H1B béradatok

Kezdőlap › Munkáltatók › NS IT Solutions, LLC

NS IT Solutions, LLC: H-1B fizetések és szponzoráció

NS IT Solutions, LLC 36 munkafeltételi pályázatot nyújtott be H-1B és kapcsolódó vízumokra a(z) 2023–2026 pénzügyi években; hitelesített: 31. Medián ajánlott fizetés: $78 000.

Kérelmek (LCA)36
Tanúsított31
Munkáltató címeOld Bridge, NJ
H-1B függő munkáltatóIgen
Medián ajánlott fizetés$78 000
Fizetések középső fele$70 060–$86 950
10–90. percentilis$68 000–$99 600

Egy H-1B függő munkáltatónak nagy arányban vannak H-1B munkavállalói (például 15% vagy több egy 51 vagy több fős munkavállalói állományból), és extra szabályokat kell követnie az amerikai munkavállalók kiszorításának megakadályozására.

Szponzorálja NS IT Solutions, LLC a H-1B vízumokat?

NS IT Solutions, LLC 36 munkafeltételi pályázatot nyújtott be a(z) 2023–2026 pénzügyi években, a legutóbbit 2026. máj. 11. napon. Az LCA a H-1B kérelem első lépése, így a munkáltató szponzorált vagy felkészült H-1B munkavállalók szponzorálására; ez nem garantálja a szponzorációt egy adott állásra. Ellenőrizze a munkáltató saját álláshirdetéseit.

Zöldkártya (PERM) pályázatok a(z) NS IT Solutions, LLC cégnél: 5 →

Fizetések munkakör szerint

MunkakörLCA-kMediánbér
Software Quality Assurance Analyst7$70 060
Software Developer (Quality Assurance Analyst)4$98 000
Business Analyst4$74 000
Business Quality Analyst4$93 650
Sr. Software Engineer4$86 950
Quality Assurance Analyst (Salesforce)3$70 000
Business Systems Analyst2$77 100
Software Trainer (Full Stack Software Development)1$60 000
Product Analyst1$75 800
Project Lead1$78 500
Business System Analyst1$81 000
Marketing Analyst1$68 000
Software Quality Assurance1$82 000
Software Quality Assurance Tester1$81 100
Quality Assurance Analyst1$72 000

Pályázatok pénzügyi év szerint

Pénzügyi évLCA-kMediánbér
2023. év3$78 000
2024. év8$81 550
2025. év13$74 250
2026. év12$79 475

Irányadó bér szintek

A Munkaügyi Minisztérium négy irányadó bér szintet határoz meg minden foglalkozás és terület esetén, az I. szinttől (belépő) a IV. szintig (teljes kompetencia). A munkáltató azt a szintet választja, amely megfelel a munkakör követelményeinek.

