Kezdőlap › Munkáltatók › MCI Communications Services, LLC.
MCI Communications Services, LLC.: H-1B fizetések és szponzoráció
MCI Communications Services, LLC. 16 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 15. Medián ajánlott fizetés: $177 693.
Szponzorálja MCI Communications Services, LLC. a H-1B vízumokat?
MCI Communications Services, LLC. 16 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2024. nov. 4. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.
Fizetések munkakör szerint
| Munkakör | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| Staff Engr-Software Devt | 3 | $177 693 |
| Princ Engr-Software Devt | 2 | $209 166 |
| Princ Engr-DevOps | 2 | $198 882 |
| Mgr, Software Development | 1 | $222 803 |
| Sr Engr Cslt-Ntwk Engring (Engineer Consultant) | 1 | $105 769 |
| Sr Mgr-Software Development | 1 | $220 000 |
| Staff Engr-Software Devt (Software Engineer) | 1 | $178 185 |
| Staff Engr - DevOps | 1 | $173 421 |
| Mgr-Prod Dev/Mgt | 1 | $166 982 |
| Dist Engr-Cloud | 1 | $163 126 |
| Princ Engr-Cloud | 1 | $123 717 |
| Princ Engr-Ntwk Engring | 1 | $161 000 |
Pályázatok pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 8 | $193 752 |
| 2024. év | 7 | $169 498 |
| 2025. év | 1 | $161 000 |
Irányadó bér szintek
A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.
Hol vannak az állások
- San Jose, CA9
- Cary, NC1
- Redmond, WA1
- Basking Ridge, NJ1
- Reno, NV1
- Southlake, TX1
- Temple Terrace, FL1
- Bedminster, NJ1
Foglalkozások
- Software Developers13
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Computer and Information Systems Managers1
Legfrissebb pályázatok
| Munkakör | Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|---|
| Princ Engr-Ntwk Engring | $161 000 | Bedminster, NJ | 2024. nov. 4. | 2024. nov. 4. | Tanúsított |
| Dist Engr-Cloud | $163 126 IV. szint | Southlake, TX | 2024. jan. 12. | 2024. júl. 6. | Tanúsított |
| Princ Engr-Cloud | $123 717 | Temple Terrace, FL | 2024. jan. 11. | 2024. júl. 6. | Tanúsított |
| Princ Engr-DevOps | $198 882 | San Jose, CA | 2023. dec. 15. | 2024. márc. 27. | Tanúsított |
| Staff Engr-Software Devt | $172 013 IV. szint | Reno, NV | 2023. dec. 13. | 2024. márc. 31. | Tanúsított |
| Princ Engr-DevOps | $198 882 | San Jose, CA | 2023. dec. 13. | 2024. márc. 27. | Elutasítva |
| Staff Engr-Software Devt | $177 693 | San Jose, CA | 2023. dec. 11. | 2023. dec. 18. | Tanúsított |
| Mgr-Prod Dev/Mgt | $166 982 | San Jose, CA | 2023. dec. 4. | 2024. febr. 24. | Tanúsított |
| Staff Engr - DevOps | $173 421 IV. szint | Basking Ridge, NJ | 2023. júl. 21. | 2024. jan. 17. | Tanúsított |
| Staff Engr-Software Devt (Software Engineer) | $178 185 | Redmond, WA | 2023. márc. 28. | 2023. máj. 2. | Tanúsított |
| Mgr, Software Development | $222 803 IV. szint | San Jose, CA | 2023. márc. 22. | 2023. márc. 27. | Tanúsított |
| Princ Engr-Software Devt | $213 268 IV. szint | San Jose, CA | 2023. márc. 14. | 2023. ápr. 3. | Tanúsított |
| Staff Engr-Software Devt | $182 438 | San Jose, CA | 2023. márc. 6. | 2023. aug. 31. | Tanúsított |
| Sr Engr Cslt-Ntwk Engring (Engineer Consultant) | $105 769 II. szint | Cary, NC | 2023. febr. 27. | 2023. aug. 25. | Tanúsított |
| Princ Engr-Software Devt | $205 065 IV. szint | San Jose, CA | 2023. jan. 25. | 2023. febr. 13. | Tanúsított |
| Sr Mgr-Software Development | $220 000 | San Jose, CA | 2022. dec. 30. | 2023. jan. 9. | Tanúsított |
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).