Kezdőlap › Munkáltatók › Mphasis Corporation › Project Lead
Project Lead a(z) Mphasis Corporation cégnél: H-1B fizetések
28 munkavállalási engedély kérelem a(z) Project Lead pozícióra a(z) Mphasis Corporation cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $121 209; középső 50%: $109 250–$135 750.
Kérelmek (LCA)28
Medián ajánlott fizetés$121 209
Fizetések középső fele$109 250–$135 750
10–90. percentilis$108 841–$142 217
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 2 | $108 841 |
| 2024. év | 4 | $108 841 |
| 2025. év | 9 | $138 000 |
| 2026. év | 13 | $120 000 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $96 295 II. szint | Wilmington, DE | 2026. jún. 15. | 2026. jún. 18. | Tanúsított |
| $96 295 II. szint | Buffalo Grove, IL | 2026. jún. 9. | 2026. jún. 18. | Tanúsított |
| $115 000 II. szint | Austin, TX | 2026. máj. 20. | 2026. máj. 28. | Tanúsított |
| $140 000 II. szint | Carrollton, TX | 2026. máj. 20. | 2026. okt. 1. | Tanúsított |
| $109 387 II. szint | Spring Valley, CA | 2026. máj. 19. | 2026. máj. 27. | Tanúsított |
| $115 000 II. szint | Austin, TX | 2026. máj. 19. | 2026. máj. 28. | Tanúsított |
| $135 000 II. szint | Maineville, OH | 2026. máj. 5. | 2026. máj. 12. | Tanúsított |
| $130 000 II. szint | Alpharetta, GA | 2026. ápr. 8. | 2026. ápr. 10. | Tanúsított |
| $130 000 II. szint | Alpharetta, GA | 2026. ápr. 8. | 2026. ápr. 10. | Tanúsított |
| $135 000 II. szint | Edison, NJ | 2026. febr. 10. | 2026. febr. 18. | Tanúsított |
| $140 000 II. szint | Los Angeles, CA | 2025. nov. 12. | 2025. nov. 25. | Tanúsított |
| $147 389 III. szint | Glen Mills, PA | 2025. aug. 11. | 2025. aug. 20. | Tanúsított |
| $147 389 III. szint | Marietta, GA | 2025. aug. 11. | 2025. aug. 20. | Tanúsított |
| $147 389 III. szint | Jersey City, NJ | 2025. aug. 11. | 2025. aug. 20. | Tanúsított |
| $125 000 II. szint | Columbus, OH | 2025. máj. 19. | 2025. máj. 19. | Tanúsított |
| $125 000 II. szint | Columbus, OH | 2025. máj. 12. | 2025. máj. 12. | Tanúsított |
| $115 000 II. szint | Southlake, TX | 2025. márc. 3. | 2025. márc. 14. | Tanúsított |
| $138 000 II. szint | Wilmington, DE | 2025. márc. 3. | 2025. márc. 14. | Tanúsított |
| $138 000 II. szint | Bear, DE | 2025. márc. 3. | 2025. márc. 14. | Tanúsított |
| $115 000 II. szint | Plano, TX | 2025. febr. 28. | 2025. márc. 14. | Tanúsított |
| $122 418 II. szint | Collierville, TN | 2024. jún. 13. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $108 841 II. szint | Carrollton, TX | 2024. ápr. 24. | 2024. ápr. 24. | Tanúsított |
| $108 841 II. szint | Plano, TX | 2024. ápr. 23. | 2024. ápr. 23. | Tanúsított |
| $108 841 II. szint | Haslet, TX | 2024. ápr. 19. | 2024. ápr. 23. | Tanúsított |
| $120 000 II. szint | Collierville, TN | 2024. márc. 5. | 2024. márc. 14. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $120 000 II. szint | Mooresville, NC | 2024. márc. 4. | 2024. márc. 14. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $108 841 II. szint | San Francisco, CA | 2022. dec. 30. | 2023. jan. 2. | Tanúsított |
| $108 841 II. szint | Keller, TX | 2022. dec. 23. | 2023. jan. 2. | Tanúsított |
Project Lead minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) Mphasis Corporation cégnél
- Software Engineer$120 000
- Software Programmer II$110 000
- Test Engineer$105 000
- Software Programmer I$80 000
- QA Test Engineer II$100 000
- Software Architect$140 000
- Infrastructure Engineer$100 000
- Systems Architect II$114 000
- IT Project Manager - II$120 000
- Management Analyst$120 000
- Management Analyst II$105 000
- Database Administrator$130 000
- Information Systems Manager I$121 045
- Database Architect$130 312
- IT Project Manager$120 000
- IT Manager$155 000
- Delivery Project Lead$127 500
- QA Test Engineer I$76 000
- Project Manager$130 000
- Business Intelligence Data Warehousing Specialist II$137 058
- IT Project Manager - III$163 125
- Software Developer$130 000
- Analyst, Quality aka QA Engineer$83 824
- IT Project Specialist I$94 000
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).