Kezdőlap › Munkáltatók › Marvell Semiconductor, Inc. › Hardware & Silicon Validation Staff Engineer
Hardware & Silicon Validation Staff Engineer a(z) Marvell Semiconductor, Inc. cégnél: H-1B fizetések
19 munkavállalási engedély kérelem a(z) Hardware & Silicon Validation Staff Engineer pozícióra a(z) Marvell Semiconductor, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $129 000; középső 50%: $125 000–$149 602.
Kérelmek (LCA)19
Medián ajánlott fizetés$129 000
Fizetések középső fele$125 000–$149 602
10–90. percentilis$113 800–$156 419
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 2 | $117 000 |
| 2024. év | 5 | $127 000 |
| 2025. év | 4 | $124 000 |
| 2026. év | 8 | $141 066 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $128 000–$144 556 I. szint | Santa Clara, CA | 2026. máj. 26. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $127 234–$160 000 I. szint | Santa Clara, CA | 2026. máj. 22. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $156 853–$160 000 II. szint | Santa Clara, CA | 2026. máj. 21. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $156 853–$160 000 II. szint | Santa Clara, CA | 2026. máj. 21. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $136 926–$140 000 IV. szint | Fishkill, NY | 2026. ápr. 16. | 2026. ápr. 23. | Tanúsított |
| $145 205–$165 000 III. szint | Santa Clara, CA | 2026. márc. 25. | 2026. ápr. 13. | Tanúsított |
| $145 205–$162 000 III. szint | Santa Clara, CA | 2026. márc. 11. | 2026. márc. 18. | Tanúsított |
| $155 530 II. szint | Santa Clara, CA | 2025. máj. 7. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $130 000–$150 000 | Santa Clara, CA | 2025. máj. 7. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $118 000–$155 087 II. szint | Santa Clara, CA | 2025. márc. 27. | 2025. szept. 15. | Tanúsított |
| $116 000–$155 761 | Santa Clara, CA | 2025. márc. 6. | 2025. aug. 30. | Tanúsított |
| $156 310 II. szint | Santa Clara, CA | 2024. aug. 7. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $127 000–$152 700 II. szint | Santa Clara, CA | 2024. máj. 29. | 2024. nov. 8. | Tanúsított |
| $123 000–$136 104 | Santa Clara, CA | 2024. ápr. 29. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $154 000–$166 000 III. szint | Santa Clara, CA | 2024. márc. 21. | 2024. márc. 25. | Tanúsított |
| $105 000–$132 034 II. szint | Irvine, CA | 2023. szept. 29. | 2024. febr. 29. | Tanúsított |
| $105 000–$131 000 II. szint | Irvine, CA | 2023. aug. 29. | 2023. dec. 1. | Tanúsított |
| $129 000–$150 000 III. szint | Irvine, CA | 2023. aug. 17. | 2023. szept. 11. | Tanúsított |
| $127 000–$130 000 II. szint | Santa Clara, CA | 2023. ápr. 3. | 2023. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
Egyéb állások a(z) Marvell Semiconductor, Inc. cégnél
- Analog IC Design Staff Engineer$154 000
- Analog IC Design Senior Staff Engineer$174 000
- Design Verification Principal Engineer$173 472
- Digital IC Design Staff Engineer$127 000
- Hardware & Silicon Validation Principal Engineer$170 000
- Design Verification Senior Staff Engineer$156 000
- Software / Firmware Engineering Senior Engineer$132 183
- Software / Firmware Engineering Principal Engineer$188 000
- Digital IC Design Senior Staff Engineer$156 000
- Design Verification Senior Engineer$117 770
- Digital IC Design Senior Engineer$116 800
- Physical Design Principal Engineer$171 198
- Hardware & Silicon Validation Senior Staff Engineer$156 926
- Design Verification Staff Engineer$129 000
- Hardware & Silicon Validation Senior Engineer$121 000
- Software / Firmware Engineering Staff Engineer$130 000
- Physical Design Staff Engineer$129 000
- Physical Design Senior Engineer$111 000
- Physical Design Senior Staff Engineer$179 000
- Senior Staff Engineer, Design Verification$176 500
- Application Engineering Senior Staff Engineer$160 628
- Advanced Packaging Senior Staff Engineer$169 500
- Senior Staff Engineer, Digital IC Design$152 000
- Staff Engineer, Software / Firmware Engineering$142 000
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).