Kezdőlap › Munkáltatók › Mattson Technology, Inc.
Mattson Technology, Inc.: H-1B fizetések és szponzoráció
Mattson Technology, Inc. 68 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 68. Medián ajánlott fizetés: $126 516.
Szponzorálja Mattson Technology, Inc. a H-1B vízumokat?
Mattson Technology, Inc. 68 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. jún. 18. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) Mattson Technology, Inc. cégnél: 7 →
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Sr. Manager, ERP Systems | 9 | $163 613 |
| Mechanical Engineer 3 | 8 | $119 405 |
| Software Engineer 2 | 5 | $111 363 |
| Process Engineer 3 | 5 | $116 168 |
| Process Engineer 4 | 4 | $134 784 |
| Mechanical Engineer 4 | 3 | $148 096 |
| Technical Support Engineer 4 | 3 | $140 254 |
| Field Service Engineer 3 | 3 | $103 000 |
| Commodity Business Manager | 2 | $117 500 |
| Mechanical Engineer | 2 | $106 410 |
| Senior Manager, ERP Systems | 2 | $166 193 |
| Technical Support Engineer 3 | 2 | $96 300 |
| Member of Technical Staff (MTS), Field Process Engineer | 2 | $139 662 |
| Field Process Engineer 4 | 2 | $122 002 |
| Mechanical Engineering 3 | 1 | $126 901 |
| Member of Technical Staff - MTS | 1 | $131 310 |
| Senior Member of Technical Staff, Systems Engineering | 1 | $151 902 |
| Environmental, Health, and Safety (EST) Technician | 1 | $67 454 |
| Process Engineer | 1 | $135 491 |
| Systems Engineer 2 | 1 | $85 000 |
| Mechanical Engineer 2 | 1 | $91 770 |
| MTS, Technical Support | 1 | $130 000 |
| SAP Sr. Manager | 1 | $168 418 |
| MTS, Mechanical Engineer | 1 | $160 077 |
| Electrical Engineer 3 | 1 | $128 149 |
| Supplier Quality Engineer | 1 | $155 750 |
| Supplier Quality Engineer 3 | 1 | $133 910 |
| Software Engineer (4) | 1 | $135 741 |
| Director, Product Line Management | 1 | $180 000 |
| Member of Technical Staff, Mechanical (MTS Mechanical) | 1 | $175 157 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 21 | $126 901 |
| 2024. év | 15 | $120 000 |
| 2025. év | 14 | $128 638 |
| 2026. év | 18 | $138 768 |
Irányadó bér szintek
- I. szint (belépő)25%
- II. szint (képzett)19%
- III. szint (tapasztalt)22%
- IV. szint (teljesen kompetens)34%
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- Fremont, CA58
- Newark, CA2
- Phoenix, AZ2
- Hillsboro, OR1
- Pittsburg, CA1
- Scottsdale, AZ1
- Tracy, CA1
- Anthem, AZ1
- San Ramon, CA1
Foglalkozások
- Mechanical Engineers18
- Software Quality Assurance Analysts and Testers13
- Materials Engineers12
- Industrial Engineers8
- Computer Systems Engineers/Architects6
- Electronics Engineers, Except Computer5
- Electrical Engineers2
- Supply Chain Managers1
- Environmental Scientists and Specialists, Including Health1
- Logisticians1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Member of Technical Staff, Mechanical (MTS Mechanical) | $175 157–$249 000 IV. szint | Fremont, CA | 2026. jún. 18. | 2026. jún. 18. | Tanúsított |
| Field Service Engineer 3 | $103 000–$176 000 I. szint | Phoenix, AZ | 2026. jún. 10. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Technical Support Engineer 4 | $140 254–$210 000 I. szint | Fremont, CA | 2026. máj. 7. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Sr. Manager, ERP Systems | $163 613–$288 000 IV. szint | Fremont, CA | 2026. máj. 5. | 2026. aug. 12. | Tanúsított |
| Sr. Manager, ERP Systems | $163 613–$288 000 IV. szint | San Ramon, CA | 2026. máj. 5. | 2026. aug. 12. | Tanúsított |
| Field Service Engineer 3 | $103 000–$176 000 I. szint | Anthem, AZ | 2026. ápr. 30. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| Sr. Manager, ERP Systems | $163 613–$288 000 IV. szint | Fremont, CA | 2026. ápr. 14. | 2026. ápr. 20. | Tanúsított |
