TX2
- Frisco, TX2
- Ontario, CA1
- Kildeer, IL1
- Malvern, PA1
- El Paso, TX1
- Eastvale, CA1
- Riverview, FL1
- McKinney, TX1
Foglalkozások
- Software Developers8
- Computer and Information Systems Managers2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Operations Research Analysts1
- Database Architects1
- Database Administrators1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| IT ERP Manager SD | $185 000 IV. szint | McKinney, TX | 2026. márc. 9. | 2026. márc. 30. | Tanúsított |
| IT Basis Administrator | $140 000 III. szint | Frisco, TX | 2026. márc. 9. | 2026. márc. 30. | Tanúsított |
| Director, Data Engineering | $200 000 III. szint | Riverview, FL | 2025. dec. 10. | 2026. jan. 5. | Tanúsított |
| Principal Site Reliability Engineer | $207 500 III. szint | Prosper, TX | 2025. dec. 8. | 2026. máj. 15. | Tanúsított |
| Sr. Web Developer | $155 000 III. szint | El Paso, TX | 2025. márc. 17. | 2025. szept. 1. | Tanúsított |
| Tech Manager / Architect | $220 000 IV. szint | Eastvale, CA | 2025. jan. 13. | 2025. júl. 1. | Tanúsított |
| Site Reliability Engineer | $159 049 II. szint | North Brunswick, NJ | 2024. dec. 13. | 2025. jún. 8. | Tanúsított |
| Data Analyst | $74 360 I. szint | Malvern, PA | 2024. jún. 17. | 2024. jún. 24. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Quality Assurance Engineer | $111 159 II. szint | Frisco, TX | 2024. jan. 16. | 2024. jún. 21. | Tanúsított |
| Site Reliability Engineer | $152 200 II. szint | North Brunswick, NJ | 2024. jan. 16. | 2024. jan. 22. | Tanúsított |
| Principal Site Reliability Engineer | $152 200 II. szint | North Brunswick, NJ | 2024. jan. 16. | 2024. jan. 22. | Visszavonva |
| Principal Site Reliability Engineer | $194 250 III. szint | Prosper, TX | 2023. máj. 18. | 2023. máj. 19. | Tanúsított |
| Site Reliability Engineer | $147 000 II. szint | Ontario, CA | 2022. dec. 19. | 2022. dec. 26. | Tanúsított |
| IT Manager - SAP Materials Management | $195 000 III. szint | Kildeer, IL | 2022. nov. 10. | 2023. jan. 9. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).