Kezdőlap › Munkáltatók › New York University › Research Scientist
Research Scientist a(z) New York University cégnél: H-1B fizetések
36 munkavállalási engedély kérelem a(z) Research Scientist pozícióra a(z) New York University cégnél. Medián ajánlott alapfizetés $75 000; középső 50%: $65 832–$85 625.
Kérelmek (LCA)36
Medián ajánlott fizetés$75 000
Fizetések középső fele$65 832–$85 625
10–90. percentilis$61 310–$92 500
Pénzügyi év szerint
| Pénzügyi év | LCA-k | Mediánbér |
|---|---|---|
| 2023. év | 15 | $66 000 |
| 2024. év | 6 | $79 000 |
| 2025. év | 10 | $83 783 |
| 2026. év | 5 | $80 000 |
Kérelmek
| Alapbér | Helyszín | Benyújtva | Kezdő dátum | Állapot |
|---|---|---|---|---|
| $133 250 IV. szint | New York, NY | 2026. máj. 14. | 2026. jún. 1. | Tanúsított |
| $68 000 I. szint | New York, NY | 2026. febr. 26. | 2026. aug. 2. | Tanúsított |
| $80 000 II. szint | Brooklyn, NY | 2026. jan. 9. | 2026. jan. 21. | Tanúsított |
| $72 280 I. szint | New York, NY | 2025. nov. 19. | 2026. jan. 16. | Tanúsított |
| $85 000 II. szint | New York, NY | 2025. szept. 29. | 2025. okt. 15. | Tanúsított |
| $75 000 II. szint | New York, NY | 2025. szept. 18. | 2026. febr. 1. | Tanúsított |
| $120 000 III. szint | Brooklyn, NY | 2025. szept. 5. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $93 000 II. szint | Brooklyn, NY | 2025. aug. 29. | 2025. okt. 1. | Tanúsított |
| $80 000 II. szint | New York, NY | 2025. aug. 27. | 2026. jan. 1. | Tanúsított |
| $87 566 II. szint | New York, NY | 2025. jún. 24. | 2025. szept. 1. | Tanúsított |
| $78 000 II. szint | New York, NY | 2025. jún. 16. | 2025. aug. 15. | Tanúsított |
| $76 590 II. szint | New York, NY | 2025. jún. 6. | 2025. szept. 1. | Tanúsított |
| $90 000 III. szint | Brooklyn, NY | 2025. ápr. 11. | 2025. máj. 1. | Tanúsított |
| $69 000 II. szint | New York, NY | 2025. febr. 20. | 2025. márc. 14. | Tanúsított |
| $98 490 III. szint | New York, NY | 2025. jan. 2. | 2025. máj. 1. | Tanúsított |
| $91 000 II. szint | Brooklyn, NY | 2024. szept. 16. | 2024. nov. 1. | Tanúsított |
| $77 000 I. szint | New York, NY | 2024. júl. 11. | 2024. szept. 1. | Tanúsított |
| $87 500 I. szint | New York, NY | 2024. jún. 20. | 2024. szept. 1. | Tanúsított |
| $81 000 III. szint | New York, NY | 2024. jún. 18. | 2024. aug. 1. | Tanúsított |
| $65 326 III. szint | New York, NY | 2024. jún. 6. | 2024. okt. 1. | Tanúsított |
| $65 326 III. szint | New York, NY | 2024. jan. 18. | 2024. ápr. 1. | Tanúsított |
| $64 235 I. szint | New York, NY | 2023. szept. 22. | 2023. nov. 24. | Tanúsított |
| $67 933 III. szint | New York, NY | 2023. szept. 20. | 2023. okt. 31. | Tanúsított |
| $75 000 II. szint | Brooklyn, NY | 2023. júl. 26. | 2023. szept. 1. | Tanúsított |
| $80 000 I. szint | Brooklyn, NY | 2023. jún. 29. | 2023. aug. 16. | Tanúsított |
| $62 364 I. szint | New York, NY | 2023. márc. 7. | 2023. júl. 1. | Tanúsított |
| $64 496 I. szint | New York, NY | 2023. márc. 7. | 2023. jún. 16. | Tanúsított |
| $68 500 I. szint | New York, NY | 2023. jan. 4. | 2023. márc. 1. | Tanúsított |
| $66 000 II. szint | New York, NY | 2022. dec. 19. | 2023. máj. 1. | Tanúsított |
| $75 000 E-3 · II. szint | New York, NY | 2022. nov. 21. | 2022. nov. 29. | Tanúsított |
| $60 255 I. szint | New York, NY | 2022. nov. 3. | 2023. márc. 1. | Tanúsított |
| $72 968 | New York, NY | 2022. okt. 14. | 2023. márc. 1. | Tanúsított |
| $59 886 I. szint | New York, NY | 2021. márc. 2. | 2021. szept. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $92 000 I. szint | New York, NY | 2020. okt. 29. | 2021. jan. 19. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $57 983 I. szint | New York, NY | 2020. máj. 8. | 2020. szept. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
| $55 000 I. szint | Brooklyn, NY | 2019. dec. 20. | 2020. febr. 1. | Tanúsított, majd visszavonva |
Research Scientist minden munkáltatónál →
Egyéb állások a(z) New York University cégnél
- Postdoctoral Associate$68 000
- Assistant Professor$139 002
- Clinical Assistant Professor$102 100
- Assistant Research Scientist$77 210
- Associate Research Scientist$84 840
- Clinical Associate Professor$98 722
- Visiting Assistant Professor$105 000
- Senior Laboratory Associate$72 000
- Post-Doctoral Associate$66 492
- Assistant Professor/Courant Instructor$90 000
- Associate Professor$126 274
- Industry Assistant Professor$103 000
- Laboratory Associate$59 142
- Research Scholar$83 000
- Adjunct Instructor—
- Associate Research Scientist/Adjunct Instructor$107 342
A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).