| Sr. Manager, ERP Systems | $163 613–$288 000 IV. szint | Tracy, CA | 2026. ápr. 14. | 2026. ápr. 20. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer 3 | $126 131–$176 000 II. szint | Fremont, CA | 2026. ápr. 14. | 2026. aug. 11. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer 3 | $126 131–$176 000 II. szint | Fremont, CA | 2026. márc. 20. | 2026. szept. 15. | Tanúsított |
| Technical Support Engineer 4 | $123 000–$210 000 I. szint | Fremont, CA | 2026. márc. 20. | 2026. szept. 15. | Tanúsított |
| Member of Technical Staff (MTS), Field Process Engineer | $139 277–$234 000 IV. szint | Scottsdale, AZ | 2026. márc. 20. | 2026. szept. 11. | Tanúsított |
| Process Engineer 4 | $138 258–$210 000 III. szint | Fremont, CA | 2026. márc. 20. | 2026. szept. 11. | Tanúsított |
| Field Service Engineer 3 | $103 000–$176 000 I. szint | Phoenix, AZ | 2026. márc. 20. | 2026. szept. 15. | Tanúsított |
| Sr. Manager, ERP Systems | $185 994–$288 000 IV. szint | Pittsburg, CA | 2026. jan. 12. | 2026. máj. 3. | Tanúsított |
| Sr. Manager, ERP Systems | $185 994–$288 000 IV. szint | Fremont, CA | 2026. jan. 12. | 2026. máj. 3. | Tanúsított |
| Software Engineer 2 | $113 277–$146 000 II. szint | Newark, CA | 2026. jan. 2. | 2026. febr. 5. | Tanúsított |
| Software Engineer 2 | $113 277–$146 000 II. szint | Fremont, CA | 2026. jan. 2. | 2026. febr. 5. | Tanúsított |
| Supplier Quality Engineer | $155 750–$176 000 IV. szint | Fremont, CA | 2025. jún. 9. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Supplier Quality Engineer 3 | $133 910–$176 000 III. szint | Fremont, CA | 2025. máj. 28. | 2025. jún. 2. | Tanúsított |
| Software Engineer (4) | $135 741–$210 000 III. szint | Fremont, CA | 2025. máj. 15. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer 4 | $123 000–$210 000 II. szint | Fremont, CA | 2025. máj. 15. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer 3 | $103 000–$176 000 I. szint | Fremont, CA | 2025. máj. 15. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Field Process Engineer 4 | $123 365–$210 000 IV. szint | Hillsboro, OR | 2025. máj. 13. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| Director, Product Line Management | $180 000–$324 000 IV. szint | Fremont, CA | 2025. máj. 5. | 2025. máj. 14. | Tanúsított |
| Process Engineer 3 | $116 168–$170 000 II. szint | Fremont, CA | 2025. márc. 13. | 2025. szept. 7. | Tanúsított |
| Sr. Manager, ERP Systems | $163 509–$279 000 I. szint | Fremont, CA | 2025. jan. 16. | 2025. máj. 12. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer 3 | $118 810–$170 000 II. szint | Fremont, CA | 2025. jan. 10. | 2025. jún. 23. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer 4 | $155 043–$204 000 III. szint | Fremont, CA | 2024. okt. 9. | 2025. febr. 3. | Tanúsított |
| Software Engineer 2 | $111 363–$141 000 II. szint | Newark, CA | 2024. okt. 9. | 2025. febr. 3. | Tanúsított |
| Electrical Engineer 3 | $128 149–$170 000 I. szint | Fremont, CA | 2024. szept. 19. | 2024. okt. 12. | Tanúsított |
| Field Process Engineer 4 | $120 640–$204 000 III. szint | Fremont, CA | 2024. márc. 21. | 2024. szept. 17. | Tanúsított |
| Process Engineer 3 | $118 830–$170 000 III. szint | Fremont, CA | 2024. márc. 21. | 2024. szept. 17. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer 2 | $91 770–$141 000 I. szint | Fremont, CA | 2024. márc. 21. | 2024. szept. 3. | Tanúsított |
| Member of Technical Staff (MTS), Field Process Engineer | $140 046–$234 000 IV. szint | Fremont, CA | 2024. márc. 21. | 2024. szept. 17. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer 3 | $114 546–$170 000 II. szint | Fremont, CA | 2024. márc. 21. | 2024. szept. 17. | Tanúsított |
| MTS, Technical Support | $130 000–$234 000 I. szint | Fremont, CA | 2024. márc. 21. | 2024. szept. 17. | Tanúsított |
| Process Engineer 4 | $140 046–$204 000 IV. szint | Fremont, CA | 2024. márc. 21. | 2024. szept. 17. | Tanúsított |