Hol vannak az állások

Foglalkozások

Legfrissebb pályázatok

MunkakörAlapbérHelyszínBenyújtvaKezdő dátumÁllapot
Software Quality Assurance Analyst$70 000
II. szint
Maryland Heights, MO2026. máj. 11.2026. okt. 1.Tanúsított
Software Developer (Quality Assurance Analyst)$98 000
II. szint
Columbia, SC2026. máj. 1.2026. szept. 28.Tanúsított
Software Developer (Quality Assurance Analyst)$120 000
III. szint
Columbia, SC2026. máj. 1.2026. szept. 29.Visszavonva
Sr. Software Engineer$103 000
II. szint
East Brunswick, NJ2026. ápr. 30.2026. ápr. 30.Tanúsított
Sr. Software Engineer$86 950
I. szint
East Brunswick, NJ2026. ápr. 29.2026. ápr. 30.Tanúsított
Quality Assurance Analyst (Salesforce)$70 000
II. szint
St. Louis, MO2026. ápr. 27.2026. szept. 30.Tanúsított
Quality Assurance Analyst (Salesforce)$72 000
II. szint
St. Louis, MO2026. ápr. 14.2026. szept. 30.Tanúsított
Quality Assurance Analyst$72 000
II. szint
St. Louis, MO2026. ápr. 9.2026. ápr. 9.Tanúsított
Software Quality Assurance Analyst$70 000
II. szint
Maryland Heights, MO2026. ápr. 9.2026. okt. 1.Tanúsított
Software Quality Assurance Analyst$70 000
II. szint
Maryland Heights, MO2026. ápr. 8.2026. okt. 1.Visszavonva
Software Developer (Quality Assurance Analyst)$98 000
II. szint
Columbia, SC2026. ápr. 2.2026. szept. 30.Tanúsított
Business Quality Analyst$87 700
II. szint
Manor, TX2025. nov. 4.2025. dec. 3.Tanúsított
Software Quality Assurance Analyst$70 060
II. szint
Maryland Heights, MO2025. szept. 3.2025. szept. 30.Tanúsított
Software Quality Assurance Analyst$70 060
II. szint
St. Louis, MO2025. szept. 3.2025. szept. 30.Visszavonva
Software Quality Assurance Analyst$70 060
II. szint
St. Louis, MO2025. máj. 21.2025. szept. 30.Tanúsított
Business Analyst$74 000
II. szint
Columbia, SC2025. ápr. 28.2025. okt. 1.Tanúsított
Business Analyst$75 000
II. szint
Columbia, SC2025. ápr. 28.2025. okt. 1.Visszavonva
Sr. Software Engineer$86 950
II. szint
Plano, TX2025. márc. 19.2025. márc. 19.Tanúsított
Sr. Software Engineer$86 923
II. szint
Plano, TX2025. márc. 19.2025. márc. 19.Visszavonva
Business Quality Analyst$86 350
II. szint
Manor, TX2024. dec. 3.2024. dec. 11.Tanúsított
Software Quality Assurance Tester$81 100
II. szint
Mooresville, NC2024. júl. 15.2024. júl. 15.Tanúsított
Project Lead$78 500
II. szint
Fords, NJ2024. máj. 9.2024. okt. 1.Tanúsított, majd visszavonva
Business System Analyst$81 000
I. szint
Bronx, NY2024. máj. 8.2024. okt. 1.Tanúsított
Business Analyst$135 200
IV. szint
Irving, TX2024. ápr. 29.2024. máj. 13.Tanúsított
Marketing Analyst$68 000
II. szint
Wakefield, MA2024. ápr. 29.2024. okt. 1.Tanúsított, majd visszavonva
Business Quality Analyst$99 600
II. szint
Morganville, NJ2024. ápr. 16.2024. ápr. 16.Tanúsított
Business Quality Analyst$99 600
II. szint
Morganville, NJ2024. ápr. 9.2024. ápr. 9.Tanúsított
Software Quality Assurance$82 000
II. szint
Camden, NJ2024. márc. 13.2024. ápr. 1.Tanúsított, majd visszavonva
Software Trainer (Full Stack Software Development)$60 000
II. szint
Naperville, IL2023. aug. 30.2023. okt. 1.Tanúsított, majd visszavonva
Software Quality Assurance Analyst$74 500
II. szint
Roanoke, VA2023. aug. 9.2023. okt. 1.Tanúsított, majd visszavonva
Business Systems Analyst$76 200
II. szint
Mason, OH2023. máj. 31.2023. máj. 31.Tanúsított, majd visszavonva
Quality Assurance Analyst (Salesforce)$60 000
II. szint
St. Louis, MO2023. ápr. 19.2023. okt. 1.Tanúsított
Business Systems Analyst$78 000
II. szint
Dayton, OH2023. ápr. 19.2023. ápr. 19.Tanúsított, majd visszavonva
Software Developer (Quality Assurance Analyst)$78 000
II. szint
Columbia, SC2023. ápr. 19.2023. szept. 29.Tanúsított
Business Analyst$55 000
IV. szint
Tallahassee, FL2022. ápr. 1.2022. okt. 1.Tanúsított, majd visszavonva
Product Analyst$75 800
II. szint
Chicago, IL2021. máj. 7.2021. aug. 1.Tanúsított, majd visszavonva

A fizetések az egyes pályázatokon szereplő ajánlott bér alsó határát jelölik, évesített értékben; a statisztikák csak a hitelesített teljes munkaidős pályázatokat veszik figyelembe. Az LCA nem egyenlő a vízum jóváhagyásával, és egyetlen LCA több pozíciót is lefedhet. Forrás: Az Amerikai Munkaügyi Minisztérium OFLC LCA közzétételi adatai, 2023–2026 pénzügyi évek (legutóbbi döntés: 2026. jún. 30.).