Kezdőlap › Munkáltatók › MAST Technology Services, Inc. › Manager, Applications
Manager, Applications a(z) MAST Technology Services, Inc. cégnél: H-1B fizetések
9 munkavállalási engedély kérelem a(z) Manager, Applications pozícióra a(z) MAST Technology Services, Inc. cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $150 000; középső 50%: $145 000–$155 000.
Kérelmek (LCA)9
Medián ajánlott fizetés$150 000
Fizetések középső fele$145 000–$155 000
10–90. percentilis$144 000–$170 000
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 2 | $142 500 |
| 2024. év | 5 | $155 000 |
| 2025. év | 1 | $150 000 |
| 2026. év | 1 | $155 000 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $155 000–$175 000 IV. szint | Reynoldsburg, OH | 2026. jan. 13. | 2026. jún. 11. | Tanúsított |
| $150 000–$170 000 IV. szint | Reynoldsburg, OH | 2025. júl. 28. | 2026. jan. 22. | Tanúsított |
| $145 000–$165 000 IV. szint | Columbus, OH | 2024. aug. 26. | 2025. jan. 21. | Tanúsított |
| $155 000–$175 000 IV. szint | Reynoldsburg, OH | 2024. júl. 23. | 2025. jan. 9. | Tanúsított |
| $170 000–$190 000 IV. szint | Reynoldsburg, OH | 2024. júl. 10. | 2024. szept. 18. | Tanúsított |
| $150 000–$170 000 IV. szint | Reynoldsburg, OH | 2024. máj. 28. | 2024. aug. 11. | Tanúsított |
| $170 000–$190 000 IV. szint | Reynoldsbirg, OH | 2024. máj. 13. | 2024. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $145 000–$165 000 IV. szint | Reynoldsburg, OH | 2023. jún. 1. | 2023. jún. 12. | Tanúsított |
| $140 000–$160 000 IV. szint | Reynoldsburg, OH | 2023. jan. 11. | 2023. jan. 23. | Tanúsított |
Manager, Applications minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) MAST Technology Services, Inc. cégnél
- Senior Applications Developer$127 500
- Applications Developer$110 000
- Senior Applications Analyst$130 000
- Applications Tech Lead$140 000
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).