| Commodity Business Manager | $120 000–$204 000 III. szint | Fremont, CA | 2024. márc. 21. | 2024. szept. 17. | Tanúsított |
| Software Engineer 2 | $91 354–$141 000 I. szint | Fremont, CA | 2024. márc. 21. | 2024. szept. 17. | Tanúsított |
| Technical Support Engineer 3 | $100 000–$170 000 I. szint | Fremont, CA | 2024. márc. 21. | 2024. szept. 17. | Tanúsított |
| Process Engineer 4 | $120 000–$204 000 III. szint | Fremont, CA | 2024. márc. 21. | 2024. szept. 17. | Tanúsított |
| SAP Sr. Manager | $168 418–$267 000 IV. szint | Fremont, CA | 2024. jan. 23. | 2024. márc. 1. | Tanúsított |
| MTS, Mechanical Engineer | $160 077–$227 000 IV. szint | Fremont, CA | 2024. jan. 10. | 2024. febr. 1. | Tanúsított |
| Systems Engineer 2 | $85 000–$136 000 I. szint | Fremont, CA | 2023. nov. 15. | 2023. dec. 1. | Tanúsított |
| Sr. Manager, ERP Systems | $168 418–$267 000 IV. szint | Fremont, CA | 2023. aug. 18. | 2023. aug. 24. | Tanúsított |
| Process Engineer 3 | $118 830–$157 400 III. szint | Fremont, CA | 2023. aug. 16. | 2023. okt. 1. | Tanúsított |
| Sr. Manager, ERP Systems | $168 418–$267 000 IV. szint | Fremont, CA | 2023. aug. 7. | 2023. aug. 12. | Tanúsított |
| Senior Manager, ERP Systems | $162 386–$267 000 IV. szint | Fremont, CA | 2023. máj. 8. | 2023. máj. 15. | Tanúsított, majd visszavonva |
| Senior Manager, ERP Systems | $170 000 IV. szint | Fremont, CA | 2023. ápr. 18. | 2023. máj. 3. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer | $100 000–$129 000 I. szint | Fremont, CA | 2023. márc. 28. | 2023. szept. 27. | Tanúsított |
| Environmental, Health, and Safety (EST) Technician | $67 454–$108 300 I. szint | Fremont, CA | 2023. márc. 28. | 2023. szept. 26. | Tanúsított |
| Process Engineer 3 | $114 733–$157 400 III. szint | Fremont, CA | 2023. márc. 28. | 2023. szept. 26. | Tanúsított |
| Technical Support Engineer 3 | $92 600–$157 400 I. szint | Fremont, CA | 2023. márc. 27. | 2023. júl. 29. | Tanúsított |
| Process Engineer | $135 491–$188 900 III. szint | Fremont, CA | 2023. márc. 27. | 2023. szept. 26. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer 3 | $126 901–$157 400 III. szint | Fremont, CA | 2023. márc. 24. | 2023. szept. 1. | Tanúsított |
| Software Engineer 2 | $80 800–$129 000 I. szint | Fremont, CA | 2023. márc. 24. | 2023. szept. 22. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer 4 | $148 096–$196 000 IV. szint | Fremont, CA | 2023. márc. 23. | 2023. ápr. 1. | Tanúsított |
| Commodity Business Manager | $115 000–$196 000 II. szint | Fremont, CA | 2023. márc. 10. | 2023. szept. 1. | Tanúsított |
| Technical Support Engineer 4 | $148 096–$218 600 IV. szint | Fremont, CA | 2023. márc. 2. | 2023. aug. 1. | Tanúsított |
| Member of Technical Staff - MTS | $131 310–$218 600 IV. szint | Fremont, CA | 2023. febr. 23. | 2023. aug. 1. | Tanúsított |
| Process Engineer 3 | $112 466–$157 400 III. szint | Fremont, CA | 2023. febr. 23. | 2023. aug. 1. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer | $112 819–$157 400 II. szint | Fremont, CA | 2023. febr. 22. | 2023. júl. 29. | Tanúsított |
| Process Engineer 4 | $131 310–$188 900 IV. szint | Fremont, CA | 2023. febr. 10. | 2023. aug. 1. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer 3 | $105 685–$157 400 II. szint | Fremont, CA | 2023. jan. 13. | 2023. ápr. 20. | Tanúsított |
| Senior Member of Technical Staff, Systems Engineering | $151 902–$257 100 III. szint | Fremont, CA | 2023. jan. 13. | 2023. jan. 13. | Tanúsított |
| Mechanical Engineering 3 | $126 901 III. szint | Fremont, CA | 2022. okt. 27. | 2022. nov. 14. | Tanúsított |
| Mechanical Engineer 3 | $120 000 II. szint | Fremont, CA | 2022. ápr. 13. | 2022. okt. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).